manko

Teorie spiskowe

Polecane posty

jacus    3046

z toba wszystko w porzadku, dobrze sie czujesz ??? podajesz  spreparowane "wiadomosci" sprzed lat i nie widzisz ze to sa zwykle jaja. ktore ktos dla zabawy nieudolnie wymysla.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jacus trochę dystansu, przecież to teorie spiskowe hehe :P 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Benedykt: "Byłem zupełnie naiwny, gdy wydawało mi się, że nad ludzkością czuwa nieskończenie dobry Bóg. Wystarczy się rozejrzeć, zobaczyć całe to cierpienie i zło.

Na placu św. Piotra zapadła grobowa cisza. Benedykt XVI trzęsącą się dłonią podnosił do ust kielich wina mszalnego i regularnie go dopełniał, kontynuując niecodzienne kazanie:

– Jesteśmy tylko małpami, szympansami, które trochę zmądrzały i myślą, że wszystko co widzą jest dla nich"

https://informatorcodzienny.wordpress.com/2012/12/01/benedykt-xvi-bog-nie-zyje-jestesmy-sami

 

 

 

najlepsze/najgorsze jest to ze to prawda, wszystkie te wiary to brednie nawiedzonych fanatyków, a zabijanie za wiare to rzecz niepojeta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OKEY    154

Najlepsze /najgorsze to jest to że nikt nie zna prawdy i tak samo teoria o ewolucji człowieka a tym bardziej teoria powstania świata jest taką sama nie wiadomą jak istnienie Boga.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

jak nikt nie zna -ja znam :P  :P  :P  :P  :P .moge ci zaraz przedstawic 10 dowodow na istnienie boga, a nastepnie 10 na nieistnienie  :D  :D  :D

ywa-ja sie nie znam na kobietach i nie moge ich zrozumiec-wiec wytlumacz mi- czy ty wierzysz w to co sama piszesz czy nie, cytujac piramidalne bzdury i zwykle klamstwa[jak te z papiezem] dodajac linki do  glupich stron- jaki masz do nich stosunek, po co w to brniesz, szukasz jakis idiotyzmow przeczacych faktom i zdrowemu rozsadkowi ??????? choc akurat ten link o zydowskej policji w lodzi[ i nie tylko] to prawda znana historykom od dawna.

 

okey-nie wiem czy wiesz ale od parunastu lat istnieje taka nauka jak genetyki i dzieki jej badaniom udalo sie nawet ustalic pare ludzie z dalekiej afryki sprzed kilkudziesieciu tysiecy lat od ktorych pochodza wszyscy ludzie na ziemi i nawet paru w kosmosie.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ograniczone zaufanie/stosunek to podstawa.... -_-. Jestem osobą ciekawą poznania, lubiącą dyskusje... o nieoczywistych rzeczach, doszukującą się drugiego głębszego dna, ale zdystansowaną. Nie lubię banałów delikatnie ujmując...

 Nie mam podstaw, żeby ufać religii, na bazie tego, czego wyrastała, by mieć taką władzę jaką ma i in. Im wyżej tym gorzej, choć wierzę, że istnieją uczciwi i prostoduszni kapłani w tej machinie, którym obca jest zgnilizna opływająca złotem.

A dla Ciebie co jest wiarygodnym źródłem.........TV, wyborcza, obwieszczenia, reklamy?

Nie wszystko da się zobaczyć, by uwierzyć. Są świadkowie, pisma, wszystko może być wyolbrzymiane, spłycane, niedopowiedziane, wymyślone, poprawione. Z czasem wszystko wychodzi na jaw, kłamstwo wypływa.

Tak naprawdę bywa, że człowiek nie może do końca ufać nawet sobie samemu, bo życie czasem stawia w różnych sytuacjach....i to co uważa się za słuszne, może okazać się w danej chwili bezwartościowe ;)

 

Taka filozofka też ze mnie B)

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

ale po co się interesujesz kapłanami(każdy myślący wie ,że chodzi im tylko okase),lepiej poczytaj pismo święte i wtedy dopiero powstaną teorie spiskowe :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Przeczytaj jeszcze raz, bo edytowałam. Interesuję się wszystkim co ciekawe, oryginalne, niezwykłe.........księża nie są tu wyróżnieni wcale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327

a może zainteresuje Cię, że w Watykanie są ewangelie spisane 100 lat po narodzinach Chrystusa i są bardziej wiarygodne od tych w pismie świętym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

caly nowy testament zostal mniej wiecej wtedy spisany wiec nie wiem o co dokladnie ci chodzi-o apokryfy czyli pisma ktore nie weszly do kanonu -glownie z powodu tego ze nie sa wiarygodne i przypominaja jako zywo to czym raczy nas ywa czyli fantasmagorie. 

to ze byl sobie niejaki joszua syn ciesli jozefa wspominaja juz rzymscy historycy z I wieku, byl jednym z wielu prorokow na ziemii izraelskiej ale dzieki dzialalnosci jednego ze swoich wyznawcow szawla[pawla] z tarsu jego nauka przetrwala w swojej mniej lub bardziej karykaturalnej wersji do dzis, urodzil sie najpewniej 7 lat przed chrystusem zmarl najprawdopobniej w 30 roku naszej ery.

ywa dla mnie wiarygodnym zrodlem wiedzy jest 24 tomowa encyklopedia pwn, nawet jak wylacza prad na dlugo[jak po ostatniej wichurze] dalej jestem madrzejszy niz zdecydowana wiekszosc internautow


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tyle jest teorii o ewangeliach............ Tak naprawdę dla zwykłego człowieka liczyć się ma tylko przekaz jaki nosi z siebie, a reszta jaka by nie była kogo tak naprawdę obchodzi w dzisiejszych czasach. I oto dygnitarzom chodzi.

 

Jak masz coś ciekawego to wrzuć po prostu źródło, chętnie zajrzę ;)

 

Dla mnie natura i przyroda jest wiarygodnym źródłem i wskaźnikiem tego, co się dzieje wkoło...........

Nawet encyklopedia jest pisana tylko przez ludzi "omylnych"

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

to na lekcjach religii cie nie uczyli o histori nowego testamentu- rocznie 1,3 mld pln widocznie idzie w bloto jak takich podstawowych rzeczy ludzie nie wiedza.

poszukaj sama zrodel, tylko idz w druga strone niz zawsze, czyli szukaj rozsadnych i prawdziwych tresci. noz widelec cos znajdziesz. B)


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

^^ Jacus daj spokój takim se przytykom. Wiesz ogólnie taka wiedza, historia, którą nas karmiono zatajano i przeinaczano, to naprawdę dopiero szkoda papieru i dzieci, które wyrastają na nieświadomych, ogołoconych z prawd obywateli cieszących się z .........??????......ku chwale mamony.

"Kto szuka nie błądzi"..........niby....raczej rzekłabym błądzi, ale uczy się i wyciąga wnioski, zastanawia się o co chodzi w tym chaosie.............Należy szukać, szukałam od nastu lat, taka pasja,.......a dymna kotara kościoła już wówczas dla mnie opadła. Tylko ludziom nie chce się myśleć, a wręcz oburzają i naskakują, gdy burzysz ich wyimaginowany przez kogoś świat, taki jakim chcą go widzieć powierzchownie. Dlaczego? Bo otwarcie mówią, że wolą nie wiedzieć......boją się...dlatego godzą się na rzeczywistość akceptując coraz gorsze wymysły i dewiacje wymyślane i propagowane przez "świat"... To proszę Cię powiedz mi do czego to doprowadzi w przyszłości.........Tego to ja się boję myśląc o swoich dzieciach. Wolałabym z tym radykalnie skończyć niż powoli przyzwyczajć i godzić się na to.

Nie jestem typem nieświadomej stadnej owieczki pędzonej na rzeź.........wręcz przeciwnie.....więc daruj już tym uwagom. We wszystkim jest odrobina prawda. Odrobina tylko dlatego, żeby dać do myślenia. I tak ją odbieram.

Wiesz jedynym błędem tzw ICH jest wymyślenie internetu, udaje im się z jednej strony mamić głupotami ludzi, a z drugiej nie zdawali sobie sprawy, że sami strzelają sobie w kolano.

Zachęcam Cię Jacku, żebyś sam coś wrzucił tu ciekawego...........nie będę Cię krytykowała :)

Oczywiście multum tego jest ale ciekawa jestem Twoich poglądów... radykalno-liberalnych....piszesz różnie.......ogólnie jesteś dla mnie takim ala krytykiem satyrycznym ;)  Tak bym to określiła.

http://m.niezalezna.pl/67722-strach-przed-prawda-o-smolensku-platforma-znow-blokuje-miedzynarodowe-sledztwo

 

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

po marysce jest taki odlot- nigdy zadnych narkotykow nie zazywalem[ i bez tego jestem odlotowy jak twierdzi ywa] wiec nie wiem co mu tak na mozg zaszkodzilo.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jacus to spisek ;)

Black_shadow dotknął tematu dotyczącego Krakowa, z którego z dumą wywodzisz swe korzenie, z całą pewnością dla Twoich odlotowych, nie zaprzeczam, komentarzy ^^

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

nie ma zadnych spiskow sa tylko pieniadze i wladza, no czasami seks B) .

na wawelu juz nad-komplet.zreszta dla mnie historyka -amatora ,niewielu jest godnych tam pochowku ,a sporo osob mozna wykopac bez strat w wizerunku panteonu narodowego.

moja wies od zarania dziejow byla krolewska i dostarczala ryby na wawel , moi przodkowie juz w 15 w sa wymieniani w krolewskich ksiegach.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

"Panowie słyszeliście o prawie Newtona, to podstawa fizyki. Akcja jest równa reakcji. Proszę mi wytłumaczyć, jak to możliwe, żeby osoby na pokładzie samolotu były poddane tak ogromnej sile oddziaływania: ponad 100 G? Samolot z siła 100 G uderza w błotniste podłoże i nie tworzy krateru. Jak to możliwe?"

http://niezalezna.pl/70323-jorgensen-spotkal-laska-zadal-jedno-proste-pytanie-o-smolensk-ekspert-rzadu-milczal

Dlaczego tego nagrania z rozmową w podanym linku nie mogę odtworzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

ja na wlasne oczy widzialem samolot ktory spadl-doslownie- z plotu, przy starcie zawadzil o slupek ogrodzenia, 2 osoby zginely na miejscu,pilot po dwoch latach zmarl w wyniku obrazen, nawet wyroku nie zdazyl odsiedziec.z samolotu zostal zlom, ciekawe jak by ten wypadek opisala niezalezna[od rozumu].pl

niedlugo pis zdobedzie pelnie wladzy i ciekawe jak sprawa wyjasnienie katastrofy smolenskiej bedzie sie toczyla dalej,pewnie bedzie wygladala jak dzisiejsza wizyta w niemczech czyli z wielkiej zmiany nic nie zostalo. 

ja mam dzisiaj spiskowy odlot[upaly wrocily] pilot samolotu i ojciec dyrektor pochodza z tego samego miasta[oczywiscie malopolskiego] wiec moze ojciec dyrektor namowli go na role kamikadze dla chwaly pis-u i prawicowych mediow, bez tej narodowej tragedii[bez zadnej ironii-to u mnie rzadkie] nie nastapilby taki rozkwit prawicowych mediow a pis mialby poparcie takie na jakie zasluguje czyli w granicach bledu statystycznego, a tak to interes sie kreci,pelna wladza zbliza, bez 10 IV by tego na pewno nie bylo.

 

oczywiskie moja teoria ma luki, jest logicznie niespojna, samokrytycznie napisze ze jest debilna- jak kazda teoria spiskowa, ale to dopiero poczatki, na pewno z czasem sie poprawie i wymysle cos lepszego[czytaj zupelnie bezsensownego]


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3046

chyba nie myslalas ze idioci sa tylko w polsce :D  :D  :D


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agromatik    1029

@jacus teoria mi się podoba, niespójności są  nieistotne, wystarczy odpowiednio mocno krzyczeć B). Co do idiotów ich się nie sieje, sami rosną.


"

EDYTORIAL

 
 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kolejna teoria SPISKOWA, jako że jestem podejrzliwa. Tym razem bez źródła i obrazka, ale w obrębie gorącego tematu..

Co powiecie o teorii "MODY NA BRODY"... :ph34r::P

Którz to ją wymyślił?.... Na ulicach, na weselach eleganci....noszą się z brodami coraz częściej i gęściej.

Podłapaliście tę modę również?

 

Oczywiście nie wypowiadam tu swej opinii... jak zawsze...tylko spostrzeżenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj