manko

Teorie spiskowe

Polecane posty

hubertuss    4653

Do 100 % prawdy nigdy sie nie dojdzie piloci np niezyja i nie powiedzą czy kazał im ktos lądować czy nie czy sami chcieli i dlaczego itd. Na katastrofe złozylo się wiele czynników.

Odnośnie mediów takie mamy czasy 24 godzinne kanały informacyjne musza miec na czym pracowac i zawalają nas róznymi informacjami prawdziwymi czy nie aby dużo aby nowe. Podobnie jesli chodzi o internet czy prase.

Jeśli chodzi o osmieszanie polityków pis no cóz sa oni wdzięczynm tematem do tego. Zauwazcie że jesli ktos szydzi z sld czy po wszyscy sie pośmieją io jest spokój, jeśli się wysmiewa pis podnosi się ferment odgryzanie się co tylko nakreca spiralę i dlatego dziennikaże czy inni tak chętnie to robia poprostu osmieszenie pisu ma bardziej efektowny wyraz bo oni sami potem się nakręcą, pozatym głosza różne poglądy które łatwo ośmieszyć jak chocby ostatnie wysdtapienie kaczyńskiego który stwierdził że podczas kampani byl na proszkach i wszystko robili za niego media miały uzywanie pare dni wielu poważn7ch polityków powiedziało by poprostu że obrali złą strategie kampani.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazik189    0

ostatnie wysdtapienie kaczyńskiego który stwierdził że podczas kampani byl na proszkach i wszystko robili za niego media miały uzywanie pare dni wielu poważn7ch polityków powiedziało by poprostu że obrali złą strategie kampani.

 

Mozesz te ostatnie zdanie jasniej? tzn chodzi mi kto byl na proszkach?

Kaczynski sam powiedzial na siebie czy na Komorowskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Juz dokładnie tego nie pamietam ale mniej więcej choddziło o to że Jarosław oznajmił ze podczas kampani prezydenckiej nie wszystkie decyzje podekomwał sam poniewaz przyjmował jakies leki więc decyzje podejmowali za niego inni członkowie sztabu (nawiasem mówiąc podczas kampani nie wyglądał na tak oszołomionego ekami aby nie mógl sam podejmowac decyzji). Poważny polityk by tego nie powiedział więc sami sobie robia podstawy do osmieszania a potem się dziwią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazik189    0

No to moze masz troche racji, tylko biorac pod uwage w jakiej sytuacji byl i jest po smierci brata

to ciezko bylo. Musial leki brac bez watpienia. No jego wada bylo ze za duzo prawdy chcial mowic.

 

Ale cos innego teraz powiem co mysle.

Polski narod jest bardzo silny ale naprawde brakuje jednosci.

Jest tak rozwarstwiony i rozne poglody ze tylko na tym tracimy.

 

Osobiscie to powinna byc partia pomiedzy PO a PIS

ktora by zjednoczyla ten kraj, choc to bardzo trudna sprawa.

 

Od dluzszego czasu w naszym kraju trwaja spory wew. a inne kraje na nas zeruja i czekaja

na moment kiedy uzyskac najwiecej korzysci z Polski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Według mnie i po i pis zalezy na tym podziale gdy trwa wojna wszyscy skupiają się na walce i nie trzeba myslec nad jakimiś sensownymi rozwiązaniami dla kraju czy reformami. Mojm zdaniem trzeba poczekac aż generacja polityków wywodzacych się z solidarnosci tj tych walczących przejdzie na emeryture. Kiedys byl podzial komunisci i reszta i wokół tego trwała wojna teraz jest na prawdziwych polaków i reszte. Ciagle jakiś podział i konflikt bo tak jest wygodnie wszystkim. Wg mnie powinien byc system anglosaski jak w usa np z powiedzmy max 2 kadencjami po 4 lata dla przedodniczacego. To pozowliło by na odśiwezanie kierownictwa a nie tak jak teraz zabetonowanie czy w po czy w pis istniejącego układu w którym tak naprawde rządzi jeden lub kilku a reszta to bezwładna masa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Ja jestem niemal pewien ze to byl zamach.

Rosjanie jak do tej pory robią wszystko zeby zatuszowac prawde.

Jezeli sa tacy co myslą inaczej to korzystają tylko z jednego zrodla wiedzy-mediow publiczynych.

Internet tez jest zmanipulowany przez PO?

I zauważ jeszcze jedno kolego. W katastrofie zginęło ponad 90 ludzi nie tylko z PIS, więc nie gadaj tak jakby w tej katastrofie zginął tylko prezydent.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmija2a    1

GMO - Gówniana Materia Organiczna

 

GMO - Gwałt Masy Otumanionej

 

GMO - Głupkom Możemy Obiecać

 

Jest jedna prawda, tylko prawda i GMO.

Edytowano przez zmija2a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

z gmo jest tylko jeden problem- ze mozemy go jesc a nie mozemy produkowac.popatrz na sklad dowolnych produktow spozywczych ,jak jest soja lub mieso[chyba tylko w chlebie jej brak] to jestes w domu i to jest niestety jedyna gmo-prawda. 3\4 swiata nie ma problemu ,tylko bogata[juz niedlugo] europa za sprawa paru zielonych oszolomow robi problemy-zapewnie za pare lat to sie zmieni.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmija2a    1

Tyle to i ja wiem.

 

Ale, może i masz rację....

 

"Bydło/trzoda" "kupi wszystko" i wszystko "op......" - w sensie skonsumuje (spali). Tylko przychodzi czas, że "bydło/trzoda" zrozumiało o co chodzi i nie słucha się "pana".

 

I jeszcze takie małe spostrzeżenie:

 

GMO - Green Material Object

 

Hmm, z racji tej, że: "Jesteśmy tym co jemy" - może i dlatego mieszkamy na Zielonej Wyspie (niekoniecznie Ufoludków).

 

A Kopernik była kobietą pochodzenia francuskiego?

 

EDIT:

tego chyba jeszcze nie pisałem

 

GMO - Globalna Mamona Obrotowa

Edytowano przez zmija2a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

Jak jesteśmy przy teoriach spiskowych i mariusz coś tam pisał o mnie to ja się udzielę ale w aspekcie globalnym mianowicie co wam mówią takie tematy jak:

HAARP

Projket Blue Beam

NWO- Nowy Porządek Świata

Iluminaci

Masoneria

Chemtrails


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

Iluminaci i masoneria to można powiedzieć, że to jest to samo. To oni wraz z elitą "dawidową" są autorami projektu NWO. Kiedyś czytałem książkę o tym całym towarzystwie, nie pamiętam czyją ani tytułu, ale historia wielkiego tajnego zjazdu jeszcze wtedy wolnomularzy wraz z "mędrcami syjonu" miała za zadanie opracowanie planu przejęcia władzy nad światem i podporządkowaniu ludzi ich rządom. Zjazd ten miał się odbyć w XVI albo XVII wieku. Każdy punkt jest skrzętnie realizowany, zmniejszenie populacji, wielokulturowość czego efektem są np ostatnie decyzje w Belgii odnośnie świąt. To może prowadzić tylko do wojny. Masońskim państwem jest USA. Na samych banknotach jest 5 albo 6 symboli iluminatów. Na fladze podobnie, zresztą na fladze UE jest to samo. W 2009 roku był ich ostatni zjazd gdzieś pod Barceloną. Wszystkie ulice w promieniu 4 km zostały zamknięte i bardzo dokładnie strzeżone. Daje to coś do myślenia, prawda? Oni nie wirzą w nic innego jak pieniądz. W najwyższej 34 loży zasiada m.in. królowa brytyjska, były prezydent USA i wielu innych możnych tego świata. Można pisać i pisać.

Edytowano przez master20002

Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

Wiesz 1% ludzi rządzi w ponad 40 procentach światem, jeszcze brakuje im te 60 % czyli nas ale powoli jak nic się nie zmieni to i te 60% nam zabiorą...

 

Ostatnio gdzieś znalazłem ciekawy dokument o WTC i 9/11, są tam podane dwie opinie niby "fachowca" od efektów, który chce nam wmówić (ja tak to odbieram), że wszystkie nieścisłości w materiałach wideo są normalne.

Natomiast kontrteza przedstawia myślę, że rzetelne info, o tym iż samoloty które wleciały w WTC były sfingowane.

 

http://www.youtube.com/watch?v=nlMslsXt05E

 

Po obejrzeniu sami oceńcie...

 

 

Od niedawna teraz mam kanał Planete+ i jest tam puszczany dokument z cyklu Zeitgeist, który też porusza takie nieciekawe tematy, aż dziw, że to jest nadawane. Są to głównie tematy na pograniczu teorii spiskowych. Jeśli macie tą stacje to polecam z ciekawości zobaczyć :)

 

http://tzmpolska.org/

 

 

Pozdrawiam


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

To wszystko jest grubymi nićmi szyte. W dzień zamachu do pracy nie przyszedł żaden pejsaty. Budynki po uderzeniu powyżej połowy, zawaliły się od dołu i wyglądało to jakby było to robione w sposób kontrolowany. W zgliszczach znaleziono arabski paszport w stanie nienaruszonym, gdzie był ogień, a temperatura osiągnęła poziom płynięcia stali.


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adiss    6
Napisano (edytowany)

KTO ?

OD JAK DAWNA ?

I DLACZEGO ?

Kręci lody w tym biznesie ?Polecam ten dokument składa się z 4 części .Warto poświecić chwilę .

 

Edytowano przez adiss

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

@adiss jak nie umiesz kopiować nie kopiuj albo popraw ten post wyżej bo wygląda jak 100 ściera...

 

 

@master20002 WTC to jest taka obłuda, że w pale się nie mieści..... jak może paliwo lotnicze stopić grube teowniki, ceowniki?? to musi być ogromna temperatura a termit taką wytwarza i może przeciąć stal, widać na jedym z filmików jak żar leci z budynku, a tyle popiołu było, że szok wszystko w pył się obróciło praktycznie jak to możliwe??

podobno jakieś prace przeprowadzano przed niby zamachem w środku to na pewno bomby uzbrajali...

 

to jest bardzo grubymi nićmi szyte i ciężko o prawdę walczyć, tak jak w przypadku Smoleńska 2010

 

pozdrawiam


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubertuss    4653

Cóż powiedzieć, brak słów komentarza można jedynie współczuć Widać jak wielu domorosłych ekspertów mamy od lotnictwa, stal,i budynków itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

To współczuj i żyj w tym obłudnym świecie, gdzie tv jest twoim bogiem....

 

Nie oglądaj tv będziesz zdrowszy, nawet nie wiesz jak nami manipulują, może kojarzysz atak Marsjan na Amerykę ot taki jeden przykład.....

 

Aż żal życ w takim świecie, gdzie jedynie kasa jest ważna "Ssij petrodolar aż do krwi, niech się cieszy zły".....

 

Skoro tak negujesz nasze poglądy nie wypowiadaj się w tym temacie, olej nas ciepłym moczem i będziesz miał spokój :)

A, że myliśmy niesystemowo no to trudno

  • Like 1

Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adiss    6

@gregorrius skopiowane może i nie artystycznie , ale komentuj merytorycznie zamieszczony materiał , albo użalaj się pod złamaną brzozą ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228
Napisano (edytowany)

Co do teorii Smoleńska, to przedstawie swoje zdanie. Myślę, że jeżeli naprawdę doszło do wybuchów przed katastrofą to nie obwiniałbym za to Rosji. Nie jest to tak głupi kraj, żeby pozwolić sobie na taki skandal, jeszcze w dniu obchodów rocznicy mordu w Katyniu. Jeżeli ktoś już maczał w tym palce to zrobiło to USA. Chcieli, żeby to wyglądało tak jak wyglądało. Ale podkreślam jeszcze raz, to jest tylko i wyłącznie moja opinia jeśli chodzi o teorię zamachu. Ciągle uważam jednak, że to był wypadek. Alkochol na pokładzie, opóźniony wylot, próba lądowania mimo ostrzeżeń o mgle. Uważam, że w tym kraju jest o wiele więcej ważniejszych tematów i spraw. Z ciągłego gadania o tym chleba, ani pracy naszym rodakom nie przybędzie.

Edytowano przez master20002

Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

Wybuch raczej nie jest prawdopodobny, ale jakieś działania w celu obalenia samolotu mogły mieć miejsce tego nie można wykluczyć, niedociągłośći było aż nad to ale trudno badać wszystkie wątki jak np. wraku nie mam od ponad 3 lat, trochę to jest niepokojące.....

 

Co do teorii spiskowych to trzeba przyznać, że taką teorią jest spalenie żydów w Jedwabnem przez Polaków, którzy tak nienawidzili żydostwa, że się zebrali i pomyśleli "a spalimy sobie ich w stodole, niech zginą"

Żydzi chcą z nas zrobić głównymi sprawcami rzekomego holokaustu. My to jesteśmy nawet gorsi od niemców i ruskich.

Pokłosie np. propaganda antypolska, nakręcona przez żydowskie pieniądze i jeszcze dzieci ze szkół na to jeżdżą...

 

http://www.youtube.com/watch?v=Ji2C6jSRl0A

 

bardzo ciekawy film znalazłem, gdzie Pan Jerzy uchyla rąbek tajemnicy o tej "zbrodni"

 

Pozdrawiam


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jacus    3039

kiepski z ciebie nacjonalista jak nie wierzysz z wybitne zdolnosci narodu polskie[wlasciwie kazdego] do mordowania obcych[nie tylko zydow] w warunkach ogolnego zezwierzecenia wojennego. jedwabne to tylko symbol-bardzo nosny z uwagi na duza liczbe ofiar w jednym miejscu.podobnie dzialo sie w calej europie[nie tylko polsce] dawno temu przy skubaniu pierza starsze kobiety po paru glebszych rozne rzeczy opowiadaly-kazdy ma swoje "jedwabne", rozsadni badzacze szacuja liczbe zydow ktorych zabili polacy na 100-200 tys z 3,2 mln ofiar.

"rzekomy holokaust"- chlopcze za blisko mam do auschwitz- birkenau i znalem ludzi ktorzy tam byli.


buk, humor ,seks ,rokendrol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gregorius    123

Rozsądni to podaj tych rozsądnych badaczy i źródła które podają te 100-200 tys bo jest to duża rozbieżność... a skąd znamy dokładną ilość ofiar w Jedwabnem bo ekshumacji takiej prawdziwej to nei było także możemy się domyślać a środowiska żydowskie specjalnie te liczby zawyżają...

Zdroworozsądkowo myśląc jeśli pada liczba 1600 osób zabitych to ile Polaków musiało by być żeby zydów tam doprowadzić, a jakie wymiary miała stodoła 7,5x15m to też nei chce się wierzyć, że mogli tam wpakować 1200 osób. Owszem mogli być tam polacy (specjalnie piszę z małej litery) tacy jak folksdojcze czy żandarmim jak i również zmuszeni siłą (byli bici) żeby wyprowadzać i spędzać żydów..

Proszę podaj inne tego typu symbole, to dlaczego w międzywojniu nie palono ich podobnie czy szykanowano (nie liczmy do tego gett ławkowych)

 

Jeszcze jedno dlaczego mięli to zrobić jeśli okupant niemiecki siedział i za samo to mogli dostać kule w łeb, a jak wiadomo żyd czy to ze szwabem czy z bolszewikiem dogadać się zawsze dogada

 

operujesz takimi danymi to proszę udowodnij to co napisałeś bo chce "uwierzyć",

 

 

Wracając do filmu to najpierw go obejrzyj a później komentuj i odnoś się do owego filmu...

 

Polecam dokument "5 rozbitych kamer" i może zrozumiesz czemu żydzi są tacy "dobrzy", ale podobno szykuje się operacja odbicia Wzgórz Golanu przez Liban, Syrię oraz pomoc Palestyny i Hezbollahu takze może być ciekawie ;)


Najbardziej lubię wizualizować sobie ostateczny krach systemu korporacji...

Kupię formownicę bierną do ziemniaków 2x75 cm
Kupię kombajn ziemniaczany Anna
Kupię ciągnik MTZ 82 w nowej budzie

więcej informacji na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jahooo
      Kontynuacja tematu z 2023 roku
       
    • Przez dunda92
      Proponuję uporządkować rozmowę. Byłem na Dorohusku, byłem na strajku w swojej okolicy. Czas i obowiązki większości ludzi nie pozwalają stać na granicy 24/7, a myślę że chcieliby jak i ja dowiedzieć się o aktualnej sytuacji na wszystkich granicach. Tym bardziej w związku z wczorajszym posunięciem Tuska o włączeniu granic do infrastruktury krytycznej.
    • Gość
      Przez Gość
      Podejrzewam ogromny kryzys w rolnictwie. Nie zaskoczy mnie gdy mleko będzie po 0,70 zł, trzoda po 3,50 A byki po 5,50.😥😥
    • Przez debrzyna
      Powinniśmy podjąć sie informowania rolników i nie tylko ,kto w poszczególnych województwach organizuje wyjazd na następny protest Brak takiej informacji to mniej ludzi na proteście
      Macie informacje wpisujcie w tym temacie Tylko informacje kto i tp bez zbędnej polityki 
    • Gość
      Przez Gość
      Zapraszam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj