Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Na stronie ROLSADU nie widnieje M600PL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Witam, mam pilne pytanie odnośnie Agrotrona M600.

Kolega dzisiaj rano normalnie odpalił ciągnik w garażu, następnie coś tam nim porobił i zostawił na 2h na dworze.

Po następnym uruchomieniu na słupku kabiny na wyświetlaczu gdzie wyświetlane są półbiegi wyświetlił się "klucz" i kierunek jazdy- reszta informacji znikła.

W instrukcji wytłumaczone jest to jako "drobna usterka lub nieprawidłowe działanie przekładni".

Skrzynia zachowuje się normalnie, w czasie jazdy nie ma żadnych nieprawidłowości.

I tu kolega ma pytanie czy można dalej jeździć ciągnikiem bo jest mu pilnie potrzebny?

Proszę o pomoc.

 

Z góry dzięki za przydatne informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Proponuję odpiąć klemy od akumulatora i zostawić ciągnik na 1-2h, potem podpiąć. Jeżeli komunikat będzie nadal widoczny zgłosić do serwisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Legat997    31

Moze ciagnika nie rozgrzal i od razu jazda i na elektrozaworach gesty olej nie pozwolił na domkniecie, komputer nie zaczail styku w przewidzianym przedziale czasowym(chociaz zawór sie przestawil w dobre położenie).

I tak poprostu wyglada zimowa jazda z elektronika w tle.


Kto ma Japońca, to jeżdzi do końca! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

A ja mam pytanie szczególnie do użytkowników ciągnika Deutz M620. Czy ten ciągniczek poradzi sobie z pługiem 5- skibowym obrotowym (vogel&noot, overum, kverneland) na klasie ziemi średniej (2b,3a,3b) ??? Oraz jeśli ktoś taki posiada to jak jest z jego spalaniem ??? Czy lepiej dołożyć i kupić JD lub Fendta ??? :unsure:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rom19    0

A ja mam pytanie szczególnie do użytkowników ciągnika Deutz M620. Czy ten ciągniczek poradzi sobie z pługiem 5- skibowym obrotowym (vogel&noot, overum, kverneland) na klasie ziemi średniej (2b,3a,3b) ??? Oraz jeśli ktoś taki posiada to jak jest z jego spalaniem ??? Czy lepiej dołożyć i kupić JD lub Fendta ??? ^^

 

moc silnika i TUZ wystarczająca moim zdaniem...

jeszcze zależy jaką szerokość na korpus wybierzesz... ale nawet przy 2,5 m szerokości powinno być ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basior    7

Mam pytanie do użytkowników DF M620 jak pozbyć sie z wyświetlacza napisu o wymianie oleju, bo zawsze robił to serwis ale teraz jak sami wymieniamy olej to nie ma mamy jak tego zrobic. Czy da się to zrobić we własnym zakresie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
romek6340    221

Czyli trzeba podpinać pod komputer? Nie ma jakiejś konfiguracji przycisków do kasowania inspekcji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peron    369

Witam, mam taki problem: w moim m600 przy uruchamianiu pojawił się komunikat: silnik, parametry e2p, urządzenie uszkodzone. Co może być przyczyną, jak to naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian10250    8

Mam pytanie kupilem m620 profiline. I rozchodzi mi sie o to profiline jak uruchomic jazde przod tyl z jojstika. i jak wiecie cos na temat profiline chetnie poslucham moze sie czegos naucze

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj