Polecane posty

kris14    267

Ja widziałem ;)

Model M620.

Zastąpił Zetora 12145.

Sprawuje się super, nieporównywalny komfort, wydajność i osiągi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasiupila    1

Co o nim sądzisz? Jak chodzi? Ile mth? Prawdopodobnie też takiego będę kupował. Może masz dla mnie jakieś wskazówki dotyczące zakupu tego ciągnika? Twój to zwykły model czy profiline?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Kolega ma ten model :P

Jak narazie śmiga aż miło, pracuje z gruberem 3m, 4 skibowym vogel&nott z wałem ale z tego co wiem kolega chce zmienić pług na 5 skibowy bo nie ma co robić ten ciągnik :P

Z tyłu opony chyba 650mm to ciągnik idzie jak szalony w polu :P

Super sprawa z tym ciągnikiem.

Z tego co wiem narazie sprawuje się bezawaryjnie, ale nie znam przebiegu [jest od jesieni 08]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
franko    1

Ja też jestem nim zainteresowany, a dokładnie M600, (opcja NH t6050 RC), i sam nie wiem na co się zdecydować.

Może ktoś ma większe doświadczenie co do tych maszyn.

Cenowo jednakowy koszt


http:/www.youtube.com/user/frankulka/videos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daniel373    5

Jak brać Deutz-Fahra to tylko w Profiline trochę to kosztuje ale to jest całkiem inny ciągnik mam dwa Deutz- Fahr'y jeden to Profiline a drugi to Agrotron w podstawowum wyposarzeniu, komfort pracy i jazdy jest nie porównywalny z wersją podstawową .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PGRdobrawola    21

A jaka jest cena tej seri 'M' i czy wogóle sie opłaca go kupić czy może byście polecili coś podobnego tylko że lamborghini lub Same?


..."Mam dwa -U-R-S-U-S-y i dojną krowę
Chodź za GS na wino owocowe"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iron    1037

jak dobrze sie wytargujesz to kupisz DF w cenie Same lub Lambo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michalB    0

Czy ktoś słyszał jakieś opinie na temat dealera "Lawson" w tupadłach? Chce od nich kupić M610. Słyszałem, że dopóki nie podpisze się z nimi umowy i nie da zaliczki to jest super ale później mają człowieka w du...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lamboR6    5

Traktor serii M napewno wiele lepszy od K np większa kabina, lepsza skrzynia biegów, połówki w przód i tył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Seria M jest adresowana do innej grupy odbiorców, poza tym jest to seria ciągników o klasę większych niż K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Poprawione... Bynajmniej ja nie mam na imię Adrian. :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lamboR6    5

Seria M jest adresowana do innej grupy odbiorców, poza tym jest to seria ciągników o klasę większych niż K

Tak ale po dobrych targach mają podobną cenę, chodzi mi o największego K i M 600. U nas w okolicy rolnicy mają taki dylemat który z nich wybrać i bez wahania doradzam M. A czy M jest przeznaczony do innej grupy odbiorców? Hmm te większe może tak ale 600 i 610.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mac9    0

Proszę jeśli możecie mi doradzić co wybrać JD 6830 czy DF M 610? Ciągnik głównie do prac oraz załadunku piachu, węgla itp. Bardzo proszę tez o polecenie ładowacza czołowego.

Z góry dziękuje i pozdrawiam :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andrzej24871    12

Zależy czy chcesz wziąść JD premium czy zwykłego jeśli zwykłego to ja radze DF w profilain. Jak myślicie czy wewnętrzna recyrkulacja spalin w DF wychodzi na plus czy minus jeśli chodzi o spalanie??


O to chodzi , że każdy zachwala i uwielbia zachodnie ciągniki za KOSMICZNE ceny, chociaż wielu tych maszyn nie widziało na oczy i sobie ich nie kupi, a Pronara nie chcą za darmo nawet, bo wstyd nim jezdzić, bo ktoś tam powiedział komuś ze mu się popsuł kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mac9    0

JD to zwykłego, a jaka jest różnica cenowa pomiędzy JD a DF ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witus    0

Witam Kolegów :P

Najmniejsza M-ka ma 132 km, ale musimy ocenić do czego ten traktor będzie nam służył. Bardzo długo wahałem się między K 610 a M600, cena M-ka była droższa o około 20-25 tyś. , ale mój dealer dał mi namiary na ludzi którzy maja i k610 i m600, i zaczeło się zwiedzanie i wywiady ;)

 

Opinia o M600 : "Super traktor, lepsze wyposażenie niż w serii K, ale jedna wada: Brak rozgraniczenia między lekką a ciężką pracą, traktor spala tyle samo paliwka w beczce 6000 litrów co w 5 skibach czy gruberku, że nie wspomne o kosiarce :D "

 

A w K610 widać znaczącą różnice, jak lekko to mniej jak ciężko to więcej.

 

Więc musicie ocenić co będzie traktor robił, ja wybrałem K610 i narazie jestem zadowolony, strasznie się spracował u mnie już bo odgarnoł 2 razy śnieg xD

 

 

A co do pytania Andrzeja

Napisano 04 January 2010 - 15:17

Jak myślicie czy wewnętrzna recyrkulacja spalin w DF wychodzi na plus czy minus jeśli chodzi o spalanie??

 

Niestety ale nieznacznie wychodzi na nasz minus, zwiększone spalanie lecz naprawde bardzo nieznacznie. EGR (Exhaust Gas Recilculation) jest po to aby utrzymać norme spalin Tier III. A co do spalania to wiem bo miałem z EGR-em problemy w swoim Mondeo MK3 2002 rok diesel i wyeliminowałem ten system i spalanie spadło o ok 0,2l na 100 :D

 

Pozdrawiam .


DF k610 , Fortschrit ZT 303 , Ursus c385 , Ursus c360 x2 , Ursus c330M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osekw2345    0

panowie jaka jest róznica pomiedzy df m600 a df m600 profiline?? jezeli sa to jakie??? no i czy na lepsze czy gorsze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Wersja Profi Line z tego co wiem jest dostępna dopiero od modelu M610.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj