Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
13091993

Pierwsza Miłość

Polecane posty

oFsik    30

Najlepsza postać to jest ta babka z pizzerii co pracuje z Jankiem ;)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja nie mam czasu na oglądanie seriali.

A tak w ogóle to seriale mnie nie bawią.

13091993    0

Najlepsza była Pizza z papierosem :) Lubię Artura . Marysia jest fajna jak jest w tym nowym szpitalu i chodzi w tej fajnej spódniczce ;)

Denerwuje mnie Stefani :D

13091993    0

Ja lubię , akurat spożywam obiad jak powtórka leci ;) Fajnie też było jak Artur był u Pawła spytać co ma zrobić w tej sytuacji z Patrykiem i Bartkiem . Artur : Co ja mam zrobić ? A Paweł na to : Twój cyrk twoje małpy :D

ursusik1634    1
ja nie mogę wam sie chce ogladać takie badziewia :)

jak ci się nie podoba to nie nabijaj sobie postów bzdurnymi uwagami ;)[po co zaglądałeś do tego tamatu :)

a pamiętacie Sonie jak podawała się za córke Marka :D:)

19Damian89    0

no no Sonia byla dobra miala talent nie ma co ;)

ale Wyobrazacie sobie Stefani na gospodarce? bo ja bym to ciezko widzial haha .. no a jak Jankowi napisal CV to trzeba jej przyznac wyobraznie ma haha

najlepsze bylo w szkole .. i z Mariuszem no ale teraz juz go prawie nie widac .. a zawsze bylo dobra jak ci mlodzi cos kombinowali ..

13091993    0

Janek pracował na statku kosmicznym ;) Stefani zamiast doić krowy to ona by bykom jaja bujała

darek16    3

no ta Stefani to nie wiadomo czy zdrowa czy chora , za***przyła jakąś sól do kąpieli od Marka hehe

13091993    0

Albo : Masz rajstopy na żylaki , miałam dać je mamie na święta , ale zapomniałam , jesteście podobnego wzrostu więc masz . A Teresa na to : Ale ja nie mam żylaków . Stefani : Na pewno niedługo się pojawią ;)

19Damian89    0

no no a potem zakosila im z lazienki kamyki czy cos do kapieli .. dziewczyna ma fantazje co .. haha Janek wdepnol wspolczuje mu ;) .. ale rajstopy genialny pomysl .

darek16    3

ale że ten koleś z nią wytrzymuje ,niezłe było jak chciała opowiadać dla Majki jak to oni robili hehe

darek16    3

żeby do mnie tak powiedziała i był bym na miejscu tej Majki to nie wiem co bym zrobił na pewno bym nie stał bez czynnie.

mlody19    1

ja tez ogladam ten serial,według mnie świetny serial który pokazuje normalne życiowe problemy zwykłych ludzi ;)

Wacek21    35

Ciekawy serial kiedys ogladalem czesto ale teraz tylko powtorki bo jak leci o 18 to akurat jest pora dojenia ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Belarusik
      Witam Uzgodniliśmy z kolegą @Mechanizatorem aby założyć tematy jakiego kawałka obcenie słychacie każdy rodzaj od Discopolo po muzykę klasyczną nie tak jak w temacie @Mechanizatora tylko wybrany rodzaj muzy.Oczywiście podajemy:
      -tytuł
      -wykonawce
      -link do utworu
      O tak :
      -Replay
      -Izay
      -http://www.youtube.com/watch?v=cu1QrBiXfoM

a w razie by ktoś słuchał cięższych rockowych dzwięków to zapraszam tutaj
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/24210-jakiego-utworu-obecnie-sluchacie
    • Przez Marciano
      Czy posiada ktoś z Was serie filmów dokumentalnych z cyklu " czas na konytrowersyjny dokument - Złote łany"o rolnikach z Dolnego Śląska, ogladałem kiedysten serial na TVP1 ok 8 lat temu i bardzo chętnie obejzał bym to jeszcze raz, podejżewam ze nie tylko ja jeden. Jeśli ktos ma w swoich zasobach " ZŁote Łany" to bardzo prosze o kontakt i udostępnienie. Z góry dziekuje i pozdrawiam.
    • Przez Elektryk
      Czy są na forum jacyś maniacy Italo/Euro Disco? Niżej próbka żeby wyczuć klimat  Takich wykonawców jak Sandra, C.C.Catch, Bad Boys Blue, Fancy itp. zapewno sporo osób kojarzy.  Bardzo dużo utworów z tych gatunków doczekało się polskojęzycznych odpowiedników głównie w wersji DiscoPolo a także zostało zremixowanych i trzęsło parkietami dyskotek w XXI wieku.
      W tych gatunkach jest bardzo dużo artystów jednego przeboju, co utrudnia wyszukiwanie perełek. Może ktoś zechce się podzielić swoimi ulubionymi utworami. Zapraszam

• Przez Elektryk
      Swego czasu w czeluściach Youtube trafiłem na zbiór filmów o rolnictwie stworzonych przez Wytwórnię Filmów Oświatowych przy współpracy IBMERu. Można je znaleźć na kanale TVBArchiwum. Pomimo, że obecnie mają już małą wartość edukacyjną to jednak bardzo lubię je oglądać. Może trafiliście na podobne filmy i zechcecie się podzielić. Kilka fajnych filmów o rolnictwie były zrobione również przez starą Sondę.

• Przez mano
      Witam. Dzisiaj byłem z żoną w kinie na Botoksie Patryka Vegi i film zrobił na nas ogromne wrażenie jeśli chodzi o scenariusz, te odczucia pozytywne jak i mieszane. Sporo ze scen filmowych sami przeżyliśmy osobiście jeśli chodzi o poród jaki i obsługę personelu, czy kontakt z lekarzem nawet w normalnych wizytach.

Jakie Wy macie odczucia związane z tym filmem a jakie z Waszym doświadczeniem życiowym z lekarzami . Z czym się zgadzacie a co negujecie.

Co Ten film pokazał, prawdę, fałsz, czy tylko miał za zadanie zszokować opinią publiczną?