Skocz do zawartości
URSUSAGRO5714

Ursus 5714 opinie o skrzyni biegów

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Ursus

Posiadam od nie dawna Ursusa ze skrzynią 12/4 i jestem ciekawy opini tej skrzyni biegów. Może wie ktoś coś więcej o tej skrzyni biegów?

zetor    3

lop nie nabijaj postów, jesteś w każdym temacie ! jeszcze raz i Ban!!

Wiadomość z agroFakt.pl

ursus255    0

ja przymierzam sie do zakupu 5714 tzn wpłaciłem zaliczkę i w sobotę go przyprowadzam ja swojego bede miał ze skrzynia 8/2 przed zakupem też dowiadywałem się o te skrzynie i zrezygnowałem z 12/4 po z kim nie rozmawiałem stwierdzał że są bardziej awaryjne i szypciej siadają i częsci drogie jeden bardzo dobry znajomy co ma farsztat i serwis rsusa stwierdził " po h..j ci tz pułówki w transporcie pracujesz czy na polu" ale najleprza opinie sam wystawisz jak popracujesz nim jest 50 na 50 że sie myle bąć mam racje ale niesłychaj wszystkich kupiłeś i ciesz sie sprzętem i oby służył jak najdłużej i bez awaryj

Dziwi mnie to ze ten twój znajomy nie odradził Ci wogóle tego Ursusa ale mniejsza z tym. U mnie jak narazie ciagnik jest bez awari. Z reszta 12/4 jest synchronizowa (choć nie w pełni)i dla mnie jest to bardzo duze ułatwienie w np. prasie rolującej.

vbox33    32

Koledzy mam pytanie odnosnie skrzyni takiej jak wyzej, mianowicie czy w kazdej tej skrzyni po wrzuceniu reduktora slychac taki metaliczny gwizd, wycie? (ciezko precyzyjnie to op.isac)
Zastanawiam sie czy w kazdym czy tylko w tym z ktorym pracuje

vbox33    32

Podnosze i bardzo bym prosil o jakas opinie bo nie wiem czy tak ma poprostu czy to zapowiedz powazniejszej awarii.

kris14    259

Wrzucaj na postoju i problem zniknie.

W 4514 mam to samo, więc wrzucam na postoju (bo tak się powinno) i jeździ.

Dokładnie tak jak kolega wyżej mówi każdy producent zaleca przełącząnie reduktora w czasie postoju ciągnika. Inaczej w każdym ciągniku będzie ciężko przełączyć zakresy

vbox33    32

Dzieko za odpowiedz, jak tylko bede w pracy to przetestuje i zobacze czy pomoze ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się