Ziomek1994

Ciagnik pomocniczy na gospodarstwo 15 hektarowe

Polecane posty

Ziomek1994    3

Tak jak w temacie szukam ciagnika pomocniczego na 15 ha.Ciagnika szukam do 15 tys Rozwazalem nad kupnem Ursusa 4011 a c360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kkk2006    0

jesli mialbym wybierac pomiedzy 4011 a 360 to wybralbym c360 poniewaz jest mlodszy i ma "nowszy" silnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MartineZ    14

dokladnie ja mam ponad 15 ha i c360 3p jest glownym ciagnikiem i zaden wiekszy by sie narobil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodi    517

Ja na 15ha mam Ursusa C-362 i C-330. To mi w zupełności wystarcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziomek1994    3

ja do tej pory mialem jako glowny to c330 ale bede musial pracowac na wiekszym areale bo w sasiedniej wiosce bede dzierzawil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
19Damian89    0

no to moze ten C-360 a nie lepiej cos wiekszego na przyszlosc juz za 20-30tys i bys mial wiekszy ciagnik i na przyszlosc bo z tego co piszesz masz tylko C-330 wiec wiesz 30 i 60 na 15-20ha to dasz sobie rade nie mowie ze nie.. no ale np. jakiegos ursusa 12** albo 16** chociasz 16 moze byc troche za duza ale 12 czemu by nie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziomek1994    3

No ale 3p do 15 tys bym nie kupil w dobrym stanie a np c360 to w miare jeszcze dobra bylaby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodi    517

Dołożysz trochę i będziesz miał ursusa C-362. Jest lepszy od zwykłej 60. W nim masz wspomaganie, komfort kabinę szybszą skrzynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziomek1994    3

OK dzieki za wskazanie wlasciwego wyboru tylko ze ja nigdy na 60 nie jezdzilem i czy moglby mi ktos wytlumaczyc ustawianie podnosnika i reduktora lub najlepiej dac instrukcje do c360?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Ej no 60 jest ciągnikiem prostym jak budowa cepa. W momencie opanujesz jak się nią jeździ.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziomek1994    3

wiem ze prostym biegi wiem jak sa tylko niewiem jak ustawiac podnosnik z tym pozycyjnym i silowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

Ja (tzn. my) na 18 ha mam c360 i c330 daja sobie rade :P zawsze to lepiej miec dwa niz jeden


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusc385    1565
Rolnik a jaka wysokosc ma c360 z kabina?

 

Moja C-355 z kabiną naglaka ma wysokość ok. 2.4m dokładnie 2.38 a nie żadne 2.6 czy 2.5m :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Młodyoporowiec
      .
    • Przez Tomtu
      Na początek pragnę się przywitać z forumowiczami.
      Ale do rzeczy interesuje mnie wasza opinia jaki ciągnik może chociaż na początek ile koni powinien mieć waszym zdaniem główny ciągnik na 150 ha:
      Będzie współpracował z: pługiem obrotowym (ma być dobrany do ciągnika 4 lub 5 skib + wał)
      agregat siewny Amazone RPD 301
      duże przyczepy 10t 14t
       
      wydaje mi się ze coś w granicach 160KM tylko czy tyle wystarczy na pług 5 skib plus wał na przedni tuz a może odpuścić sobie 5 skib i skupić się na porządnej 4
    • Przez massey12
      chce nowy ciągnik jakis lepszy niz 1614 najlepiej jakis zachodni
    • Przez Insens88
      Witam wszystkich!
      Odziedziczyłem małe gospodarstwo sadownicze z sprzętem. Sprzęty stare tj. Ursus C360, opryskiwacz sadowniczy na kołach, opryskiwacz sadowniczy zawieszany, rozrzutnik nawozów, rozdrabniacz (rotosan), platformę sadowniczą hydrauliczną.
      Jako, że ciągnik jest już bardzo stary - chyba 1968 rok - chciałbym zakupić dodatkowy ciągnik, który podoła wyżej wymienionym sprzętom i da radę to zrobić na 2 ha sadów.
      Polecacie coś konkretnego?
      Pozdrawiam.
       
    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj