Ziomek1994

Ciagnik pomocniczy na gospodarstwo 15 hektarowe

Polecane posty

Ziomek1994    3

Tak jak w temacie szukam ciagnika pomocniczego na 15 ha.Ciagnika szukam do 15 tys Rozwazalem nad kupnem Ursusa 4011 a c360

kkk2006    0

jesli mialbym wybierac pomiedzy 4011 a 360 to wybralbym c360 poniewaz jest mlodszy i ma "nowszy" silnik

Wiadomość z agroFakt.pl

MartineZ    14

dokladnie ja mam ponad 15 ha i c360 3p jest glownym ciagnikiem i zaden wiekszy by sie narobil

Dodi    213

Ja na 15ha mam Ursusa C-362 i C-330. To mi w zupełności wystarcza

Ziomek1994    3

ja do tej pory mialem jako glowny to c330 ale bede musial pracowac na wiekszym areale bo w sasiedniej wiosce bede dzierzawil

19Damian89    0

no to moze ten C-360 a nie lepiej cos wiekszego na przyszlosc juz za 20-30tys i bys mial wiekszy ciagnik i na przyszlosc bo z tego co piszesz masz tylko C-330 wiec wiesz 30 i 60 na 15-20ha to dasz sobie rade nie mowie ze nie.. no ale np. jakiegos ursusa 12** albo 16** chociasz 16 moze byc troche za duza ale 12 czemu by nie ..

Ziomek1994    3

No ale 3p do 15 tys bym nie kupil w dobrym stanie a np c360 to w miare jeszcze dobra bylaby

Dodi    213

Dołożysz trochę i będziesz miał ursusa C-362. Jest lepszy od zwykłej 60. W nim masz wspomaganie, komfort kabinę szybszą skrzynie

Ziomek1994    3

OK dzieki za wskazanie wlasciwego wyboru tylko ze ja nigdy na 60 nie jezdzilem i czy moglby mi ktos wytlumaczyc ustawianie podnosnika i reduktora lub najlepiej dac instrukcje do c360?

milanreal1    291

Ej no 60 jest ciągnikiem prostym jak budowa cepa. W momencie opanujesz jak się nią jeździ.

Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Ziomek1994    3

wiem ze prostym biegi wiem jak sa tylko niewiem jak ustawiac podnosnik z tym pozycyjnym i silowym

Wacek21    35

Ja (tzn. my) na 18 ha mam c360 i c330 daja sobie rade :P zawsze to lepiej miec dwa niz jeden

Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Ursusc385    1004
Rolnik a jaka wysokosc ma c360 z kabina?

Moja C-355 z kabiną naglaka ma wysokość ok. 2.4m dokładnie 2.38 a nie żadne 2.6 czy 2.5m :P

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez cuma112
      Witam mam Ursusa c355 i zamierzam wymienić go na mocniejszy z napędem ale że ma tylko 8ha ornego i łąk 20ha i stado bydła highland to potrzebuje tura myślę o zetorze 5748 lub zetor 6748. I teraz pytanie brzmi macie takowe na sprzedaż lub macie jakieś informacje jak to chodzi jakie części no i jak z tym wałkiem jest zależny od pompy czy nie. Dodam że inne jakoś nie wchodzą w grę ze względu na cenę i na zakup do niego ładowacza oraz jakiś mały remont i większe maszyny Dzięki za poradę
    • Przez marcinus
      Pomóżcie mi jaki ciągnik doradzicie na 8 ha na razie mam c 330 ale planuje kupić większy
    • Przez Sławek102
      Pytanie do posiadaczy tego modelu- farmtrac 6050. Dotyczy dotacji dla małych gospodarstw -celem jest zakup tego ciągnika. Czy warto? Jakieś usterki? wady
    • Przez Dzik815
      Dzień dobry, prowadzę z ojcem gospodarstwo o powierzchni 30 ha ale jest możliwe że niedługo uda nam się kupić ziemię około 20 ha na chwilę obecną uprawiamy New Hollandem TD5.105, Ursusem 1222 no i do pomocy czasami używamy 60tki i poczciwej trzydziestki. Planujemy sprzedać te dwa małe ciągniki i w zamian kupić dobrą większą używkę. I tu pojawia się pytanie jaki ciągnik wybrać żeby miał ponad 130 km w budżecie do 120000 brutto? Potrzebujemy takiego względnie dużego ciągnika na takie małe gospodarstwo bo czasami pomagamy naszymi ciągnikami w firmie w której pracujemy (około 280ha). Ciągnik który mnie zainteresował najbardziej to New Holland Tm. 155 bo w firmie też takiego używamy więc jest sprawdzony tylko że nie znalazłem jeszcze takiego ciągnika w dobrej kondycji więc szukam alternatyw. 
    • Przez Sebastian
      Jaki ciagnik na 20-26ha nie zwracajac na cenne (no moze nie wiecej jak 180tys)?? I jakie maszynny do niego??
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj