aldanio

Tylne opony do zetora 7745?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
aldanio    2

Witam! muszę wymienić opony w swoim zetorze i sie zastanawiam jaki rozmiar założyć standardowe 16.9-30 czy 18.4-30??i sie zastanawiam czy oponki 18.4-30 będą pasowały na felgę. proszę o jak najszybsze odpowiedzi. z góry dziękuje i pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powinny wejść na felgę. Ale to inna wysokość opony i nie będzie się zgrywało z przodem.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

Bierz radialki (pisane przez R np 16,9R30) są lepsze od zwykłych-diagnalnych (pisanych przez "-" 16,9-30) A nie zastanawiałeś się nad jakimś niskoprofilowymi jeszcze lepsze i będziesz mógł mieć szerokość 18,4 a wysokość 16,9. Tylko pozostaje cena radialki są droższe a niskoprofilowe (też radialne) jeszcze bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aldanio    2

ale jak sa zetory które mają z tyłu koła 16.9-34 i przód 11.2 -24 i sie zgrywają to ta 18.4 nie bedzie pewnie większa od 16.9-34.

i u mnie przód wyprzedza troche tył

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skrok18    1

Witam......Pasować na felgę powinny napewno tylko pozostaje pytanie czy sprzęgło sobie poradzi z tymi oponami bo szersze są ale jeśli masz dobre sprzęgło to bierz szersze ...A nie myślałeś o 16,9 radialkach w sam raz moim zdaniem ...... :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aldanio    2

wiesz ostatnio bylo troche wydatków a te opony to tak niespodziewanie bo jedna wystrzeliła i juz do niczego sie nie nadaje a że sa juz slabe to chcemy obie na nowe wymienić a radialki sa juz sporo droższe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skrok18    1

Jeśli chodzi o kasę to napewno radialki droższe ,najlepiej weż 16,9 diagonalne i po problemie........... :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebe1033    397

To kupuj na raty albo na sztuki najpierw jedną a za jakiś czas drugą różnica miedzy 16,9-30 a 16,9R30 jest duża. Sam mam w mtz radialne a w zetorze 7211 diagonalne i co po świeżej orce mtz cięższy i z pługiem zostawił mniejsze ślady (do tego płaskie prawie) niż zetor lżejszy o tę tonę z bronami który zrobił prawie koleinę jeszcze w kształcie V. To widać po oponie po prostu jest okrągła i przez to mniejszy uciąg rozgania wszystko na boki , w przeciwieństwie do radialki która trzyma się bo nie rozgania ziemi jest płaska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor10045    13

Kup sobie 16.9 tylko radialne wszystko będzie się zgrywać jak wcześniej ,a myślę że ta szerokość jest wystarczalna co do mocy tego ciągnika :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75
Bierz radialki (pisane przez R np 16,9R30) są lepsze od zwykłych-diagnalnych (pisanych przez "-" 16,9-30) A nie zastanawiałeś się nad jakimś niskoprofilowymi jeszcze lepsze i będziesz mógł mieć szerokość 18,4 a wysokość 16,9. Tylko pozostaje cena radialki są droższe a niskoprofilowe (też radialne) jeszcze bardziej

480/70/30 będą szersze od 18,4 bo 18,4 to to samo co 460/85, a 18,4 wcale nie są minimalnie większe od 16,9 bo jest już ponad 3 cm na średnicy na dużym kole to dużo do 18,4/30 założyć trzeba 12,4 na przód zamiast 11,2 i będzie się zgrywać :P a nie myślałeś o używanych 480/70/30 jest tego duzo na allegro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aldanio    2

no i założyłem 18.4-30 petlasy i sie wszystko zgrywa elegancko równiutko przód z tyłem chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aldanio    2

no tył mam 18.4-30 przód 11,2-24 i jest elegancko a prędkość czuć że szybszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZETOR7711    1

ja mam zetora 7711 i mam 16.9R34 a moj kuzyn ma zetora 7745 to ma 18.4-34 tyle ze on swojego sprowadzil z niemiec i nie ma tych blotnikow z tylu a na przodzie ma 13 */24

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    895

w swoim 7711 mam balona chyba 16,9 34, nie wiem czy 16,9, bo opona byla bieznikowa, z boku napis 14-34 ale wyglada na 16,9. co moge na te felge zalozyc zeby bylo szersze lub weze niz obecne 16,9?


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosek11    0

Pany,

Świeżo zakupiony Zetor 7745, opony przód są obecnie 11.2 24 tył 18.4 30. Opony przednie idą do wymiany, czy zostawić 11.2 24 czy założyć 12.2 24 ? Jak dopasować opony aby jak najlepiej się zgrywały? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tomek14
      Witam mam pytanie co się stanie gdy w skrzyni biegów i tylnym moście w zetorze 7211 będzie za dużo oleju do zetora wchodzi 32l co sie stanie jak bedzie 40 l ?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam ,mam wyciek w tym miejscu co wytarte jest i ta dziura  w proximie 85 dziwne ze tam nie powinno byc wycieku gdyz nie ma oleju ,olej jest w bloku lub zwolnicy na dolei czy tam jest jakasc uszczelka czy wszystko skladane jest na silikonie ,czy da sie zsciagnac zwolnice tylko w tym miejscu gdzie jest ten wyciek tam jest bodajze 6 czy 8 srub takich grubszych i wytrzyscic i dac mase uszczelniajaca i skrecic od nowa zeby nie rozbierac calosci az do bloku czy zwolnice sciaga sie tak samo jak w ursusie c 360 trzeba cos podwiazywac zeby nie spadlo przy wyjmowaniu zwolnicy czy moge tylko te sruby odkrecic i zdjac czy musze cala z pochwa wyjmowac mial ktos taki przypadek prosze o pomoc to jest strona prawa gdzie sa biegi 
    • Przez Bartmk
      Witam wszystkich, panowie mam problem z wyciekiem przy zwolnicy prawej w moim zetorku, kwestia tego że nie wiem do końca gdzie jest przyczyna.Zrobilem kilka zdjęć aby pokazać skąd leci  zaznaczę że spore ciśnienie było w zwolnicy lewej po odkreceniu korka wlewowego,ale tam nie ma problemu z jakimkolwiek wyciekiem..., w prawej ciśnienia żadnego nie było.Kiedys z okolicznym mechanikiem wymieniłem tylko uszczelniacze i łożysko koła,ale myślę że nie ma to związku z obecnym wyciekiem. Proszę o jakąś radę z góry dziękuję. 


    • Przez mieciu110
      Witam,
      Postanowiłem założyć do swojego 7211 nowe oponki radialne 30" bo stare 28 kwalifikowały się do wymiany, zakupiłem felgi przez internet, niestety przyszły takie jak na zdjęciu poniżej. Jest jakaś szansa że opona bezdętkowa będzie trzymać powietrze na tych wżerach?  macie jakieś sposoby jak to wyrównać i uszczelnić czy lepiej od razu zamówić dętki ? Wstępnie oczyściłem to szczotką na szlifierkę, po uderzeniu młotkiem łuski rdzy dalej odpadają. 


    • Przez mati555
      Witam mam Zetora 7711 i mam opony 16,9r34 i czy na tą samą felgę da się  założyć opony 16,9r30?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj