MartineZ

Gdzie dostane częsci zamienne....

Polecane posty

MartineZ    14

Kto sie orientuje gdzie moge dostac elementy ktore sie zuzywaja(lemiesze, odkladnie i przedpluzki)i w jakiej cenie chodza.plug marki rumpstad.Jestem z woj opolskiego wiec dobrze by bylo zeby byly w okolicy.kto wie gdzie moge dostac takowy sprzet nie pisze z gory dzieki.

 

 

 

 

POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qqq    19

kolego zobacz na stronie Unirol , a najlepiej sobie zadzwoń i przyślą


Jeżeli masz wszystko pod kontrolą to znaczy ,że jedziesz zbyt wolno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MartineZ    14

jest problem....unirol nie robi do rumpstada chyba ze ma tam w katalogu jakas inna nazwe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CIAPEK1981    8

NA KAŻDEJ CZĘŚCI MUSZĄ BYĆ JAKIEŚ NUMERY KATALOGOWE CZY COŚ TAKIEGO MAJĄC TE NUMERY DZWONISZ GO GRENE I MOŻE COŚ TAM ZNAJDĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Do obracanego Rumpstada pasują od Lemkena jakiegoś. Pasuja niemalże idealnie tylko na jedna dziure nie. Ale gięte sa tak samo ;[


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

dokładni też tak słyszałem jak Czesio pisze

 

jak nie znajdziesz typowych to posprawdzaj wymiary i bierz od lemkena

 

tu masz link do sklepu:

 

http://farmexpert.pl/lemken_kategoria20101.aspx

 

ja brałem tej firmy do kvernelanda lemiesze i polecam jakościowo praktycznie jak oryginały


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooch    61

no i gitara ;[

 

jaki jest numer tej czesci lemkena?

 

przydalby sie na przyszlośc dla innych


W rolnictwie siła!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

ok jutro odczytam podam Rumpstada i Lemkena. W sumie moge podać wszystkie numery każdej części


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumpstad    0

Kto sie orientuje gdzie moge dostac elementy ktore sie zuzywaja(lemiesze, odkladnie i przedpluzki)i w jakiej cenie chodza.plug marki rumpstad.Jestem z woj opolskiego wiec dobrze by bylo zeby byly w okolicy.kto wie gdzie moge dostac takowy sprzet nie pisze z gory dzieki.

 

 

 

 

POZDRAWIAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumpstad    0

witam jestem z woj śląskiego miałem ten sam problem jak i Wy z pługiem rumpstad mam pług 3 skibowy obrotowy miałem zużyte lemiesze odkładnice przedpłużki uratował mnie pewien pan niedaleko Radomska wykonał 6 lemieszy odkładnic i przedpłużek grubości 8mm za niecałe 2tys wszystko wygiete i wyciete pod oryginał dokładnie sprawnie i super i pasuja nawet dziury na sruby za zadowalajacą cene za co mu bardzo dziekuje bo cena oryginału np jednej odkładnicy kosztuje około 1200 zł jest to pług holenderski a części do niego w polsce sa niedostepne a przedewszystkim drogie jesli zależy komuś na oryginalnych cześciach to zapraszam na holenderska stronewww.kramp.nl tam zamówiłem oryginalny rozdzielacz oleju bo jak na złosc mi sie rozleciał gdy orałem pług sie krzywił na bok a także pare drobiazgów do nozy krojnych ale cóż można wymagac od 28 letniej wyeksploatowanej maszyny dzis jestem zadowolony bo mam nowy wyremontowany pług który mknie po polu jak burza było warto zabiegania szukania wszystkiego choć nie było łatwo na pytanie ile kosztuja te pługi? ja kupiłem za 800euro ale cały do remontu na allegro był za 10tys ale nowszy i model wyzszy. odpowiem na gg na kazde pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SuwalkiOK    0

Ja polecam tą firmę za bardzo profesjonalne podejście do transakcji, wysłałem im odkładnię i piesi od brixa żeby dorobili i po ok tygodnie były zrobione, na otwory wszystko pasowało idealnie. A za 4 odkładnie i 4 piersi do brixa zapłaciłem 800zł. Jak te dorabiane elementy się zdzierają to nie wiem bo pług był na handel.

 

Zakład Mechaniczny Krystyna Mazurek

97-570 Przedbórz Słomczyn

tel: 504 949 564

 

http://www.favore.pl/135112_dorabianie-piersi-odkladnie-plozy-odkladnice-przedborz-lodzkie.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deymonnn    2

ja ostatnio dorabiałem części do Overuma w Przedborzu (komplet 4 sztuk). Jeżeli chodzi o jakość wykoania nie jestem zbyt zadowolony. Każda odkładnica miała otwory w innym miejscu (tylko 1 pasowała w korpus bez zastrzeżeń) jeżeli chodzi o trwałość będe wiedział po sezonie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ene    1

Odpisz jak te odkładnice bo już pewnie trochę zaorałeś- a mi akurat przydała by się opinia jak z trwałością .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek912    7

Koledzy wiecie może jakie jest łożysko  w kole podporowym od lemkena opal 140 i gdzie można takie dostać bo się już rozleciały prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez koks85
      Panowie który z tych? 4 zagonowa. 
      Unia tur 
      Agromasz pj4
      Akpil mix 40
      Którys można powiedzieć, że bardziej się wyróżnia na plus? 
       
    • Przez Maksol
      Witam mam pytanie jaki pług byłby najlepszy do ciągnika mtz 892.2? (Trochę gliny,torfu i piachu)
      PS.Tylko nie ażurowy
    • Przez krzysiek323i
      Witam. Przychodzę z pytaniem czy tą wierzyczkę można jakoś ustawic "pochylić" żeby pług bardziej wchodził dłutami? Obecnie podczas orki jest bardzo pochylony na odkładnie. 

    • Przez Piotrek2203
      Witam, mam problem z pługiem staltech u006 4+1  i ciągnikiem Case mx 135 mianowicie pług orze równo, nie mam problemu z głębokością pługa, niestety mam inny problem, ciągnik nie chce iść prosto, ściąga mnie w stronę zaoranego, przez co nie jestem w stanie uprowadzić go prosto. Muszę skręcać kolami w lewo aby nie wypadł z bruzdy przez co sam ciągnik idzie po soosie.Case na przodzie ma tylko zaczep, jest bez obciążników. Pług robił wcześniej na 4 skibach i nie było problemu, została dołożona jedna Skiba i został zmieniony ciągnik właśnie na Case. Czy problemem może być brak dociążenia na przodzie? Powiem tylko że podczas jazdy nie podrywa przodu. 
    • Przez MaTi1020
      Witam, niedawno kupiłem używany pług Gregoire Besson RB41 i mam taki problem z siłownikiem liniowania, że po obrocie pług się sam nie składa tylko trzeba pchnąć wajchę od hydrauliki w drugą stronę, żeby siłownik się schował, ale przy obrocie normalnie się wysuwa i obraca bez problemu tylko się sam nie chowa, co może być przyczyną, któraś kostka obrotu? Bo są dwie, jedna przy siłowniku od obrotu a druga na wieżyczce.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj