Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
kamil41

Ciągnik do 60km

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
elwis2    11

To fakt, ale zbytnio ciągników niepowinno się chwalić jakie to one są dobre!Takie jest moje zdanie :wacko: .

elwis2    11

A NIEMAM przekonania do zetorów,a perkins to perkins wciśniesz gaz i ziemie rwie ,sąsiad ma zetora i kiedyś żartował sobie że mi dopłaci żeby się z nim zamienił ciągnikami :wacko: .

Wiadomość z agroFakt.pl

Ursusc385    519

kup farmtracka 70 4wd silnik perkinsa mało pali lubi wysokie obroty ma naped 4x4 w kabimie niebrzydko chamulce chyba 4x4 i bedziesz zadowolony czesci dostaniesz ale to twoja decyzja :lol:

krzysiu    5

silnik perkins 3cyl stosowany w MF 255 i pochodnych jest poprostu nie do zdarcia każdy użytkownik MF 235 i 255 to potwierdzi nie wierze w inną opinie kogoś kto miał doczynienia z tym silnikiem szybko wchodzi na obroty oszczędny, i pomimo nie dużej mocy to dużo potrafi zrobić naprawde super sprawa sam moimi MF zrobiłem do remontu troche ponad 12tys mth teraz mają po 14500mth i nie widzę śladów zużycia pali super i nie dymi a taki staruszek no może i wieku takiego nie ma bo 20latek i 14,5tys mth czyli eksploatacja niezła na bank ktoś kto mówi źle o tym konkretnie modelu traktora jak wymieniłem to nie ma zielonego pojęcia o tej maszynie i jakbym wiedział że dzisiejszy JD,DF czy MF wytrzymie tyle co te wymienione wyrzej to nie ma obawy możemy szybciej my wykorkować jak ten ciągnik

Zetor5340    1
kup farmtracka 70 4wd silnik perkinsa mało pali lubi wysokie obroty ma naped 4x4 w kabimie niebrzydko chamulce chyba 4x4 i bedziesz zadowolony czesci dostaniesz ale to twoja decyzja :lol:

zgadzam się z kolegą, Farmtrac będzie w sam raz.

jego wielką zaleta jest to że bardzo mało pali.

djvtec    0

a ja na odmiane polecam NHtd60d(teraz to sie nazywa td5010) lub caseJX60 - posiadam nh td80d i naprawde jestem zadowolony - malo pali wygodny zwrotny szybki i cichy a case to identyczna konstrukcja :D

yarecki12    0

ostatnio dosyć często znajdują się archeolodzy na forum. Sprzed roku temat to tam jeszcze małe piwo, ale sprzed prawie 3 lat?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez sslawek456
      Witam jestem tu nowy Stoję przed zakupem głównego ciągnika lecz nie wiem jaki wybrać,w gre wchądza:New holland t5 115 ec,Zetor fortera cl 110,case farmal 115 ewentualnie deutz fahr 5110g.Ceny są bardzo podobne,a jezeli chodzi ojakośc to zwracam się do was co sądzicie o nich ? i jak się sprawują w gospodarstwach ?
    • Przez damianxx54i
      Tak jak w temacie, który ciągnik lepszy, który bardziej polecacie, nie opisujcie mi innych ciągników interesują mnie tylko te dwa Fendt 309CI rok 2007 i Case Jxu 105 rok 2012(nowy).
    • Przez dami99
      Witam planuje zakup ciągnika ,oglądałem ciągnik reanult ergos 95 z automatyczną skrzynią biegów . Czy mógłby ktoś wyrazić opinie na temat tego ciągnika?
    • Przez Fugeo
      W najbliższym naborze będę próbował swoich prób w PROW. Chciałbym starać się o dofinansowanie na ciągnik rolniczy do pracy z ładowaczem czołowym, opryskiwaczem, rozsiewaczem nawozów.
      Moje propozycje:
      CASE IH FARMALL C 65/75
      DEUTZ-FAHR AGROLUX 65
      JOHN DEERE 5067E (minus to udźwig tylnego tuza - 1800 kg)
      KUBOTA M6060
      NEW HOLLAND T4.65 UTILITY
      ZETOR MAJOR 60
      I może jeszcze jakiś ursus, ale póki nie słyszałem żadnych sensownych opinii.

Zależy mi na dobrej zwrotności , na jak najlepszym stosunku cena/jakość, niskim spalaniu, jak najmniejszej awaryjności, udźwig tura w granicach 1300-1500 kg.
    • Przez rolnik17
      Jest w planie kupno mocniejszego ciągnika . Myśl jest o 7745 i 7340 ?
      Czy te modele to to samo czy są jakieś różnice,jakie maja spalanie awaryjnośc itp.Proszę o fachową odp. Z góry dzięki.
      Pozdrawiam rolnik17