Polecane posty

Legat997    31

Ja mam inne podłączenie do C 330 nagrzewnicy.. bez wiercenia, ale z dorabianym trójnikiem jednym do głowicy, a drugi przy pompie.. :rolleyes:


Kto ma Japońca, to jeżdzi do końca! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prorok    2050

Ci Prorocy co chleb jedzą g**no wiedzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prorok    2050

Zależy od czego chcesz nagrzewnicę zamontować.Najlepiej jak wyciągasz nagrzewnicę z auta zabrać też kawałek węża do którego była podłączona i już będziesz wiedział jakiej średnicy węża potrzebujeszwink.gif


Ci Prorocy co chleb jedzą g**no wiedzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peters    21

Aha Bo ja kupilem nowa nagrzewnice na allegro i do tego dołoże wentylator od żuka i wszystko obuduje i powinni grac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peters    21

Kolego "PROROK" może pamietasz mnie wiecej jakiej srednicy byl u Ciebie waz??;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prorok    2050

Mierzyłem mój ma 12mm w środku.Moja nagrzewnica jest od dużego fiata.Najlepiej zmierz rurki wychodzące z nagrzewnicy i wszystko będziesz wiedziałwink.gif


Ci Prorocy co chleb jedzą g**no wiedzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peters    21

No wiem wiem tylko jeszcze nie dostalem nagrzewnicy a chcialbym bym wszytsko przgotowac jak przyjdzie to tylko zakladac ale widze ze musze poczekac;p;p a mam jeszcze jedno pytanie czy taki waż techniczny zbrojony starczy czy nie wytrzyma??;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peters    21

Koledzy jak nie chce nic przerabiac to najprostszym rozwiązaniem jest załozenie pompy wody od Zetora 77... 50... ktora ma juz wyjścia na ogrzewanie i pasuje do C-360.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prorok    2050

Tylko taka pompa parę złotych kosztuje a można i bez takiej pompy się obejśćwink.gif

 

Patrzyłem na ten mój wąż. Oznaczenie ma do 20bar.


Ci Prorocy co chleb jedzą g**no wiedzą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peters    21

No tak kolo 100 zł no ja juz dostałem nagrzewnice od golfa III i ma wyjscia na waz 20 mm tylko montowac teraz a wentylator mam od żuka dwubiegowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peters    21

a włąsnie kolego nie. Moj ma dwa biegi kupiony na złomie jest od żuka albo od poloneza. No tak te nowsze nie maja juz biegow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peters    21

Też wam sie tsk załamuje waz?? Mam niby do cieplej wody taki pomaranczowy i sie zalamuje i woda nie leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peters    21

A ob masz wyjścia od nagrzewnicy nadole a moje sa w strone dzrwi jeszce pod katem. Muszę to jakoś przerobic moze kolanka powstawiam. Dzięki za fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a co koledzy z AF by powiedzieli na to, by montujac nagrzewnice w c 330, wpiac sie w blok, w miejscu czujnika temperatury a powrot normalnie do dolnego weza chlodnicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osalek    1

Witam:)

 

Mieszkam w Cięzkim terenie .w Bieszczadach panuja tu czasem ostre zmiy jak ta tego roku ale najgorszy jest wiatr. Posiadam pług do ursusa mojego przedni . Lecz dziś poświeciłem odsnieżaniu długi czas . zawiana droga , wysokie zaspy ciężkobyło przepchać je... ale udało sie po kilku godzinach meczenia ..;/wpadłem na pewien pomysł . Patrzyłem po alllegro i po rożnych stronach że sa samoróbki dmuchaw do sniegu . Moje pytanie jest takie:

-czy ktooś z was może posiada taka dmuchawe do ciagnika ?

-czy wiecie jak to zrobić?

-jakie potrzebne sa częśći?

-jaki może być tego koszt?

-może macie jakieś pomysły?

-i czy to moja 60- siatka poradzi sobie z tym czymś?

Porszę o odpowiedzi:) i jeśli jest taki temaci to wrzuccie mnie tam bo szukałem i nie znalazłem

z Góry dziękuje ! :)

Edytowano przez Osalek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

Nie mogę dodać linku do tematów forum,wyświetla na czerwono... Szukaj w "Zrób to sam", wpisz dmuchawa i kilka tematów będziesz miał.

Na allegro ktoś sprzedaje dmuchawę, która wygląda na przerobioną z dmuchawy do siana, wpisz "dmuchawa do sniegu" bez kreski nad s. Coś się dzieje z kompem, nie kopiuje , zaznaczam wklejam i nic.

Edytowano przez zorzyk2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotrek14    218

z tego co widziałem na youtube, to 60 bardzo ciężko ma z taką dmuchawą i zastanów się czy warto katować silnik ;)


Droga do przyszłości jest zawsze w budowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uglibugli    75

Jak zrobi taka zeby była tylko na szerokość ciągnika to 60-tka powinna sobie poradzić ;) a ciagnik napewno będzie mniej się zużywał bo bedzie chodził 15-20 min a nie pół dnia ;) Tylko nie można przesadzić z szerokością ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Osalek    1

NO tak cieżko ma ale można zrobić waższa i pomalutku jechac zeby mozno nie meczyć :) a lepiej z tyłu czy z przodu bo na youtube jest i z tyłu i z przodu tylko z przodu wiecej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28742

witam

koledzy pytanie-czy nagrzewnice można zamontować pod dachem??? mamy na c-360 kabinę puszkę, więc miejsca za wiele nie ma, a nagrzewnica pod dachem akurat by się zmieściła

Czy może ktoś wrzucić zdjęcia jak wpiąć się w przewody, bo raczej na 100 % wiem, ale kto pyta nie błądzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez pawelk2002
      Dzień dobry chciałbym prosić o pomoc w budowie mojej nowej przyczepki jednoosiowej do C-330 która będzie mi służyła do przywiezienie drzewa,ziemniaków oraz różnorodnych ładunków jak to na wsi wszystko się trafi. Aktualna moja przyczepka ma wymiary szerokość 1m długość 1,75m wysokość 0,6m. Jest to niewielka przyczepka po moim dziadku która służyła mi do końca tego roku i niestety już jej czas minął. Planuję zrobić przyczepkę o wymiarach szerokość 1,5m długość 2,5m wysokość 0,4m. W przyczepce przydały by mi się hamulce na korbkę tzw. hamulec ręczny który będę mógł zaciągnąć podczas zjazdu drogą polną jest niestety u nas dość stromo a drogi zaniedbane i zarośnięte i nie wiem od czego taki układ jezdny zaadoptować. I zastanawiam się od czego mógłbym wykorzystać układ jezdny do mojej przyczepki?? Oraz nie jestem pewien co wybrać na ramę by nie było za dużo ani za mało.  Z góry za pomoc oraz cenne wskazówki byłbym wdzięczny co pomogło by mojemu tacie wykonać taką przyczepkę 
      Dziękuje i pozdrawiam Paweł :) 
    • Przez lukasz9741
      Witam.
      Na początek chciał bym się przywita bo to mój pierwszy post na forum.
      Mam na imię Łukasz i posiadam ursusa c330m z1991r.
      W dniu dzisiejszym urwało mi się ramię kierownicze prawe coś takiego: http://allegro.pl/ramie-kolumny-kierowniczej-c330-ursus-oryginal-p-l-i5480372251.html
      Czy mógł by mi ktoś podpowiedzieć jak się do tego zabrać aby samemu to wymienić?
      z góry dziękuję i pozdrawiam.
    • Przez livebird
      Witam mam pytanie odnośnie podłączenia dodatkowego oświetlenia roboczego LED w ursusie c330, gdzie mam to podłączyć, co trzeba zrobić by było to bezpieczne połączenie i jakie ledy najelepiej wybrać, chodzi mi o 2 lampy na tył kabiny umieszczone przy daszku.
    • Przez rafmax
      Witam,
      Kupię c 330 do remontu najlepiej z woj mazowieckiego. Może być uszkodzony silnik/ zamrożony.
      Ogłoszenie grzecznościowe.
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj