Skocz do zawartości
gryfel

wada obrotnika w pługach obracalnych Unii Group z 2005 i 2006 r.

Polecane posty

gryfel    5

Witam miałem problem z obracaniem pługa 4 skibowego obracalnego Unii z 2005r. Była to wina obrotnika który był wadliwy w pługach z 2005 i 2006r. Powiedział mi to przedstawiciel firmy Unii Group. Nowy obrotnik kosztuje 10tys., a Unia Group usuwa tą wadę fabryczną za darmo dla wszystkich posiadaczy pługa obracalnego.

masfer5455    6

a powiedz mi kiedy ci to usuwali czy po 3 latach od zakupu zamienia obrotnice wiem ze LX korpusy jakie wtedy byly montowane i byly faktycznie wadliwe tez zamieniali na nowe chyba ZX kopia KWERNELAND ale kto zglpsil w 2007 r nie wiem jak jest teraz?

gryfel    5

Wadliwa obrotnica została wymieniona w 2009r. za darmo. Przedstawiciel firma Unia Group prosił aby powiedzieć znajomym o zgłaszanie się do niej jeśli posiada się pługi obracalne z 2005 lub 2006r.

Wiadomość z agroFakt.pl

sthil007    1
a powiedz mi kiedy ci to usuwali czy po 3 latach od zakupu zamienia obrotnice wiem ze LX korpusy jakie wtedy byly montowane i byly faktycznie wadliwe tez zamieniali na nowe chyba ZX kopia KWERNELAND ale kto zglpsil w 2007 r nie wiem jak jest teraz?

A co było nie tak z tymi korpusami? Obrotnice tez mialem wymieniana ale jeszcze na gwarancji.

masfer5455    6

WADA?ajak wam orzą te plugi mi na przyklad nie da sie orac z zalozonymi scinaczami nad odkladnicami a bez nich kiepsko kryje mam LX korpusy a te wadliwe wymieniaja na ZX jak wczesniej pisalem

gryfel    5

@sthill007 Nie mam numeru telefonu do przedstawiciela. Najlepiej zadzwoń do Unii Group a numery telefonu znajdziesz na stronie firmy.

gryfel    5

Problem z obrotem polegał na tym że obracał się do połowy pług a potem się zacinał i nie chciał się obrócić, siłownik się złożył do końca a następnie nie chciał wychodzić. Wada jest całego obrotnika.

qqq    18

ja mam z 2002roku i w pierwszym miesiacu użytkowania przy obracaniu pług odleciał ,ale zaraz przyjechali i wymienili za darmo

gryfel    5

Moim zdaniem jak pisałem wyżej w temacie może być to wina pługa że nie chce się obracać i dlatego ktoś się chce tego pługa pozbyć.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się