Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez KrychxU
      Witam forumowiczów, z powodu braku dużej ilości czasu nie zdążyłem przejrzeć całej zawartości forum odnośnie wzw. Rozrzutnika warfarmy. 
      Głównie chodzi mi o to by posiadacze określili ile mocy potrzeba by ten rozrzutnik nie stawiał oporu, mam zetora 7211 i myślę że w tych 6 tonach na suchym gruncie da radę, jaka jest wasza opinia na ten temat? 
      I jeszcze jedno, czy ten model Rozrzutnika z pionowymi wałkami jest godny uwagi? 
      Pozdrawiam serdecznie i czekam na komentarze. 
      Zdjęcie z internetu, nie mojego autorstwa 

• Przez Bocian6230
      Planuję zakupić nowy rozrzutnik o pojemności między 8 a 10 ton , ale 12 też wchodzi w grę, przypadł mi do gustu Fliegl ,model chyba asd80 , co o nim możecie powiedzieć ? Jakie są opinie? Ma ktoś taką maszynę? Polecacie na dyszlu sztywnym czy amortyzowanym? ,bo różnica w cenie to około 15 tysięcy , . A może polecacie jakieś inne maszyny typu Joskin, Pichon  ?
    • Przez Jarolek19
      remontujemy z tatem rozrzutnik obornika z firmy Czarna Białostocka
      mam do was pytanie ile mogą kosztować nowe listwy do taśmy która przesuwa zawarość do tyłu
      bo oreginalne listwy pogniły już od tej gnojówki i chcemy zakupić nowe a jak nie to czy dałoby sie dorobić z jakiegoś dobrego materjału takie listwy?????
      napiszcie co wiecie prosze was
    • Przez Bax
      Witam. Zastanawiam się nad zakupem nowego rozrzutnika ok. 12-16 tonowego. Jakie marki i modele polecacie?
    • Przez mandragora310
      Prosiłbym was forumowicze o zdjęcia całego układu przeniesienia napędu, wydaje mi się że u mnie brakuje paru elementów bo musiał ktoś spaprać wcześniej robotę. Dodam zdjęcie poglądowe, nie jest moje ale dotyczy dokładnie tego modelu

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.