szczupak26

Case 856XL

Polecane posty

tomek2408    0

a przypadkiem oleju do hydrauliki nie wlewa sie do zbiornika przy lewym kole?

 

a jak włączasz podgrzewanie?


case 856 xl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczupak26    0

Witam wszystkich

 

Z braku czasu dopiero teraz odpisuję.

 

Jeśli chodzi o podgrzewanie to uruchomiłem- a dokładnie na kolektorze dolotowym jest zabudowanana taka gruszka gumowa a pod nią jest spirala która rozgrzewa sie do czerwoności a gdy nacisniemy na rozrusznik to gorące powietrze wpaduje nam prosto do cylindrów i dużo łatwiej odpala, oczywiście jeśli jest sprawna i odpowiednio ustawimy kluczyk w stacyjce.

 

Podaje łatwy sposób sprawdzenia dziąłania podgrzewania:Jeśli jest sprawne po przekręceniu kluczyka w prawo tak ok 3/4 powinny dosyć gwałtownie przygasnąć kontrolki na desce i włączyć się kontrolka od podgrzewania. U mnie kontrolka nie działa ale kontrolki przygasają jak włącze podgrzewanie.

Trzeba przytrzemać około 40 sekund to wtedy najbardziej rozgrzewa sie ta spirala- sprawdzałem bynajmniej w moim tak jest i po uruchomieniu tej spiralki i założeniu zaworu zwrotnego na przewód paliwowy ciągnik zapala super, bo wcześniej to kiepsko było z rana przy temperaturze ok.5 stopni .

 

Jeśli macie jakieś pytania to z chęcia pomogę.

 

Pozdrawiam Łukasz.


Case 856XL Ursus C360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek2408    0

ktoś wie na jakiej zasadzie działa elektrozawór od włączania napędu bo niestety u mnie się nie chce włączać i nie wiem od czego to jest.


case 856 xl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczupak26    0

Niestety kolego tak głęboko to go nie rozbierałem przedni napę włączam takim guzikiem pod kierownicą jak się włączy zapala się na zielono i jazda. Nie mam żadnej książki ani instrukcji tak to bym ci jakiegoś skana wysłał z schematami.

 

Na razie mój pali na dotyk i bez kłopotu nim pracuje a sporo w turze robi.


Case 856XL Ursus C360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
drejsyk    0
ktoś wie na jakiej zasadzie działa elektrozawór od włączania napędu bo niestety u mnie się nie chce włączać i nie wiem od czego to jest.

Elektro zawór otwiera lub zamyka dopływ oleju,elektro zawór,powinien byc zamontowany na obudowie przystawki przedniego napędu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noneczka   
Gość noneczka
Witam wszystkich forumowiczów jestem tu nowy i chciałem się przywitać.

 

Niedawno kupiłem taką maszynę Case 856 xl z ładowaczem Emily 3 sekcyjnym mam go 1 tydzień i maszynka jest super bardzo mocny silnik 4T dotego duża wygodna i resorowana kabina kabina. Z chcęcią odpowiem na wasze pytania.

 

Drodzy forumowicze potrzebuje garstkę najważniejszych informacji tzn:

- ile wchodzi litrów oleju do silnika i najlepiej jakiego?

- jaki jest numer filtrów paliwa, oleju, hydrauliki, ewentualnie czy ktoś stosuje polskie zamienniki jeśli tak to jakie i proszę o numer seryjny,

-jakie lać oleje do skrzyni biegów tylnego i przedniego mostu i ile wchodzi tam oleju, niestety nieposiadam do niego instrukcji i dlatego takie szczegułowe pytania,

i jeszcze jedno pytanko czy olej hydrauliczni i do skrzyni biegó mają ten sam zbiornik czy tam są dwa oddzielne zbiorniki jeśli tak to gdzie jest wlew od jednego i drugiego.

 

pozdrawiam i z góry dziękuje za odpowiedz łukasz.

 

Czy ktoś może wie, gdzie mogę znaleźć instrukcję do case international w j.polskim? Coś się dzieje z pompą, a nie wiem, gdzie sprawdzić ustawienia. Czy ktoś może mi pomóc?

 

Posta piszemy tylko w oknie "białym"

Edytowano przez krolikNH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczupak26    0

Witaj kolego z informacji jakie posiadam to niema instrukcji w języku Polskim- dane poparte telefonem do Interhadler głównego dilera, ja osobiście jestem w trakcie załatwiania instrukcji po przez Ebay prosto ze Stanów orginalną Ameerykańską.


Case 856XL Ursus C360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fabiola200    0

Witam :D Chcialam zapytac czy mozę ktoś z Panów Wei gdzie moge dostać instrukcję obslugi do Case 956Xl. Pozdrawiam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominik82    0

ogladalem leecz nieumiem znalesc ile to ma byc mm bo w milimetrach ma byc podane.Jeszcze jutro poszukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
caseihc    29

Silnik w w tym case jest D268 a kat wtrysku masz na kole pasowym z przodu sa tam kreski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej78    588

Nie wiem czy będzie to pomocne . Tak jak wyżej napisano na kole pasowym powinny być znaki ( miary kątowe).Nic nie znalazłem odnośnie silnika DT-239,natomiast wyprzedzenie kąta wtrysku dla silnika D-239 oraz D-268 wynosi 8 stopni ,a dla DT-268 wynosi 12-14 stopni. Sugerując się tą zależnością przyjął bym właśnie wiekszą wartość niż dla silnika wolnossącego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominik82    0

Dokladnie w moim jest DT 239.Musze obczaic bo na kole pasowym napewno jest cycha a z bloku wystaje taki bolec w strone tego koa.


Jesli chcialbym ustawiac kat wyprzedzenia w pompie zegarem musialbym miec dane podane w mm a nie stopniach.Jak ktos cos znajdzie prosze o pomoc.Jas w kilku sprawach tez moge cos podpowwiedziec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej78    588

Tak jak wcześniej pisałem nie mam nic na temat DT239,ale dla pomp w silnikach D155,D179,D206,D239, D246,D268 i DT268 wznios krzywki dla statycznego kąta wtrysku wynosi 1,0 mm.Calkowity wznios krzywki 2,8mm (D206,D239) oraz 2,5 mm (D246,D268,DT268).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominik82    0

Dzieki serdeczne.Postaram sie ustawic to w najblizszym czasie i zobaczymy,czy to bylo to

 


najlepiej byloby gdybysmy mieli dane z dt239.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominik82    0

KUrde nawet profesionalny serwis nieumial znalesc ile mm ma byc ustawiona pompa wtryskowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominik82    0

Witam koledzy.Jesli to komus kiedys pomoze to kat wyprzedzenia wtrysku w case 856xl plus dla silnika dt239 wyosi 8 stopi.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco512    1003

To znalazłeś gdzieś ten kąt w instrukcjach czy ustawiłeś na 8 stopni i silnik ładnie pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominik82    0

Znalazlem w instrukcji kolegi ktory poslal ja po Angielsku.Pompa p[oszla do sprawdzenia bo silnik byl na te 8 stopni ustawiony.Okazalo sie ze podaje o wiele za niskie cisnienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dominik82    0

Witam kolegow.Mam pytanko.Case gdy jest zimny np po nocy trudno sie rozpedza,tzn musi ujechac jakis kilometr i puszcza.Moze byc powodem zbyt gesty olej w skrzyni biegow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej78    588

Jedynym miejscem w skrzyni , gdzie byłby zwiazek między gęstościa oleju a oporami jest sprzęgło półbiegów. Sprawdź czy na "żółwiu" jest tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez roxor
      Witam panowie mam do was taka prośbę chce kupić case mx 135 to mój pierwszy case i nie wiem na co trzeba zwrócić uwagę w tym ciągniku jeżeli ktoś wie coś na temat tego ciągnika to proszę o wasze rady dzięki i pzdr.
    • Przez johny
      Witam czy miał ktoś z was styczność z ciągnikami tej serii JX a szczególnie chodzi mi o JX 90 a jak wiał to jakaś opinia jak wygląda itd >??
    • Przez messot
      Witam
      Pacjent bliźniaczo podobny do case mx 
      Przy zmianie z 3 na 4 połbiegu delikatnie przydusza silnik i tak samo z 2 na 1
      z 1na 2 ok 
      Z 2 na 3 ok
      Z 3 na 2 ok
      Ciśnienia posprawdzane po 19 na każdym połbiegu
      Cewki podmienione z innego ciągnika 
      Obserwacje przy zmianie z 2 na 1 na drugim koszu ciśnienie spada do ok 15b na ułamek sekundy i dopiero spada liniowo
      Na pierwszym koszu narasta liniowo 
    • Przez agromichu
      Case 4220 podnośnik nie opada pod obciążeniem. Dodatkowo dźwignia od wysokości opadania podnośnika (ta do pługa) tylko podnośniła i opuszczała. Ostatnio tata jej używał i zaczął cały ciągnik drżeć i koniec końców coś się zrobiło tak, że teraz nawet podnośnik nie chce opaść pod obciążeniem. Nie wiem czy to ma znaczenie ale przy uchwycie cięgna centralnego od podnośnika wychodzi jakiś bolec i jest na wierzchu. Gdzie szukać przyczyny? Co to może być? Proszę o pomoc.
    • Przez ProstyRolnikZPodlasia
      witam objaśni mi ktoś od czego są wszystkie pokrętła ehr w case mx 135? z góry dziękuję
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj