pioter03

Ile mocy do rozrzutnika Fortschritt T-088

Polecane posty

Hubert93    1

C-385 albo 914 w błocie z tym rozrzutnikiem maja troche problemy ponieważ koła rozrzutnika ida szerzej niż ciągnik Jak by szły w koleinach ciagnika jakoś byś przeciągnął a tak to on sie zapiera i póżniej sa krydki ostrzone bambino ujedzesz kilka metrów i zarżnie sie i koniec.Ale jak jest na polu miejscami mokro to te ciegniki dawaja rade z tym sprzetem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duzy1    13

Ja ciągałem zetorem 7245 i dawał radę bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okejas    2

Podepnę się pod temat... co sądzicie o połączeniu fendta 309 ls z T-088 da rade czy nie? pytam ponieważ zastanawiam się nad kupnem rozrzutnika. z lektury tematów na AF wynika ze są to maszyny nie do zdarcia...lecz obawiam się "niespodzianek" w polu. i jeszcze mam pewien problem ponieważ nie posiadam w ciągniku zaczepu rolniczego tylko transportowy to jak sądzicie czy wytrzyma on nacisk t-088?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamieniak89    31

My teraz też przerabialiśmy bo zaczep transportowy w zetorze nie jest przystosowany do takich ciężarów, teraz mam chicza i na pustym rozrzutniku potrafi bujnąć fdrotką, jak ruszymy w pole (lada dzień) to opiszę wrażenia z jazdy, no i postaram się wrzucić zdjęcie zaczepu.

Edytowano przez kamieniak89

Nareszcie mam nowy aparat :)

Moje filmiki na YT http://pl.youtube.com/user/michalh89

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu niech sobie wszyscy piszą że t-088 uciągnie zetorem 7245,ursusem 912 czy mtz 82 ale to moim zdaniem męczarnia ja ciągne pronarem 1025a i ma on ciężko oraz zgadzam się całkowicie z Andrzej24871

Edytowano przez DOMINIK19995

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grześ    4

Panowie ma ktoś fortschitta z takimi wałkami

http://www.e-skladnica.pl/pl/p/01-BEBEN-SLIMAKOWY-LEWOSKRETNY-/325 ?

Jak to się sprawuję bo tak myślę aby wymienić wałki u siebie ?

Ja mam super sprawa. Ładniej rozrzuca, ciągnik ma lżej i wydaje mi się że nieco szerzej. Ja kupiłem w hanrolu z czempinia po 430zł plus dostawa.


The Truth Is Out There

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianmtz    0

da rade mtz 82 t088 ze skosami i wysokimi burtami wjechać na kiszonke

bo jeżdze z gnojem bez problemu


zetor 11441 forterra,mtz 82,john deere 5080r,jcb 535-95,ursus c 330+tur i 100 ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Słabo to widzę :P

W okolicy jest sporo firm tnących kukurydzę i wszystkie jeżdżą z T088, wszyscy mają 6cio garowe ciągniki a najsłabszy ma 115km i jak już są wysokie pryzmy i nie dokładnie ubite to jest problem wjechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duzy1    13

da rade mtz 82 t088 ze skosami i wysokimi burtami wjechać na kiszonke

bo jeżdze z gnojem bez problemu

 

Na metrową pryzmę wjedzie na większą nie da rady jeszcze zależy jaki masz wjazd na to pryzmę bo jak masz pod dużym kątem to i na metrową nie da rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duzy1    13

To zależy jako kukurydzę będziesz woził ( sucho mokrą)

Jak ugnieciona pryzma

i najważniejsze OPERATOR

Jak nie wjedziesz to i tak zawszę na pryzmie masz jakiś traktor do pomocy

Na nisko pryzmę ładujesz pełno a jak będzie większa to najwyżej będziesz po mniej ładował jak chcesz koniecznie sam wjeżdżać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
redbull    55

a może ktoś z podlaskiego wie kto takie rozrzutniki czyli fortschritt t088 sprowadza i sprzedaje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ganiek    2

Ja właśnie mam dylemat bo zastanawiam się nad tym forszajem do ursusa 912 mam ziemie piaszczyste i bardzo równy teren myślę że da sobie radę. Co wy o tym sądzicie? :D

Pozdrawiam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chudini    0

Ja swojego T088 podczepiam do 902, idzie dobrze ale kilka kucyków by się jeszcze przydało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PAWKUB    1

No z turbiną i przednim taki ciągnik już dość fajnie leci z tym rozrzutnikiem , ale wygląda przy nim jak zabawka. Fortschritt ma dosyć szerokie koła i jak dla mnie w polu idzie podobnie jak 6 tonowy tandem.


Steyr 6140, Zetor 12045 i 10145 oraz Ursus C-360 to moja ekipa do pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pupek
      Jest ktoś w posiadaniu katalogu części do rozrzutnika Welger Ls300?
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088?
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3/4 dwu krotnie kręciło mi wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy? Miał może kto taki problem
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3-4. Dwukrotnie ukręcił mi się wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy?miał może kto taki problem. 
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088? Jak tak to proszę o porady. Z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj