Gość xsango

Po ile macie motogodzin w swoich traktorach?

Polecane posty

maciej87    0

Zetor 3320 1996r.od nowości 7500mtg.-sprzedany

Zetor Proxima 90 2012r. 480mtg.

Zetor Forterra 11441.2008r. 1750mtg.

Zetor 16145 1993r. 4600mtg.od nowości

:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyga2905    19

Znajomy ma JD6630 i ma 9000 mth, stan igła, wszystko chodzi jak należy. Pytanie z mojej strony takie jak długo jeszcze wytrzyma? niech wypowiedzą sie posiadacze tych ciągników lub ci co mieli z nimi doczynienia, z góry dzięki za odp :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno

@zyga2905 , nie wiem jak stare johny w kietrzu trzepią mth ale część ma na ponad 20k więc się raczej da , wystarczy robotę robić ile się da dzień w dzień ,noc w noc a przy okazji huhać i dmuchać (serwis , dobre oleje, wszystkie naprawy na bieżąco i żeby było 0 wycieków) , były gdzieś artykuły o case i valtrze z licznikiem ponad 30k więc jak się dba to się ma

5340(2004)622mth

a 5211 to nie wiem ile miał w chwili sprzedaży 2500 na liczniku a w realu pewnie 3-3,5x tyle

Edytowano przez konteno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
johenek    5

tak czytam ten temat i większość ciągników typu ursus C-360 ma na stukane ponad 10 tyś mth, a w ogłoszeniach sprzedaży mają przebiegi w okolicach 3-5tyś, to samo innych marek.

Nie uwierzę że władek wytrzyma więcej niż 6 tyś bez remontu silnika, lub że c 360 wytrzyma 15 tyś mth bez remontu skrzyni biegów więc nie piszcie głupot ;[


KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

mf 255 19000 mth od nowości u nas 

c-330 7000 mth też od nowości u nas 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malorolny121    186

Szczypka ale remonty ze 2 już miał ten MF? U mnie 3512 miał 9500 mtg i trzeba było zrobić kapitalke ale tylko z tego względu że pękł przewód od filtra do kolektora ssącego , zaciągneło kurzu i poszły pierścienie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
icek1    179

c 330 już chyba 25000  godzin i jeszcze na chodzzie

Edytowano przez icek1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markus1    2

Mf 8110-?7230mth

Mf362-?3246mth

Mf390T-??101mth

Ciągniki sprowadzone,a tam gdzie pytajniki to nikt nie wie ile bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bieniek_88    69

c 330 już chyba 25000 tys godzin i jeszcze na chodzzie

C330 i 25000000 godzin? Ło matko to w którym roku wyprodukowany ten ciapek, chyba dobrze przed naszą erą skoro tyle godzin nabite.

Edytowano przez bieniek_88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7947

dinozaury na nim pracowały :D kolega to 7 wlasciciel min. po neandertalczykach i starozytnych Egipcjanach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

i w tej kwestii się z tobą zgodzę młotek śrubokręt i parę kluczy i wszystko naprawisz nie to co w nowych coś się spier.. i minimum 1000zł w plecy 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek026    76

może nie do końca w temacie ale wymieniłem licznik motogodzin w ursusie no i co teraz z przeglądem, tzn przeglądu 6 lat nie robiłem ale na liczniku 2 mtg to co teraz? podać że ma 10002mtg???  natłuczone ten ciągnik ma dużo tylko jaka procedura z tym przeglądem jak licznik wyzerowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
master20002    228

W ciągnikach też spisują? Mi nie spisywał. Najwyżej wklepie to co teraz masz na liczniku. Wracając do tematu mój mf 255 87 rok ma 3 licznik na którym jest ponad 8 tys, na wczesniejszym bylo ok 10 tys a na pierwszym niewiele ponad 6 tys. Czyli całkowity przebieg ok 25 tys. Skrzynia i cały tył nieruszany od nowowsci.


Jesteśmy różni, pochodzimy z różnych stron Polski, mamy różne zainteresowania, ale łączy nas jeden cel. Cel ten to Ojczyzna, dla której chcemy żyć i pracować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
icek1    179

to ja mam 5414 ma 10 lat i 3000 mtg tak więc wnukowie go nie będą remontować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez konteno
      O pogodzie ,opadach i odnotowanych temperaturach w różnych częściach kraju i nie tylko w rozpoczętym 2024 roku. 
    • Przez superfarmer02
      Zapraszam na kolejny rok wstawiania ursusów za 50tys i zetorow za 100tyś+🙈😂
    • Przez Bialy8011
      Siema Panie i Panowie. Macie jakiś sposób na to by się plecy nie pociły no i siedzisko 😁 np. się siedzi cały dzień w kombajnie albo traktorze to jest masakra. Niestety foteli nie mam wentylowanych, myślałem o jakiejś skórze owczej, koraliki mnie jakoś odrzucają.
    • Przez Ruslanek
      macie czas na czytanie, lubicie czytać?
      ja przyznam, że czekam z niecierpliwością na kilka pozycji z tego artykułu: http://xiegarnia.pl/artykuly/najciekawsze-ksiazki-2015-roku/
      ostatnio czytałem najnowszą Terakowską, mocna jest
    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, zainteresował mnie pewien temat. Jakie negatywne skutki ma wywóz,, szamba domowego,, na pole jako gnojowicy? czy poprzez środki chemiczne idzie glebę w jakiś sposób,, zniszczyć,, ? czy działa to po prostu jako zwykła gnojowica? kiedyś stosowano przydomowe ,,oczyszczalnie,, i szło to dalej. Pytam z czystej ciekawości bo wiem że niektórzy tak robią, sam tego nie praktykuje, jest to oczywiście nielegalne 😉
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj