Polecane posty

noid    0

Z góry dziękuję. Zerwana klin wyskoczył z zębatki obracającej karuzelę. Niestety nie dało rady nabić go z powrotem do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akernolat    26

a czy ma ktoś może, albo wie gdzie można kupić tryby do niej? bo jedynie udało mi się znaleźć za 2 tysiące:/ a może ktoś widział gdzieś taką na części?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
binek    374

Jak znajdziesz taką zgrabiarkę na części to na 99% będzie miała właśnie walniętą przekładnie. Niestety w tych maszynach przekładnia jest najkosztowniejszą częścią. Pozostaje Ci albo kupno nowego kompletu, albo dorobienie w jakimś zakładzie. Przerabiałem ten temat z zgrabiarką DF-a też komplet miał kosztować ok. 2000zł, znalazłem zakład który dorabia nietypowe tryby i zrobili mi za 600zł. Zaczynam 3 sezon i absolutnie nic się nie dzieje, wiec jak chciałbyś się przejechać pod Jarocin to mogę podać nr. tel. do tej firmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer321    5

Witam mam problem z zgrabiarką FELLA TS 415 . Chodzi o to ze od jakiegoś czasu zgrabiarka zaczeła nieładnie zgrabiać a pokosy wychodzą bardzo szerokie (około 2m) i nie równe , a wczesniej tego nie było , moje mprzepuszczenia padają na tą prowadnicę co po niej rolki chodzą co zmnienia kąt natarcia , mogła ona się obrócić o trochę i podnoszenie palców zgrabiajacych jest za póżno i pokos wychodzi taki szeroki i nie równy ? Jaka może być inna przyczyna i jak to naprawić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotwczapce    30

Temat stary, ale uważam że przekładnie w felli to jej silna strona. Oczywiście powinien być zakładany wałek ze sprzęgłem. Jeśli jest nieodpowiedni przy szybszym włączeniu i niewielkim ciągniku można uszkodzić sprzęgło lub przekładnie ciągnika. Fella TS ma zęby skośne w przekładni, co zdecydowanie podnosi jej wytrzymałość


.trzeba być szalonym, żeby nie zwariować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

Ma ktoś jakiś patent na regeneracje tarczy krzywkowej w fella 335DN? Próbował ktoś to napawać i szlifować? Rolki ramion dość znacznie mi ją wyżłobiły.... zanim wydam 1000-1500zł na nową szukam jakiegoś innego rozwiązania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milioner8558   
Gość milioner8558
Napisano (edytowany)

'|:''

Edytowano przez milioner8558

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milioner8558   
Gość milioner8558
Napisano (edytowany)

....

Edytowano przez milioner8558

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054
Napisano (edytowany)

nawet wróżka określa przyszłość na podstawie fusów albo dłoni a tu ma ktoś ci pomóc bo to ciągana maszyna 4 wirnikowa. hmmm fajnie. Zadwoń do sklepu, moze oni coś wywróżą na podstawie tego opisu ewentualnie u korbanka

 

http://olx.pl/oferta/przewracarka-fella-th-520-pajak-transport-do-70km-czytaj-opis-CID757-IDfdG1b.html#4c8e771afe

http://olx.pl/oferta/przewracarka-fella-CID757-IDfPHtr.html#e53c1203d6

http://olx.pl/oferta/przetrzasarka-fella-th-520-szerokie-ogumienie-CID757-IDfDvnj.html#1b3ad67dd7

Edytowano przez lukbold

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milioner8558   
Gość milioner8558
Napisano (edytowany)

....

Edytowano przez milioner8558

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aderus    28

do milioner8558  czesci do swojej felli kupuje w modliborzycach w agro-kam lub lapczyca agro kom,powodzenia w remoncie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

zobacz u mnie w galerii fella th 4 dn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Kacper257
      Jeśli nie używam wałka w jakiej pozycji powinna być dźwignia   włączania i wyłączania wałka. 
    • Przez Adamlepko
      Witam, wie ktoś może jak wyjąć górny wałek w skrzyni biegów massey ferguson 3125? Trzeba go rozpoławiać od tylnego mostu? Z góry dzięki za info
    • Przez Kryston
      WItam. Jak w temacie. Miał ktoś do czynienia z tą firmą? Jakieś opinie? 
      Planuje zakupić u nich Jd 7530.
    • Przez AdeXZet
      Panowie mam problem z wałem wom w prasie new holland br 6090, a mianowicie stałem się posiadaczem takiej prasy lecz oryginalny wałek jest pozbawiony osłon i chciałbym go wyposażyć we właściwe osłony, lecz nie wiem jakiej jest produkcji, znalazłem w internetowym katalogu części numery potrzebnych mi części ale google po wpisaniu tych numerów nie może nic znaleźć. może ktoś z posiadaczy mógłby podesłać mi jakieś informacje o takim wałku lub ktoś wie gdzie mógłbym taką osłonę znaleźć. 
    • Przez rafyo
      Witam. Posiadam  taką chłodnicę w moim mx135. (zdjęcie zapożyczone z neta)

      Jest uszkodzona od dołu na takim kolanku jak widać na zdjęciu i sączy się lekko olej. Wiadomo do zrobienia. Nowa 2400pln. Tylko że trzeba za każdym odkręceniem ściągać odczynnik z klimy - te mniejsze rurki. 2 sprawa że przez połączenie chłodnic od oleju i klimy przy dużym upale klima słabiej chłodzi. Gorący olej nagrzewa odczynnik od klimy. Podobno to przypadłoś mxów. Tak zastanawiam się czy nie założyć osobnej chłodnicy do oleju , od innego ciągnika  lub jakąś uniwersalną.  Tylko jaką dużą kupić, żeby olej dostatecznie się schłodził i nie było problemu ze skrzynią? Gwinty na wężach też pewnie calowe? Co myślicie o tym.  Wiem orginał to orginał  ale może klima lepiej by działała.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj