Skocz do zawartości
SIEWCA

młóto browarniane w żywieniu bydła

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Młóto

Do produkcji piwa wykorzystuje się jęczmień bez zanieczyszczeń,bez mykotoksyn. Czy ktoś wyobraża sobie piwo z mykotoskynami?
Karmiłem krowy na paru fermach młótem i coś o tym wiem.Kisi się bardzo dobrze,rano przywiezione wieczorem powinno być przykryte szczególnie
przy tych temperaturach(bardzo szybko pleśnieje).Ubijamy łopatami z wierzchu,posypujemy solą kuchenną, przykrywamy cieńką folią
malarską i posypujemy lekko młótem by przylgnęła,na to grubą białą z zewnątrz by odbijała promienie słoneczne, obie folie zawijamy pod spód młóta
i obciążamy oponami (chodzi o wyeliminowanie powietzra).Im bardziej się postaramy tym mniej strat.Można odkrywać po tygodniu.
Dobrze zakiszone młóto się nie grzeje.
Jeśli chodzi o przydatność do karmienia to wszystko zależy od tego z czym się je podaje. U niektórych jest przyczyną wzrostu mleka, poprawy zdrowia,
zwiększa przyrosty, a u innych powoduje kulawizny, biegunki,pogarsza rozród i ziększa somatykę.Konkuzja:trzeba umieć je skarmiać.
Zajmuje się niezależnym doradztwem żywieniowym poprzez kontakt mailowy.
Zainteresowanych proszę o kontakt lzuchowski@onet.eu

Wiadomość z agroFakt.pl

potrekk    59

co z rozrodem nie tak? spada skuteczność? co myślicie o dodawaniu młota do kukurydzy bez udziału sianikiszonki?

potrekk    59

znaczy nie mów mi jak mam żyć: d a tym bardziej moim dziewczyną: p paszy mało także słomę dostają: d dziękuję grubasku za odpowiedz: p

Meg5    344

Witam . Proszę o jakiś namiar do osoby zajmującej się sprzedażą młóta browarnianego z Sierpca . Z góry dziękuję .

kkk2006    0

@KazimierzZiel bierzesz od nich młoto? Bo z tego co wiem to maja problem z terminami.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się