damianXXL

Landini 6880 opis itp

Polecane posty

damianXXL    49

Witam. Kupilismy dziś landini 6880 4x4. Proszę o jakies opisy wajh itp. głownie od strony lewej. Sprawdzaliśmy napęd i ciagne ale jak wyłaczć to tez ciagnie... o co chodzi? Na placu przed zakupem normalnie sie wyłaczył... kontrolka na desce sie zaświeca ze jest napęd a jak zgaśnie to to nie powinno byc a dalej jest załączony. Ktoś coś doradzi>? Temat ogólno- opisowy z zapznawaniem ciągnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol445    89

To trzeba mieć łeb żeby kupić ciągnik i nie wiedzieć co do czego służy. A jakby internetu nie było to by stał i rdzewiał bo skąd byś się dowiedział co do czego służy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursusmtz    2
morze masz jakiś automat do włanczania ja w forszaju z przodu załorzyłem większe koła niż oryginalne i przy większej prędkości sie napęd włanczał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol445    89

Matko!!!! Kto cię pisać uczył? Na miejscu tej osoby popełniłbym rytualne harakiri.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

W czym wy macie problem??? Guzik was obchodzi czy bedzie stał rdzewiał czy pod kocem trzymany!!! Zadałem proste pytanie

Dnia 7.11.2017 o 19:18, Karol445 napisał:

To trzeba mieć łeb żeby kupić ciągnik i nie wiedzieć co do czego służy. A jakby internetu nie było to by stał i rdzewiał bo skąd byś się dowiedział co do czego służy

Jak nie masz nic sensownego do napisania to się nie udzielaj głupio i nie graj wszechwiedzącego znachora!!!! 

 

poradziłem sobie bez twoich idiotycznych wypowiedzi. Ale w innych tematach też nie masz wyobraźni do odpowiedzi tylko do obrażania innych!!

 

Kupujesz odrzutowiec to wiesz co do czego służy czy pytasz??? Twoje wypowiedzi nic nie wnoszą do tematu więc nie udzielaj się tylko jedź skończ orke na zime

Edytowano przez damianXXL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karol445    89

Jakbym kupował odrzutowiec to najpierw dowiedziałbym się co tam jest i co do czego służy nawet zrobił licencje pilota na odrzutowce.  Napewno nie kupiłbym a potem biegał i pytał co ja właściwie mam z nim robić bo nie umiem i nie wiem co do czego służy

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault85-15TX    190

Zluzuj kolego, nie każdy od razu wie wszystko w nowym zakupie. Jestem pewien że c-330 być nie opanował do perfekcji tylko byś się pytał sąsiadów czy znajomych a co mówić o ciągniku który jest mało popularny i ciezko złapać wszystkie dźwignie która do czego służy. 


Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damianXXL    49

Gdybym wiedział to bym nie pytał. Po to załozyłem konto i po tu piszę żeby sie dowiedzieć o coś czego nie wiem.

Dnia 11.11.2017 o 17:36, Karol445 napisał:

Jakbym kupował odrzutowiec to najpierw dowiedziałbym się co tam jest i co do czego służy nawet zrobił licencje pilota na odrzutowce.  Napewno nie kupiłbym a potem biegał i pytał co ja właściwie mam z nim robić bo nie umiem i nie wiem co do czego służy

 

Nie będę z tobą dyskutował bo dyskusją z tobą to jak tłumaczenie krowie na rowie. Nie chcesz pomóc to sie nie odzywaj proste. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez szczurek05w
      Kupię pług akpil 4x35 może być też inny i obciążniki do landini 8880 na przód 
    • Przez lexy
      Może ktoś posiada instrukcję użytkowania  tej maszyny.W jaki sposób  reguluje się ramiona od tuz szerokość. Nie mogę  znaleźć przycisków  do tego.
      Dziekuje



    • Przez mlody5674
      Witam potrzebne mi jest zwrotnica do landini Globus 75 ma moze ktos jakis taki ciagnik na częsci ? 
    • Przez paulek81
      Witam. Jestem zainteresowany zakupem Ciągnika Landini lub Mf około 100 koni z silnikiem 6 cylindrów. Kwota około 60tyś. I przeglądając ogłoszenia natrafiłem na owego Landiniego mythos 110 i chciałbym poznać opinie użytkowników na jego temat. Najlepiej jakby ktoś kto posiada taki ciągnik dałby kontakt do siebie. Z góry dziękuję.
    • Przez milosz1713
      Witam wszystkich.                                   Posiadam legenda 130 przejdę bezpośrednio do problemu byłem tydzień temu po szlake 18km od domu wszystko ok ciagnik zapalil bez problemu. Dzisiaj po tygodniowej przerwie chciałem zapalić żeby zachaczyc przyczepę na jutro bo znowu miałem jechać . Przepompowalem pompka zasilajaca  paliwo bo zawsze jak dłużej stał to opadalo paliwo zaczolem kręcić . Dym się pojawił z tłumika i nic podpiolem drugi akumulator o tez nic podladowalem trochę akusy użyłem plaka i za Boga nie chce odpalić  mam wrażenie ze ta pompka zasilajaca nie działa chyba i jak kręcę to jak by paliwa nie dostawał może jakoś pomożecie albo coś doradzicie czy to np możliwe żeby do pompy wtryskowej nie dochodził prąd ??albo jakiś bezpiecznik albo coś innego ??z góry dzieki za pomoc 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj