dj.vadium

Claas Avero

Polecane posty

AeroPro    0

Witam, doszły mnie słuchy, że u Korbanków stoi najnowszy Claas.Kombajn Claas Govion. Najprawdopodobniej jest to następca serii Dominator. Mam foty z placu Korbanków wykonane przez @plastik46.

http://www.bankfotek.pl/view/294161

 

http://www.bankfotek.pl/view/294162

 

http://www.bankfotek.pl/view/294163

 

http://www.bankfotek.pl/view/294164

Pozdrawiam i zachęcam do komentowania ! <_<)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil16251290    381

Fajny ten Govion <_< rurę od wysypu ma podobną jak w moim mercatorze 70 tyle że tu jest rozkładana hydraulicznie. Może za jakieś 30 lat kupię sobie takiego używanego <_< Ale tak już na serio to jaką on może mieć mniej więcej wydajność?


Moje posty wyrażają moje zdanie i jeśli ktoś się z nimi nie zgadza to jego problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AeroPro    0

To będzie rozchwytywany kombajn przez małe gosp. Po pierwsze, sprawdzony design z Tucano który bardzo dobrze się przyjął, do tego zaufana marka, system APS. Lecz, żeby nie odstraszyli ceną, o to się martwię. Chciałbym gdzieś u siebie w okolicy go zobaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

Fajna maszyna tył ma podobny te światełka do przodu ciągników Claasa <_< Ciekawe jakie są jego dane techniczne i cena? <_<


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD5720    1

Ja siedzę teraz w Irlandii i bardzo dużo słyszałem na temat tego Claasa, jutro jadę do Claasa po części do Tucano to pogadam z kim trzeba. Tylko czy ja coś zrozumie z tego co oni gadają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol0604    0

To moze byc dosyc ciekawa alternatywa do 100 hektarowego gospodarstwa... <_< mysle ze nawet z mozliwosca jego rozbudowy... skoro obecnie taki areał obrabiam 68s i jest ok wiec ten kombajn bd idealny dla takich wlasnie gospodarstw... widze ze Claas stara sie "zaspokoic" wszystkich swoich potencjalnych nabywcow... a co do fotek szkoda ze niema tam jak kombajn wyglada z przodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No no no maszynka nawet nawet^^

S zczerze to moze tylko troszke nieproporcjonalna ;D

Chodzi mi o koła i tyłek;D

Taki jakby malutki^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

Szkoda że nie wyszedł wcześniej!!!


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

Ładny nawet taki tucanek nie wyrośnięty. A cena na pewno podskoczy w porównaniu do starego dominatora <_<


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Tylko że ten temat był wcześniej założony i raczej tamten jest do zamkniecia <_<


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Poczytaj go troche najpierw... <_<


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6
no spoko ja wam w poniedziałek wrzucę fotki a jak na razie nazywa sie govion 240 a to zdjęcie jest dobre co ten kolo wrzucił tylko wtedy miał nazwę dominator 150N ale jak ten model przyszedł do Polski to juz ze zmieniona nazwą

Miały być zdjęcia w poniedziałek, a jeszcze ich nie ma!!!


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

jak nie ma jak sa, uzytkownik @AeroPro wrzucil, na dodatek zalozyl nowy temat, ludzie czego wam wiecej potrzeba????????

to jest temat o dominatorze, nowy jest o govionie (jesli sie okaze, ze claas go bedzie inaczej nazywal [tak bylo z tucano] to edytuje nazwe tematu) i w danych tematach rozmawiamy o danym seriach kombajnow, czy to jest za trudne do pojecia?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MDSikor    6

Użytkownik AeroPro wrzucił 4 zdjęcia, ale użytkownik leniwy 27 miuał wrzucić więcej fotek o to mi chodzi


Claas Dominator 150
Lamborghini R4 105
John Deere 5080R
Massey Ferguson 255

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol0604    0

ok bo troszq zamiast pisac na temat kombajnu tworza sie nam klutnie bez potrzeby... ;], Ja osobiscie gdy tak przygladam sie temu kombajnowi to, zreszta jak zauwazyliscie udezajace podobienstwo do tucano... lecz wedlug mnie mogli dokonac wiecej zmiann i innowacji wzgledem dominatorow... :huh:{150 130...} ale kombajnik dosyc ciekawy... choc sam widok od tylu nie dostarcza nam wyczerpujacych informacji... trzbea czekac na cos wiecej... moze jakies konkretniejsze dane techniczne... :rolleyes: i wieksa ilosc fotek... ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dj.vadium    1

Spokojnie spokojnie... leniwy27 nie zapodał fotek bo maszyne będzie miał w środę-czwartek.. (22-23)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez koomar
      witam czy ktoś z forumowiczow dokładał koło wolnobiezne do sieczkarni? przy fabrycznym jednym kole odlaczenie siekacza jest bardziej kłopotliwe niż jak to było w dominatorach np 88 gdzie pasek wystarczyło przełożyć na wolnobiezke i po temacie
    • Przez wacek
      Witam, doszły mnie słuchy o wprowadzeniu przez claasa "nowego" kombajnu "AVERO 160". W praktyce, ma to być dominator z designem avero. Gdyby ktoś wiedział coś więcej proszę pisać.
    • Przez slawcioken
      Jestem zainteresowany kupnem Avero- poszukuje osób które już go kupiły bądź przymierzają się do jego zakupu.

    • Przez mario504
      ile kosztuje claas awero ? prosze pisac dane techniczne
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj