dj.vadium

Claas Avero

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ferdek1    8

Więcej danych nie posiadam ,zdjęć też nie widziałem ,natomiast co do ceny to osoba która podała mi dane nie była upoważniona do udzielania takiej informacji.

jak coś zdobędę to dam znać.


wniosek o płatność złożony,kontrola przeprowadzona-czekam na kasę...no i kasa wpłynęła na konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adamg    0

A czy ten cis to jest ten komputerek jak w tucano??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ferdek1    8

Claas CIS jest w sieczkarni JAGUAR GREEN EYE


wniosek o płatność złożony,kontrola przeprowadzona-czekam na kasę...no i kasa wpłynęła na konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyczkowski    3

Już kiedyś pisałem....Claas wprowadził takie "mini Tucano"....ale wydaje mi się, że dla tego TC to wielka konkurencja nie będzie....bo kto kupujący taki mały sprzęt będzie miał ka[prys zeby przepłacic 100 tysia za wykonanie claasa?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vril    1

Jak tak patrze na sąsiada TC56 i wykonanie tego kombajnu to i 150 tys. bym przepłacił .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peron    369

Znajomy ma Tc5050 i wykonanie, jak i materiały, bardzo delikatne. Ja mam starego dominatora 98 i, mimo swojego wieku, trzyma sie do kupy, bo masywny kombajn i porządna budowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vril    1

Ja mam akurat porównanie sąsiadów jeden ma tego TC56 a drugi Mediona kupionego w tym samym czasie za te same pieniądze z tym że Medion

+ stół do rzepaku .I mówie wam TC daleko odstaje pod względem wykonania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

No dobra to na co dokładnie patrzycie oceniając je??


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyczkowski    3
Jak tak patrze na sąsiada TC56 i wykonanie tego kombajnu to i 150 tys. bym przepłacił .

 

TC56....no jednak wolałbym też dopłacić, ale te nowe TC podobno troszeczke sie poprawiły.....tylko czy te przepłacanie 100 tysia totylko dla kabiny byś dał ?? bo czym oprócz tego moze ten dominator sie róznic ? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel215    1

O jakich 100tyś zł wy piszecie??? Między jakimi modelami???

Ogólenie rzecz biorąc, to konstrukcja claasa takjakby wydawałaby się być masywniejsza i lepiej zrobiona od NH ( takie jest moje wrażenie ).

Oglądałem nową serie TC, dokładnie TC5040, czyli najmniejszy model kombajnów NH. Gabarytowo maszyna mała, byłem zaskoczony że aż tak. Nie wiem jak jest z wydajnośćią, może zrobi tyle co bizon, ale nie więcej... Nie ma tam nic nadzwyczajnego... Nawet w kabinie jest tak...hym... normalnie. To samo jest w Dominatorze, powiedziałbym że np. 98 sl maxi z ok. 92 roku ma lepiej w kabinie :P Tak poza tym to nie można mieć narazie nic do zarzucenia obydwóm kombajnom, bo są nowe, nie ma żadnych wad fabrycznych itd... :) Tylko jedyne co, to cena, której wg. mnie nie są warte... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel215    1

Dobra dobra spokojnie :P Dla mnie porównywalne modele to np. NH TC 5050 & Claas Dominator 150, ale różnicy 100tyś zł to ja tu nie zauważam... :P

( jeśli dobrze zrozumiałem to o takie porównanie, takich modeli np. chodzi ) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

mysle, ze to wlasnie o takie modele chodzi, podajcie dokladne ceny to bedziemy wiedziec jaka jest roznica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel215    1

Z tego co ja się orientuje to ceny za podstawowe wersje to ok. 340 tyś za NH i 380 tyś za Claasa... (oczywiście kurs euro swoje robi)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ferdek1    8

"Jak dla mnie" to za Dominatora 150 z APS podali cenę 60000tyś euro netto wersja podstawowa


wniosek o płatność złożony,kontrola przeprowadzona-czekam na kasę...no i kasa wpłynęła na konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Daniel215    1

To jak 60tyś E netto, to nawet przy dzisiejszym kursie kosztowałby 330tyś zł brutto, to wg. mnie nawet tanio... :P

Co by to było jakby euro kosztowało te 3,4 zł, ludzie by się teraz bili o te kombajny :P

A już tak na poważnie... to z kiedy jest ta cena, skąd ją masz i czemu "jak dla Ciebie " taka???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ferdek1    8

cenę mam z 25 maja " jak dla mnie" bo jestem z Mroczenia tam gdzie Korbanki i brałem od nich sprzęt na SPO i PROW 2004/6,


wniosek o płatność złożony,kontrola przeprowadzona-czekam na kasę...no i kasa wpłynęła na konto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dyczkowski    3

Kiedyś przywiózł mi na dominatora 150 to bodajrze 64 tysia euro.....tyle ze tam jakieś dodatki jeszcze miał.

 

 

Wczoraj ył u mnie przedstawiciel, mówił ze zaprzestaną produkcje tych dominatorów i wprowadzą coś w stylu Tucano 240, czy 260. Według mnie super zrobią, bo nie ma co...te dominatory to są epoke za nh nawet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurus    0

Ja mam zamiar kupić kombajn tak na około 120ha + trochę usług i nie wiem czy czekać na te ''mini tucano" czy brać dominatora 150; mój sąsiad robi dominatorem 130 ok. 100ha ale mam zamiar powiększać areał więc nie wiem, napiszcie co o tym myślicie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurus    0

Myślałem nad tym, a nie wiesz jaka jest aktualna cena Tucano 320 albo Mediona 310 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slavo    55

@Kurus na twoim miejscu to myślał bym nad Tucanem 320, słyszałem że cena to 100 000 tyś netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez koomar
      witam czy ktoś z forumowiczow dokładał koło wolnobiezne do sieczkarni? przy fabrycznym jednym kole odlaczenie siekacza jest bardziej kłopotliwe niż jak to było w dominatorach np 88 gdzie pasek wystarczyło przełożyć na wolnobiezke i po temacie
    • Przez wacek
      Witam, doszły mnie słuchy o wprowadzeniu przez claasa "nowego" kombajnu "AVERO 160". W praktyce, ma to być dominator z designem avero. Gdyby ktoś wiedział coś więcej proszę pisać.
    • Przez slawcioken
      Jestem zainteresowany kupnem Avero- poszukuje osób które już go kupiły bądź przymierzają się do jego zakupu.

    • Przez mario504
      ile kosztuje claas awero ? prosze pisac dane techniczne
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj