mav

Ceny Ładowarek teleskopowych

Polecane posty

MarekJCB    1

Witam !

 

Ja uznaję wyższość Ładowarek Teleskopowych JCB, po prostu w tej kategorii firma JCB rządzi !!! ;)

Jako przykład ładowarki New Holland miały (lub mają nie wiem) teleskop spawany, a JCB ma jeden odlew.

Manitou też jest dobra, ale inne firmy to wg. mnie tylko tańsza alternatywa (które tną koszty na materiałach itp.)

 

Mam Ładowarkę JCB 2002 rok 530-70 Farm Special Super (czyli bardzo rzadko spotykany model wyposażenia, czyli mam wszystko w ładowarce co było możliwe w 2002roku, w wsi jest 530-70 2001 rok ale Farm Special to jest okropnie uboga !!!)

 

Kupiłem ją jak miała 2600 mth, ale żałuję że nie kupiłem nowej. Akurat przed kupnem byłem na Polagra 2005, i była promocja na Manitou 732, czyli 3.2 tony na 7m, silnik 82km ale bardzo uboga za uwaga 160 000 netto !!! Albo 530-70 JCB za 200 000 netto. Teraz JCB jest lepsze bo ma nowe modele skrzyń biegów itp. (chodzi mi o modele 531-70, 541-70 itp. niestety ceny też poszły w górę)

 

Zawsze nowe jest lepsze, moja nowa z takim wyposażeniem około 260 000 netto....

ale ja wolałbym nową ale uboższą :)

 

He he rozpisałem się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hospodar   
Gość hospodar

531-70 agri plus czyli 125 km kupiłem za 215 tys netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetortoja    1

A może ktoś zna ceny używanych lodowarek teleskopowych??? Jak ktoś wie, to niech pisze tutaj. Będę wdzięczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fdt309ci    1
[quote name='mav' date='Aug 22 2007, 17:33 ' post='65670'

 

są ładowarki co brutto kosztują ponad 500 tyś zł

 

 

 

 

Są aż takie drogie ładowarki ;) Jeśli tak to jakiej firmy? B)

 

 

 

Są aż takie drogie ładowarki B) Jeśli tak to jakiej firmy? B)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju00711    11

Akurat na allegro teraz nie ma, ale była kiedyś za 450 000 zł netto, miała chyba 18 metrów wysuwu, któraś tona udźwigu, cztery łapy i obrotnice ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KrzychuM    0

ja uwazam ze to weidemann rzadzi bo ma mały promień i wogule jest mała że wszędzie się zmiesci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samesilver    5

ale nie każdy potrzebuje małej ładowarki niektórzy potrzebują ładowarki dużej, solidnej, ciężkiej, wyprodukowanej z najlepszych podzespołów i dużą trwałością materiałów użytych w jej budowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laki    0

Koledzy a co byście powiedzieli na takiego producenta ładowarek, jakim jest firma"schaffer??? To dobry jest sprzęt i czy ktoś wśród nas jest właścicielem owej marki???


Moje koniki to:
Zetor Proxima Plus 10541

Zetor 7211

Ursus c-330 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laki    0

SCHAFFER model 345-S tak dla przykładu , wzmocniona werisja -S- silnik 4-cylindrowy 45 KM Kubota , udzwig max 1500kg. Ładowarka z wyposażeniem w skłd wchodzą : -dodatkowe opciążniki -lampy - łyszka 90 cm - krokodyl 90cm -zaczep.Cena 97tyś+Vat


Moje koniki to:
Zetor Proxima Plus 10541

Zetor 7211

Ursus c-330 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rumcajs611    0

Jak myślicie czy doczekamy sie obniżki cen ładowarka teleskopowych.. mam dylemat czy kupowac teraz czy poczekać na ten "magiczny" moment.

Większość dobrych ładowarek (jak manitou czy jcb) ma ceny w euro. Zakup dobrze wyposażonego modelu kosztuje teraz duze pieniądze

 

 

//Kolego nie cytujemy poprzedniego postu. Zapoznaj sie z regulaminem!!!! obowiązującym na forum

Edytowano przez Balzak
Cytowanie i pisownia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241

produkowane sa w strefie euro to i sprzedawane w euro tak jak 90% innych maszyn.

dodatkowo teleskopy nie powinny byc tak wrazliwe na sytuacje rynku rolnego, bo sa tez chetnie kupowane przez budowlancow i uslugodawcow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RolnikD    0
a znacie ceny ładowarek AVANT, żeby miała jakieś 3,15m wysięgu i jakies 30KM???????????

 

 

Z KM nie będziesz miał problemu ale AVANT podnosi maksymalnie na 2.80 m. +/- 2 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matrix123    0

sąsiad kupił JCB za 45tyś 92 r


Mam 25 ha i obrabiam to :
Zetorem 12145
Ursusem 914
Ursusem 3512

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Sam się interesuję tą ładowarką :D Wiem tyle że używka 2005rok kosztuje 97 tyś zł a jak by ktoś znał cenę nówki to mógłby podać :)


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor7745    3

Gdzieś znalazłem ogłoszenie była 2008 rocznik popokazowa 8mth za 170 tyś netto ale już poszła... Jakby ktoś znał cene nowej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

Manitu MLT 523 45 tyś E netto

MLT 627 50 tyś E netto

 

Bobcat 2250 ok40tyś E netto

 

Wiedemann T5625 215 tyś zł netto

 

 

ceny typowo orientacyjne, bez targowania i ładowarki bez osprzętu.


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Planujecie zakup nowego ciągnika rolniczego w tym roku? Macie jakieś wyceny nowych ciągników? Odwiedziliście jakiegoś dilera?
      jeżeli znacie ceny nowych ciągników lub zamówiliście nowy ciągnik podzielcie się informacją z innymi użytkownikami, na pewno pomożecie podjąć decyzję.
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez damian00
      Witam
      Kupię Ursus c362
      Może ktoś ma do sprzedania?
    • Przez mate2132
      Witam 
      Jaki polecacie kombajn na 100 ha? Cena do 200tys, i co myślicie o nh tx 66 bo takiego mam na oku. Jak z dostępem do części i awaryjnością
    • Przez mlodyrolnik21
      Czy ktoś wie jakie są cenyny kosiarek dyskowych 3m firm vicon, krone, pottinger i class
    • Przez rolnikursus
      Zakładam nowy temat o cenach przyczep rolniczych bo chciałem zobaczyć ile kosztuje nowa Pronarka a tu nie ma takiego tematu jest dotyczący Uni, Metal Techu ale pozostałych marek nie ma.
       
      Wiec tak przyczepa Pronar T635/2 6ton z wyposażeniem plandeka, koło zapasowe, podest jest do sprzedania za 33 tyś brutto, moim zdaniem to bardzo tanio
       
      sorki za błąd w tytule ale dopiero teraz zobaczyłem i nie wiem jak to zmienić
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj