kubaguzik

Jak mówią/mówili na Was w szkole?

Polecane posty

kubaguzik    321

na mnie mówią "gucio" choc nie chce lub "rutek"


Nie zezwalam na umieszczanie moich zdjęć na różnego rodzaju blogach lub galeriach i używania w celach komercyjnych bez mojej zgody! Wszelkie prawa zastrzeżone!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzys123    21

W mojej klasie też jest Gucio (Grzegorz) a na mnie to przeważnie ''bamber'', "rolnik" a jak sie o coś pytają to np: Ej, rolnictwo kaj idziesz?? :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samo    3

moja ksywa "SAMO" istnieje już kilka lat. jakoś sie pryzwyczaiłem i we wsi wszyscy wiedzą że samo to ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Na mnie w szkole wołają Sali a w poprzednie Wodecki. W technikum Młodziak


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pixel    0

Nie zrobie zadnej nowości jak napisze ze tak jakiego mam nicka :rolleyes: Juz od paru ładnych lat :blink:


Wszelakie skargi, zażalenia, pochwały i prośby dotyczące mojej pracy na AF i samego AF proszę kierować na PW. Z góry dziękuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lesin    1

na mnie od zawsze, czyli od podstawowki wolali i po dzien dzisiejszy wolaja lesin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczupak    1

ja byłem i jestem krycha :rolleyes:


,,Nigdy nie podpisałbym się własnym nazwiskiem pod produktem, który nie ma w sobie tego, co jest najlepsze we mnie'' - John Deere :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ovca    29

A na Mnie mówia "Ovca" lub "Ofca" ... koledzy to cały czas tak na mnie mówią:( ... ale w domu nie jest inaczej .... Jak Robie inaczej od Całej rodziny to mówią na mnie jestem Czarna Ovca w rodzinie :D .... a po zebraniach w sql tata do mnie mówi "Gnido" :rolleyes: :blink: :( pzdr 4 all :) aa no i Wesołych Swiąt .... Niech spirytus lekko buja...! Wesołego ALLELUJA....!


drink ---Trzy małe swiniki---ja +2 kolegów i transporter wódki:)

"wyprzedzanie na podwójnej ciagłej + przejscie dla pieszych + przekroczenie predkosci =350zł+5pkt ;-\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

Na mnie praktycznie od zawsze wszyscy mówią farmer. Nawet rodzice nieraz zapomną jak mam na imię :blink: . Na AF chciałem nieć taki nick ale był już zajęty :D . A KAT wziął się z grania w Quake III Arena :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miki7211    8

Jak chodziłem jeszcze do szkoły w naszej wiosce to mówili na mnie Zetor a to dlatego ze kiedys tylko my mielismy zetora na wiosce. A teraz to mówia na mnie Miki :rolleyes:


Moje Filmiki

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar15    0

Na mnie od dawien dawna wołają Żaku. Ksywa ta pochodzi od nazwiska(tropche zmieniona)

 

 

 

Pozdrawiam Pronar15!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

 

P.S. Wesołych świąt For ALL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

Na mnie mówią cały czas Mati :rolleyes: Chciałem zrobić sobie taki nick lecz również był zajęty


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zetor5340    1

heh,dobry temat...na mnie to od przedszkola wołali "Masik"(możecie się śmiać :( ) , wymyślił to mój kumpel a to dlatego że mam na imię Marcin, on miał Patryk i wymyślił że ja byda Masik a on Pasik,durne ksywki wiem, ale wymyślone były jak mieliśmy po niecałe 6 lat hehe :D :rolleyes: wiec co się dziwić, do teraz jeszcze niektórzy kumple na mnie tak wołajo, durna ta ksywka i nie lubię jej ale co zrobić jak juz się przyjęło... :) i chyba tak zostanie :( a wszystko przez mojego kumpla,podobno jemu nie chciało sie mówic pełnego imienia i wołał "Masik" zamiast Marcin,heh,jak już napisałem nie lubię tej ksywki i dlatego w nicku napisałem "Zetor5340",a dlatego Zetor bo lubię zetory, a 5340 dlatego że wujas mo takiego.heh i to na tyle. :blink:


"I jak mam ufać pięknym przemówieniom posłów, gdy 3/4 z nich to banda dyplomowanych osłów..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
versus    27

Na mnie w podstawówce i gimnazjum mówili Stary(bo byłem najstarszy w klasie z chłopaków-10.01), Stasiek(to miało być jakieś zdrobnienie od Stary :rolleyes: ), albo też Domino(od imienia-Dominik). A teraz w technikum nie mam żadnej ksywki i się cieszę :blink: :D

 

Ale w klasie w gimnazjum było kilka niezłych ksywek, np:Zażor bądź też Zażyganiec(od nazwiska) Czołgista, Czołg(od jednego numeru kolesia)do dziś wszyscy po nim jadą dzięki tej ksywce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młody17    13

Na mnie mówia "Jasiek" bo mój starszy ma tak na imię, dużo przezwisk u mnie w klasie własnie pochodzi od imienia ojca :rolleyes: Czasem jeszcze mówią "farmer" ale to tak na śmieszno;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sztafek#8482;    248
Na mnie praktycznie od zawsze wszyscy mówią farmer. Nawet rodzice nieraz zapomną jak mam na imię :D . Na AF chciałem nieć taki nick ale był już zajęty :blink: . A KAT wziął się z grania w Quake III Arena :(

 

hehe no to witaj w klubie. Na mnie w jednostce też mówią Farmer i nawet cały sprzęt tak mam podpisany.A w szkole wołają na mnie Sztafek bądź Wicia(od imienia :rolleyes: )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pavel    12

ja tez nie mam zadnej ksywki i nie miałem jakos bali sie do mnie przyczepic... za to w klasie jedno słynne przezwisko jest znane na pół gminy "Sagan" kolesia który miał nieproporcjonalnie wielki łeb, ale koles kozaczy i wypije i przypali i swiruje, swój chłop:) było tez kilka typu PoMen, przychlast... ,cipek , psiuk (psiuczka), parchul, krurter, warchoł, kruter itp. wiele wiele innych :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kelek    0

no ja mam ksywke taka jak nick na AF kelek :rolleyes: już sam nie pamietam jak długo mam ta ksywke :blink: w okolicy wszyscy wiedzą o kogo sie rozchodzi jak usłyszą kelek wiadomo ze o mnie sie rozchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez szpymar
      Witam wszystkich. Mam na imię Marcin mieszkam koło Brzeszcz. Nie jestem rolnikiem z zawodu jestem mechanikiem samochodowym a obecnie kierowcą. Dawniej mój tata miał pole ale z powodu szkód górniczych poszło pod żwirownię. Jako rolnik to tylko pomagam teściowej na jej polu w drobnych pracach rolnych.Po tacie odziedziczyłem MF 255 i często zaglądałem na forum aby się troszkę douczyć. Pozdrawiam.
    • Przez Cawenil
      Cześć wszystkim. To mój pierwszy post na forum. Jestem zawodowym budowniczym.
    • Przez uecl21
      Jesteś rolnikiem lub przedsiębiorcą rolnym mieszkającym w Polsce? Weź udział w naszej 5-minutowej ankiecie, aby wesprzeć rozszerzenie oferty e-commerce w sektorze rolniczym w Polsce!
      https://campus.lamapoll.de/MasterThesisAgricultureMarketplace
    • Przez TomaszKow
      Jako nowy użytkownik forum pragnę ze wszystkimi się bardzo serdecznie przywitać.
    • Przez Suchy
      Jakie macie hobby.Wiem że praca zajmuje dużo czasu ale chyba każdy ma jakieś ciekawe zajęcie które wykonuje dla przyjemności lub z sentymentu.
      Ja na przykład robie domowe wina i destylaty (chyba wszyscy wiedzą o co chodzi <_< )
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj