kubaguzik

Jak mówią/mówili na Was w szkole?

Polecane posty

przemo161    0

Hehe na mnie mówią łepek, filozof <------ bo kłócę się z każdym nauczycielem :P , czesiu,hary ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klama    13

kamko - jakos im sie ubzdurało ;) klama - moja ksywa ;) i jaskuła albo jaskółka - od nazwiska ale zbytnio mi sie niepodoba :angry:


KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
radzik    0

Na mnie mówią emeryt juz od dawna i ogórek bo raz taki dziadek mnie pyta co uprawiam (trenuje) ja mu powiedziałem, Ze ogórki i tak juz zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klama    13

emeryt ? a skad to przezwisko?


KPK - Ochrona

Zapraszam na moje konto YT /user/klama958

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
silver105    10

ja miałem głupie na koloniach mianowicie kłoda :angry: ale się odzwyczajli a teraz to bez żadnej ksywy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5314    0

Na mnie zawsze wołają LISEK :P


..::-U-R-S-U-S-::..
moc , potega , siła , niezawodnosc , klasa , wytrzymalość , to tylko kilka zalet tej maszyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejorz    3

Na mnie miki lub mikuś ;p


John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrju00711    11

A na mnie ,, Bamber " -- chyba nie musze tłumaczyć dla czeggo , bo mam fioła na punkcie rolnictwa , kiedyś pojechaliśmy na pol-eko do poznania , i w tym samym dniu były targi rolnicze , i se poszłem na targi rolnicze , i mnie szukali HEHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

A na mnie to różnie, Rolnik, Bamber, Gruby, choć teraz to juz jestem kość i skura, ale teraz to Czesiu, Czechu, bo mówie jak czechu, zawsze wchodze do klasy i ,, Dzieńń dobryy" , i beke mają ja tez w sume można pośmiać się troche


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Na mnie różnie, generalnie co miesiąc inaczej, ale ostatnio; Rob, Silver, spec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciek08   
Gość maciek08

a na mnie sikor od nazwiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tumek19    5

Na mojego kumpla mowią piniundz. I taki tekst: piniundz nie kocha banku, piniundz kocha procenty%%%% ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
petes    0

a na mnie wołają rolnik bądź też rolon kumpela to wymyśliła jak była na bani od rolnika rolon ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez szpymar
      Witam wszystkich. Mam na imię Marcin mieszkam koło Brzeszcz. Nie jestem rolnikiem z zawodu jestem mechanikiem samochodowym a obecnie kierowcą. Dawniej mój tata miał pole ale z powodu szkód górniczych poszło pod żwirownię. Jako rolnik to tylko pomagam teściowej na jej polu w drobnych pracach rolnych.Po tacie odziedziczyłem MF 255 i często zaglądałem na forum aby się troszkę douczyć. Pozdrawiam.
    • Przez Cawenil
      Cześć wszystkim. To mój pierwszy post na forum. Jestem zawodowym budowniczym.
    • Przez uecl21
      Jesteś rolnikiem lub przedsiębiorcą rolnym mieszkającym w Polsce? Weź udział w naszej 5-minutowej ankiecie, aby wesprzeć rozszerzenie oferty e-commerce w sektorze rolniczym w Polsce!
      https://campus.lamapoll.de/MasterThesisAgricultureMarketplace
    • Przez TomaszKow
      Jako nowy użytkownik forum pragnę ze wszystkimi się bardzo serdecznie przywitać.
    • Przez Suchy
      Jakie macie hobby.Wiem że praca zajmuje dużo czasu ale chyba każdy ma jakieś ciekawe zajęcie które wykonuje dla przyjemności lub z sentymentu.
      Ja na przykład robie domowe wina i destylaty (chyba wszyscy wiedzą o co chodzi <_< )
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj