Zaloguj się, aby obserwować  
POLKOP

Wszystko o mleczarni arla

Polecane posty

POLKOP    2

Chce przejść do mleczarni arla i chciałbym byście coś o niej powiedzieli mi na jej temat. Aktualnie oddaje mleko do mleczarni lakpol Kobylnica i nie jest tam ciekawie

Maciula    0

Aktualnie wiem tyle co widziałem. Otóż jest to duńska firma która bardzo przędzie na tamtym rynku. Byłem tam na wakacje na fermie w dani gośc ma 300 krów i mleko właśnie odbiera od niego arla ponoć chwali sobie współpracę. A moim zdaniem to przechódź smiało bo ta zagraniczna firma z doświadczeniem której produkty są znane na całym świecie wiec mósi coś być wart a i płaci pewnie też lepiej

Wszystko dobrze

Wiadomość z agroFakt.pl

FISH    0

Z 3 miesiące temu przeczytałem w którejś gazecie, że Arla ma zamiar dość mocno zainwestować na polskim rynku. W opinii specjalistów nie spowoduje to jednak znacznej konkurencji na rynku mleka, a przez to wzrostu cen.

Sprzedam walce młyńskie: gielda.agrofoto.pl/walce_mlynskie-o263.html
oraz MF 165 w dobrym stanie.

kaczorek    3

@POLKOP a ile Ci płacą w tej mleczarni której jesteś i jaka to mleczarnia?

Czytałem na pewnej stronie z cenami mleka i piszą że ARLA płaci ok. 70gr przy dostawie 10tys. (kilku dostawców pisało ) :)

Ursus C-330, Ursus 3512 & NH TD5030 vs. 60ha

kogut83    6

Duńczyk jest w arli bo oni mają 90% rynku. Jak jest lepsza cena to zmieniaj

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez katk5341
      Są jakieś preparaty na zmniejszenie komórek somatycznych w mleku?przez to mleczarnia nie odebrała nam mleka
    • Przez katk5341
      Witam mozliwe jest ze mialem kwasne mleko w zbiorniku? Przedwczoraj z mleczarni nie chcial odebrac mleka bo kwasne dzisiaj byl wzial ale tez mnie straszyl ze nastepnym razem nie wezmie a przeciez moim zdaniem zbiornik dobrze chlodzi,
      moze ktoras mleko takie daje?mozliwe to jest?

• Przez katk5341
      Czy soda może zapobiec skwaśnieniu mleka?taką poradę usłyszałem ale w jakich proporcjach
    • Przez MichałP
      Witam mam parę pytań
      Za jakiś czas dostanę gospodarstwo i chciałbym się podjąć hodowli kóz na mleko mam aktualnie 16ha ziemi i 1ha łąki na ile kóz mi to wystarczy i co bym musiał siać żeby to utrzymać, oraz jak z opłacalnością bo czytałem ale nie mogłem nic ciekawego wyczytać aktualnie nic nie chodujemy i chciałbym właśnie od kóz zacząć no i pytanie czy jest jakiś popyt na kozinę 
    • Przez SimFan
      Cześć. Czy jest tutaj może ktoś, kto odchodzi z OSM Końskie i chciał by się podzielić informacja jak wygląda ta procedura? Bo z umowy wynika, że kary się nie da uniknąć ale jak to jest w teorii chętnie bym się dowiedział. Za wszelkie informacje dziękuję 🙂
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj