Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
damianTDD

sapline wydostaja się przez klawiaturę c360 3p

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
c360
damianTDD    0

witam mam taki problem c360 3p po pierwsze ciężko pali gdy już sie rozgrzeje chodzi normalnie po odkryciu pokrywy klawiatury i sprawdzeniu ustawienia luzu zaworowego i odpaleniu spaliny wydostaja sie właśnie przez klawiature mam nadzieje ze wiecie o co chodzi i mi pomożecie :D DZIĘKI

marian3p    16

To chyba raczej zawory i prowadnice nieszczelne. Albo uszczelke pod glowica wydmuchalo. Kopci na bialo przy odpalaniu?

Wiadomość z agroFakt.pl

adasko987    0

w 3p nie puści dymu dołem jedynie odmą.ale moim zdaniem to nie masz już prawie pierścieni na tłokach to znaczy przerwa an zamku jest za duża

damianTDD    0

wiesz pierścienie raczej wykluczam bo było robiony remont kapitalny i po remoncie ma ok 200 mtgh rozrzad też był robiony ale zawory nie byly wymieniane a gdyby były pierścienie to by brał olej a nie bierze ani grama zobazymy jak glowice ściagnę

zorzyk2    50

Przedmuchy są przez zawory a piszą o pierścieniach. poplątanie z pomieszaniem. Mogą być zużyte zawory wydechowe oraz prowadnice, warto byłoby sprawdzić drożność tłumika, bo przy spaliny powinny iść w wydech a tu tłoczone są przez prowadnice.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować