darek16

Wirus A/H1N1

Polecane posty

mister    54

Na 6 osób podejrzanych ani jedna chora więc na razie nie jest źle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem dzisiaj program na NG i w CODZIENNIE w Afryce umiera na malarię 3 tysiące ( TRZY TYSIĄCE ) dzieci. I jakoś nikt nie robi z tego wielkiego szumu tak jak z świńską grypą na którą zmarło coś ponad 100 osób od stycznia.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubi    0

Nie no sprawa jest poważna, dlatego w ramach dezynfekcji proponuje mieszankę browar+ wódka w proporcji 50/50.

 

Metoda znana jest w naszym kraju od dawien dawna, tysiące naszych przodków tak robiło... nie mogli się mylić :)


można biec.
można stać.
samo przyjdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

No to nieźle przesadzili. Świńska grypa zmniejszyła ataki, widzę tez ze ostatnio coś Puma jest najedzona i nic nie atakuje, chyba tez świń unika. :)


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarekw    2
Oglądałem dzisiaj program na NG i w CODZIENNIE w Afryce umiera na malarię 3 tysiące ( TRZY TYSIĄCE ) dzieci. I jakoś nikt nie robi z tego wielkiego szumu tak jak z świńską grypą na którą zmarło coś ponad 100 osób od stycznia.

 

Kto robi największą panikę? ... oczywiście USA. Jak dla mnie to oni mają w tym jakiś cel. Zrównali z ziemią wieże WTC po to aby mieć pretekst do wojny z Irakiem, wymyślili pojęcie terrorysty oraz globalnego terroryzmu po to aby kontrolować ludzi, teraz wreszcie wprowadzają globalną panikę z powodu świńskiej grypy, czy ktoś wie dlaczego? Jak dla mnie "tropy" są dwa, jeden militarny a drugi ekonomiczno-finansowy. Niestety, jedno i drugie może mieć negatywne skutki również dla Nas :):)


Poszukuję osób posiadających pojemniki paszowe "POJ-PASZ" firmy BIN, proszę o kontakt przez PW lub gg 1772781

"Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali" - Jan Paweł II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

Znowu krążą wiadomości ze jest jakiś nowy gatunek tej grypy i ponoć pochodzi z USA :) Jakoś nie wierze w to. Wydaje mi się ze ten szum jest dlatego ze za świnie zaczęli dobrze płacić i teraz ceny pójdą na dól :)


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

Tylko wyrzucić telewizor albo sprzedać, bo co tam już wygadują to nie wiadomo!


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MartineZ    14

Media próbują z ludzi zrobić idiotów...nie dajcie się w to wciągnąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mirek1    0

Media robią złą robotę !! Po pierwsze to powinniśmy zacząć od tego, że to nie jest żadna świńska grypa, tylko grypa A/H1N1. nie ma do tej pory ŻADNEGO udokumentowanego przypadku zakażenia się wirusem od świni. wirus składa się z genów ludzkich, świńskich i ptasich, stąd ta nazwa. Ale świnie nie zakażają tylko ludzie między sobą roznoszą tego wirusa !! Ale wkrótce może się to rzeczywiście odbić na opłacalności, bo jak ludzie wpadną w panikę to przestaną jeść wieprzowinę, mimo że to niczym nie grozi!! dlatego najlepiej zachować spokój i nie dać się wciągnąć w niepotrzebną panikę !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek321455    9

Moim zdaniem już sytuacja się stabilizuje i raczej nie będzie spadku zainteresowania świnkami a co za tym idzie niskich cen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Zeby nei robić OT w temacie o cenie dam tu.

http://www.agrofoto.pl/pl/5,14,3283,bi...ieprzowiny.html

Cena przez takie coś może spaść.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MartineZ    14

Czyli to czego się obawiałem...zamknięte rynki zbytu..super...teraz cena poleci i media osiągną swój cel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarekw    2

Martinez, ja jednak nie robiłbym paniki. Z tego co wiadomo na temat eksportu naszej wieprzowiny na Białoruś, to oni i tak brali tyle co kot napłakał, więc nie powinno mieć to istotnego wpływu na ceny skupu.

To jest trochę tak jak z Rosją. W pewnym momencie zdjęli zakaz importu naszego mięsa ale pod warunkiem, że skontrolują zakłady mięsne. Jak skontrolowali zakłady to okazało się, że tylko jeden albo dwa zakłady spełniają rosyjskie normy ;) a reszta miała (ponoć) uchybienia i decyzje były negatywne. Więc oficjalnie ( teoretycznie) rynek był dla nas otwarty a praktycznie nikt mięsa do Rosji i tak nie sprzedawał.


Poszukuję osób posiadających pojemniki paszowe "POJ-PASZ" firmy BIN, proszę o kontakt przez PW lub gg 1772781

"Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali" - Jan Paweł II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MartineZ    14

Dobrze ale czytałem z granice państw w których są potwierdzone zostają całkowicie zamknięte jeżeli chodzi o wieprzowinę.. Pytanie czemu jeśli przez mięso nie można się zarazić... Powinni raczej zamknąć granice dla prosiąt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz345    0
Cena przez takie coś może spaść.

Ja tam nie wierze w żadne grypy- ptasia była trochę postraszyli, utrącili farmerów z drobiem i ładnie ucichło, jeszcze pól roku i świńska grypa ucichnie.

Pic na wodę fotomontaż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Ale chwilowo cena może spaść. Znowu świnie stano się nie opłacalne. Dobrze ze ja się pozbyłem tego problemu.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz345    0

Trochę prawdy jest u mnie pasą się na ziemniakach parowanych w kotle(babci robota ;) )i suchych otrębach wodzie i koncentracie ale muszę je trzymać bo cena mleka około 50gr :P Kocioł jesty opalany drzewem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarekw    2

To ile czasu te świnie rosną na tych ziemniakach i otrębach? W 8 miesięcy urosną?


Poszukuję osób posiadających pojemniki paszowe "POJ-PASZ" firmy BIN, proszę o kontakt przez PW lub gg 1772781

"Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali" - Jan Paweł II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz345    0

Jak dobrze wszystko idzie to 6 miesięcy i idą, na kasę czekam 2 tyg. Ostatnio tacie handlarz wcisnął 2 prosiaki który ważyły ok 5kg. Można je było jedną ręką przenosić, często chorują bardzo powoli przybierają na wadze. Za gapowe się płaci :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MartineZ    14

Kod genetyczny rozpracowany rusza produkcja szczepionek...tak podaje wp, jeśli to to prawda to myślę ze temat do zamkniecie i baaaardzo dobrze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tak sie zarabia pieniądze. Najpierw nastraszyć ludzi a później sprzedać im szczepionki.


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarekw    2

W innym temacie już to pisałem, jeszcze raz powtórzę, produkcja szczepionek ruszyła zanim zrobiło się głośno o wirusie A/H1N1. Najpierw zaczęli produkować, potem zrobili panikę a teraz już pozostało im tylko to sprzedać i myśleć nad kolejną "epidemią". W USA to jednak ludzie mają głowę do interesów.....


Poszukuję osób posiadających pojemniki paszowe "POJ-PASZ" firmy BIN, proszę o kontakt przez PW lub gg 1772781

"Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali" - Jan Paweł II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, w związku z przepisaniem na mnie siedziby stada weterynaria wymaga by sporządzić ,,spis,, tzn żywienie ile kg czego przypada na 1 sztukę tucznika np i bydła, robił ktoś coś takiego? ma jakieś dane orientacyjne? ile czego zawiera opcjonalna mieszanka paszowa dla 1 byka/ 1 tucznika? na dobę.
    • Przez karuś
      Na rynku jest kilka zakładów mięsnych co prowadzą taką formę współpracy. Według mnie jest to bardzo dobre. Ma się pewną dostawę warchlaków i pewny zbyt, a to dzisiaj przy dużej produkcji jest bardzo ważne.
    • Przez Młodyrolnik16
      witam Mam taki problem że oprośiła się 2 maciory jedna 4 dni wcześniej od drugiej ale ta druga ma tylko 1 prosię i chciałbym połączy do wcześniejszej maciory która ma 12 prosiąt ,ale kiedy daje tego 1 prosiaka to ona chce go ugryźć i nie wiem co zrobić PS: Maciory są utrzymywane bez kojców
    • Przez Tatka
      Witam, locha rodziła pierwszy raz, urodziła 3 martwe prosiaki, wyglądają jak na zdjęciu. Druga locha też urodziła dwa, martwe lub "zgniłe" . Co może powodować taki rozwój płodu ? 

    • Przez Slawusslawus
      Witam podpowie ktos jak to jest teraz z przepisami hodowli trzody na wlasny uzytek chce kupic prosieta ktore są zarejestrowane i co dalej z tym zrobic
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj