Gość wolf19

Jak "otruć" drzewo?

Polecane posty

Macius    47

Mam problem z klonami a mianowicie 4 lata temu sciełem klony przy polu i teraz już drugi raz musiałem ścinać bo od korzenia odbijają a nawet zboku z ziemi wyrastają. Co zrobić żeby tego dziadostwa na amen się pozbyć?

Gość   
Gość

Jak już pięknie zielone będą , to randap .

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość   
Gość

Ja tak krzaki zlikwidowałem , Trzeba powtarzać ,

Rolnik1973    6447

Odrosty to minimum 3 lata po kolei zanim wszystko padnie i w korzeniach, i dopiero będzie spokuj.

dsbh    90

A spróbuj ponacinać lub ponawiercać pniaki i dać na przykład wapno. Może coś pomoże. Ja tak spróbuje zrobić.

Andpol    16

Te wszystkie zabiegi to do wiosny trzeba odłożyć jak soki zaczną krążyć.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Flisek
      Posadziłem drzewka na choinki tj świerk pospolity i srebrny , inni plantatorzy zaczepiają na swoje drzewka jakies etykiety przed spżedarza z numerkami co to jest, skad wziac te etykietyki ile to kosztuke?
    • Przez alvaroalvaro78
      Szukam takich 6 lub 9 sztuk z tym że wszędzie gdzie znalazłem to są 4 lub 5 letnie i kosztują 400 do 500zł za sztukę a to trochę dużo za dużo jak dla mnie... Któryś z kolegów ma coś takiego w ofercie?
    • Przez Maksqwe
      Czy wkłady po jajach są całkowicie biodegradowalne i z pewnością rozpuszczą się w ziemi?
      Proszę o szybką odpowiedź.

• Przez zimnepiwo
      Ma ktoś na zbyciu(na sprzedaż) trochę  sadzonek truskawek rumba i aprika ukorzenione ,jak co to na PW
    • Przez Wiejski
      Chciałbym kupić 500 - 1000 sadzonek szmaragdów lecz nie wiem dokładnie gdzie kupić znalazłem pare ofert na allegro . Prosił bym o podpowiedz czy się opłaca kupić tutaj czy lepiej w jakiejś szkółce leśnej?
      http://allegro.pl/thuja-smaragd-w-multipalecie-tuja-szmaragd-fv-i3961901133.html#tabsAnchor
      http://allegro.pl/tuja-szmaragd-sadzonki-20-30cm-1-2-zl-sztuka-i3959904110.html#tabsAnchor
      http://allegro.pl/tuja-szmaragd-thuja-smaragd-64gr-brabant-do-40cm-i3962390257.html
  • Utwórz nowe...

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.

Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj