HorPol65

Wystawa w Sitnie

Polecane posty

Markus    27

@daniel373

Jak to nie były?, były w 2008 roku na poletku przed wejsciem na plac wystawowy. Prezentowal sie Zetor, McCORMICK i Unia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

No były te pokazy za szoso na tym polu Zetor z siewnikiem i agregatem był Mckornik i koparka była chyba Manitu macie racje koledzy wyżej że były ale w tym roku to tam zrobili parking do Tirów :D


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mister    54

Sitno lada dzień pora odświeżyć wątek... jak tam wybieracie się ?? ale o ile mi wiadomo to pokazów nie będzie jak w 08r...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

Biały wściekły HF :) Córka jeszcze młoda... 8 lat. Fotka parki w galerii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mister    54

Bogdan, którego dnia będzie można zobaczyć bo nie znam harmonogramu w niedziele ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

Czyli jak ja sie ni8e myle to wystawa jest dzisiaj i jutro ?? ;)


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mister    54

Dokładnie ;D Ja będe jutro był ktoś dzisiaj jak było ?? Warto jechać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pronar82a    179

Witam. Ja zapewne będę jutro na wystawie w Sitnie, będzie jakieś spotkanie lub coś w tym rodzaju?? ;)


Chłop ze wsi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HorPol65    1

Powiem tak, na wystawie bylo troche sprzetu ale nie bylo "hitow". Najladnijszy zestawem okreslilbym NH T8020 z prasa kostka (sprzedana w moje okolice). No moze jeszcze URSUS zaprezentował nowe modele w nowej odswiezonej wersji. Swic jak co roku wystawil inny sprzet: CLASS-a(w tamtym roku byly VALTRY). A tak ogolnie to slabo bylo.


URSUS C-360 to potega polskiego rolnictwa!!

URSUS C-360 jakies 12 tys 350 ha z gospodarstwem 9 mln radocha z bronowania bezcenna:)

Jesli chcesz wykorzystac moje foty z AF to pamietaj o prawach autorskich.
Jesli skusisz sie zapytac o nie to i tak Ci pozwole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

A pełna oferta JD, kombajny od Case, Fendt, JD, Claas, kombajn buraczany i wiele maszyn innych. Wiadomo nie jest to szczyt marzeń, ale było zdecydowanie więcej niż rok temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mister    54

Dokładnie rok temu było o wiele gorzej... Sporo ludzi było nawet nie było jak zdjęc porobić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no ludzi nie było za dużo. Ale sprzęty pierwsza klasa tylko nie które już były sprzedane tj. case5088 claas dominator 150. Był jakieś spotkanie AF?


red power

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafalkom555    13

ja skupiłem uwage na nh df claas, a tak poza tym to gdzie były te johny ja widziałem aby 2 tutaj obok ciagników df, case fend jh kombajny gdzie był? ja tam niby nie widziałem, prawdopodobnie kolega weżmie cos z claasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

Jeśli nie widziałeś innych "jonderów"? Stało ich chyba z 10 :D I do tego wieeelka sieczkarnia Krone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HorPol65    1

Zgadza sie JD bylo sporo bo Gravit nie daleko. Dzisiaj zamiescilem w sieci film z wystawy moze nie jest to w super wykonaniu ale zrobilem tak jak umialem...;):)http://www.youtube.com/user/HorPol65


URSUS C-360 to potega polskiego rolnictwa!!

URSUS C-360 jakies 12 tys 350 ha z gospodarstwem 9 mln radocha z bronowania bezcenna:)

Jesli chcesz wykorzystac moje foty z AF to pamietaj o prawach autorskich.
Jesli skusisz sie zapytac o nie to i tak Ci pozwole:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Rafał2222
      Witam. Jestem ciekawy czy da się zrobić swapa do Zetora 5011 a silnik z Zetora 5211, silnik 3 lub 4 cylindrowy bez kombinacji. W przyszłości gdybym musiał robić remont to poszedł bym w mocniejszy silnik o ile jeszcze będzie sens. 
    • Przez kuna9977
      witam chcę kupić folie ensinbal tylko teraz jest ona w innym opakowaniu jak kiedyś czy to jesty tylko zmiana opakowania czy jakaś podrób już ponad 10 lat jej nie używam tylko terza znalazłem ofertę 420 zł za 750 więc cena dobra tylko cy to ta sama co kiedyś  pierwsze zdjęcie w jakim jest teraz drugie zdjęcie w jakiej była kiedyś i w internecie na aukcjach występują w różnych opakowaniach więc czy to to samo 


    • Przez Anastasia09
      Warsaw Dental Center do miejsca, gdzie pasja i profesjonalne połączenie jest w trosce o naszych pacjentów. Nasza misja obejmuje zapewnienie komfortu, bezpieczeństwa oraz jakości usług stomatologicznych.
      Nasze kliniki, placówki na terenie warszawskim Powiślu, zachwycają nie tylko swoim designem, ale również wykwalifikowaną kadrą, która sprawia, że wizyta u stomatologa staje się doświadczeniem.
      Zapewniamy możliwość tworzenia kameralnej, przyjaznej i dyskiretnej zawartości, gdzie każdy pacjent jest dostępny indywidualnie oraz zapewnia zakres usług. Nasze zaangażowanie w pracę z pacjentami stawia ich w centrum naszego zainteresowania. Dokładne zastosowanie, aby zapewnić im pełen komfort, który jest w pełni funkcjonalny.
      Kontakt z Warszawskie Centrum Stomatologiczne

      Możesz zalogować się z nami w dowolny dogodny dla Ciebie sposób.
      Godziny pracy
      Pon. —Pt. 9.00 – 21.00
      Klinika e-mailowa
      kontakt@warsawdentalcenter.pl
      Numer telefonu do odbioru
      +48 22 542 18 04
      Adres naszej kliniki
      Topiel 11, 00-342 Warszawa
    • Przez Waga
      Witam ! jestem całkowicie nowy w temacie, odziedziczyłem gospodarstwo po rodzicach - nie całe 5 ha. Dogadałem się z sąsiadem, że będzie sobie to użytkował. Dopłaty wziołem na siebie. Jednak nadal nie jesteśmy dogadani co do kasy za to użytkowanie. Sąsiad mówi, że okoliczni rolnicy są tak dogadani, że dopłaty ze ziemię bierze ten co użytkuje. i co dalej ? co z podatkiem ? ziemia to piasek i glina mniej więcej po połowie, wielkopolska. Poradzicie coś ?
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj