Skocz do zawartości
HorPol65

Wystawa w Sitnie

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gago    0

O a jaka prasa chętnie zobacze :D walić korki aby było zimne piwko :)

Wiadomość z agroFakt.pl

wueska    1

gdzie można zobaczyć jakiś rozkład jazdy tej wystawy czyli co i o której bo zawsze jak jeździłem to na nic xciekawego nie trafiłem, chodzi mi głównie o pokazy pracy maszyn

HorPol65    1

Chlopaki troche chyba zmienimy plany bo na temacie o wystawach w lubelskim zostalo rzucone miejsce przy stanowisku Ursusa o godzinie 14. Wiec tam sie spotykamy:)

mister    46

Piszecie że wystawa jest w sobotę i niedziele był ktoś dzisiaj jak było ?? ? :D

daniel373    5

Byłem dzisiaj duuużżżżżżżoooooo fajnego sprzętu ludzi dzisiaj dużo nie było, ale tak przyzwyczaiłem się do tej wystawy że już mnie nie zachwyca za bardzo

I zapraszam na stoisko SAVONY to z DEUTZ-FAHR'ami ja tam napewno jutro będę bo prasy swojej muszę tam przypilnować :D

Pronar82a    30

Kurde, o 14 mówicie, to już zapewne mnie tam nie będzie, planuje już około 13 wracać do domu :D

wiesaw    1
Piszecie że wystawa jest w sobotę i niedziele był ktoś dzisiaj jak było ?? ? :D

Więc tak jak kolega @daniel373, muszę stwierdzić, że było tradycyjnie dobrze - i 3 godziny po południu to za mało czasu ... . Więc może skuszę się jutro jeszcze raz :D .

Gago    0

'szczupak' jak nic nie będzies robił to podobno po 3 godzinach :D No to do jutra koledzy ja tam będe od 7 rano do 20 wieczorem :D

Pronar82a    30

Koledzy, było to spotkanie?? Chyba nie bo nie było stoiska z Ursusami... :D Normalnie do niczego wystawa w Sitnie w tym roku, tragedia na całej lini

b0gdan    85

mało wystawców, mało zwiedzających... tylko fajne kombajny challegera, kiepsko, bo zazwyczaj było fajnie

szybki00    4

Przed chwilą wróciłem z wystawy jak dla mnie super sprzęty a zwłaszcza ten Challenger z hederem 9,2metra-coś pięknego hostessy również nie były złe :D a jeśli chodzi o ludzi to nie było duzo część z nich była w sobotę ale ogólnie to OK!!!

mister    46

Też dopiero wróciłem ,,, jak dla mnie wystawa nawet nawet ja stoisko z ursusami widziałem ale nie wiem czy to to <jest w galerii ;D> nawet dużo sprzętu. Wielki plus przez ruch jedno kierunkowy nie trzeba było stać w korkach w Sitnie;D ale trzeba było odstać na drodze z Sitna do Zamościa ;>

Gago    0

W tyym roku było lipnie mało wystawców jak ktoś wyżej napisał i mało sprzetu :D Ale za to hostessy w ,,Świciu" (tu gdziem mieli Chellengera i Voltre) były super :D:D

KAROL4    3

Byłem tam pierwszy raz i jestem zawiedziony,hostessy- a i owszem-ok.Teraz czekać tylko na Siedlce-tam jest o wiele lepiej i bliżej.

Gago    0

'Cezary4514' nie było pokazów :D maszyn było tak w miare ale mniej niż w tamtym roku :D

daniel373    5

Panowie do Sitna jeżdze z 10 lat i nigdy nie było pokazów więc o co wam chodzi z tymi pokazami :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się