Skocz do zawartości
HorPol65

Jaki TUR do C 360

Polecane posty

Ursusc385    515

Można założyć : Tur 2, 2a, 3, 3a, 3b i tur AT10 z firmy hydrometal B) napisz do czego ma być bo jak do bel to tur 3b najlepszy B) a do obornika jak się kładzie na wysoką przyczepę to tur 2a B)

kubu365    1

zalezy co bedziesz nim robil jak do obornika to mechaniczny polski pociągasz za linke i wszystko spada znajomy zalozyl do 330 2sekcyjny to ledwo podnosi baloty a o oborniku to katastrofa druga osoba musi stac na rozrzutniku z widlami i pomagac

wina slaba i malo wydajna pompa hydrauliczna

takze polecam mechaniczny w takim przypadku

Wiadomość z agroFakt.pl

HorPol65    1

Dzieki za pomocne sugestie. Mi pasowałby tur z hydrauliką bo to zawsze można coś więcej zrobić. Wtedy byłby do gnoju i do kulek. B)

Ursusc385    515

Do kulek byłby najlepszy Tur 3b bo można kupić chwytak, ale nim ciężko jest obornik kłaść na przyczepe wysoką (spójż w moją galerią chyba ostatnia str.) da się ale trzeba trochę pokombinować B)

kubu365    1

do obornika i do kulek starczy mechaniczny mój sąsiad ma 360 i mechaniczny tur i smiga z gnojem bez wspomagania (na allegro 2300) i szybo go odczepia i ma spokój a tak mecz sie z tą hydrauliką

arek116    3

ja nie wiem czy dobrze widzę czy mam schizę B) męcz z hydrauliką???? czy wy wiecie co piszecie (sory że tak ostro jadę). pracowałem na mechanicznym i hydraulicznym i jest dzień do nocy. co do odkładania tura to jaki problem odkręcić dwa lub cztery szybkozłącza ????

Dodi    105

Ale tur 3b ma więcej możliwości. To turem mechanicznym z widłami jak weźmiesz bele np z owijarki od razu po owinięciu? Ja wole więcej zapłacić ale będę miał 3 sekcje. a A z pompa to proste rozwiązanie zakładasz większa o wydajności np 26l od dużych ursusów i jest wszystko oki. Ja nie będę musiał przekładać bo w C-362 jest większa

Legat997    25

Ja mogę sie założyć o skrzynkę Finlandii że ja krótkim wysiegnikiem z hydraulicznym sterowaniem wideł szybciej załaduję rozrzutnik obornika niż ten który będzie ładować zwykłym na linke dłuższym Tur 1, :-) :-) Sam wcześniej miałem te przeboje z zatrzaskiem, więc te teorie o przewadze sterowania na linke mogą iść między bajki.. Ale każdy ma swój wybór B) szarpac za linke jak przy uruchamianiu piły "Tajgi" albo palcami jednej ręki sterować całym urządzeniem :-)

K1ROVEZ    0

Ja mam T 261 z Hydrametu Giżycko (jednosekcyjny) i do bel mi wystarcza (choć czasem druga sekcja by się przydała - jak ładuję na HW 8011 to ledwo sięga, albo do układania w stodole. Ale wtedy ten Tur zaczyna ważyć więcej niż podnosi...). Do ładowania gnoju to mam Białoruś, bo gnojozrywka Turem i to na sześćdziesiątce to jest nieporozumienie proszę państwa...

HorPol65    1

3b to mi pasuje nawet widzialem na allegro. A tak wogole to ile sie taki ceni bo ten co widzialem to chyba 9,800 jak sie nie myle.

kris14    259

W Rol-techu mają ceny brutto tak jak producent netto...

Czy to na tej stronie to naprawde cena brutto czy jakiś błąd?

kris14    259

Bo jak ogłaszają się z transportem za 100zł to opłaca się brać u nich B)

Tylko że ja mam do nich ok. 330km xD

K1ROVEZ    0

To nic że odległość jest taka duża. Ja brałem Tura i prasę zwijającą w firmie Jan-Pol i miałem do nich jakieś 460 km, a za transport też dałem stówę. Nie ważne co kupujesz, czy maszyna jest droga czy relatywnie tania - po prostu zbierają zamówienia w dany region do momentu gdy jest pełny samochód, od każdego biorą po 100 złotych i na pewno charytatywnie nie działaja B)

Więc odległość to nie przeszkoda, a takie firmy jak Roltech, czy Jan-Pol faktycznie ceny maszyn mają atrakcyjne.

wiesaw    1

Dokładnie, kupiłem w Jan - Polu tura 14 i przywieźli mi go na podwórek za dwie stówy ( inflacja ). Do sześćdziesiątki może za duży, ale ma większy udźwig i lepiej powinien sobie radzić z cięższymi belami sianokiszonki. Po odjęciu masy chwytaka - 200 kg zostaje jeszcze 650 kg na balota. Będzie pracował z 7211.

A cena rzeczywiście najniższa jaką spotkałem i konkretne podejście do rolnika, wszystko załatwiłem przez internet i telefon.

http://www.allegro.pl/item609878117_ladowa...ltz_i_inne.html

kuba2318    0

mam pytanie czy ktos z uzytkownikow ma tura przy c 360 ? chodzi mi glownie o zobaczenie jak on pracuje, jesli jest ktos z okolic sochaczewa lub warszawy i ma mozliwosc pokazac go byl bym bardzo wdzieczny

bzykuu    5

Podpinam się pod temat.

A jaka jest różnica między turem 2 i 2a albo 3, 3a i 3b?

robert983    23

witam panowie nie orientujecie się ile mogą kosztować siłowniki do tura o te główne mi chodzi cena nie musi być dokładna ale taka orientacyjna szukałem na [ale drogo]ale nic ciekawego nie znalazłem

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez FAGROSsc
      Założyłem nowy temat w którym chętnie pomogę każdemu w doborze ładowacza czołowego do ciągnika nowego na gwarancji jak i też tych najstarszych, mniejszych i większych. Jeśli ktoś ma wątpliwości chętnie pomogę w wyborze producenta jak i też w doborze osprzętu. 
    • Przez adamek1942
      Witam mam pytanie dlaczego są 2 rożne ceny tego ładowacza 15.500 i 12.500 brutto i pisze w obu przypadkach ze jest to cena razem z ramą górną  i dolną, kompletny bez żadnych dodatków.
    • Przez boskipl
      Witam poszukuje opinii o ładowaczach firmy sigma4. Posiada ktoś takiego? Najlepiej model chrome i czy  18000 netto z wyposażeniem i montażem za model chrome m30 z 2015r to dobra cena?
    • Przez michal_xs
      Witam. Sprawa ma sie tak planuje kupić jd 5100r. Chciałem M(cena) ale ludzie maja rozne opinie i biore R. Chce do niego założyć tez ladowacz i dillerzy mowia i zachwalaja od jd ale ta cena z adaptacja bez wyposazenia wolaja 34tys gdzie polski z agrimetu cx 16 18tys. Teraz pytanie do was jesli Polski to jaki? Wedlug mnie hydramet-agrimet ma dobre opinie? 
    • Przez mlody456
      Chce zamontować tur na 80-tke, wiadomo krajowego producenta, tutaj zastanawiam się nad inter-tech it 1600, metal-technik mt02, hydromet xtreme-1, metal-fach t229 czy coś innego? Na olx kosztują ok. 12 500zł bez osprzętu a nawet taniej Poza tym w inter techu są różne malowania/nalepki i to jest też różnica w jakości? Prosiłbym o szybką pomoc bo chce jeszcze przed 1 pokosem zakupić