Zaloguj się, aby obserwować  
Avendrion

New Holland a Laverda

Polecane posty

ralfMTX140    3

A ile chcesz krecic rocznie mtg?


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Jeśli chodzi o części to diler zapewniał że wszystko będzie sprawnie szło.

Co do mtg to nie wiadomo czy będą jakieś usługi czy nie.

Wybór padł na Laverde B)


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

No a u siebie to 150 pewnie przekroczysz?


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Powiem Ci szczerze że nigdy nie zainteresowałem się ile w Claasie przez sezon pukneło więc nie za bardzo znam odpowiedź na to pytanie. Czas pokaże B)


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

Poczekamy na opinie po pierwszym sezonie pracy B)


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Sam jestem ciekaw co z tego wyniknie.

Jeśli wiecie coś jeszcze o Laverdzie to piszcie B) wszystkie informacje się przydadzą.


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skiet135    5

Wszytko jest dobrze jeśli się bierze kombajn Laverdy od dilera który sprzedał już ich więcej i ma doświadczenie w sprawach serwisu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ralfMTX140    3

A wie ktoś może ile lat Lawerda jest na polskim rynku?


New Holland TM175 i McCormick MTX140 = dwa główne konie pociągowe w gospodarstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

@skiet135

Akurat my kupujemy u kolesia co sprzedawał cały czas ciągniki to będzie jego 3 sprzedany kombajn przedtem DFy i od teraz zaczyna się też zajmować kombajnami.

@deutzfahr92

Odbiór będzie jak wniosek przejdzie, i dilerzy go sprowadzą B) czyli na następne żniwa powinien być.


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skiet135    5

Wujek kupił u jednego z dilerów Farmtechu tylko był to jego pierwszy sprzedany kombajn i pojawiły się problemy z serwisem. Podczas pierwszej wizyty nie wymienili wszystkich filtrów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

190 tysiecy piechotą nie chodzi - tak jak pisali poprzednicy będziesz sie grubo zastanawiać na co tyle kasy wydać B) - o serwisowanie kombajnu czy NH czy Laverdy nie martwił bym sie na zapas w twoim przypadku - ponieważ jest to kombajn nowy wiec awaryjność jak narazie schodzi na drugi plan - a jesli dealer który chce ci sprzedać Laverde jest kimś kto ma głowe na karku (a to ze chce ci dac spory upust na pierwszy tego typu kombajn w twojej okolicy o tym świadczy) to twoj kombajn bedzie priorytetem zeby przy okazji promować sprawność serwisu - napewno twoi sasiedzi zainteresuja się nowa marką i jesli ty jako użytkownik zaczniesz narzekać na serwis to juz nikt w okolicy tego nie kupi ale jesli dealer bedzie stawał na uszach żebys czasem na serwis nie zaczął psioczyć to napewno ktos z twoich sasiadów w przyszłosci bedzie ich potencjalnym klientem - opinia użytkownika jest najlepszą formą promocji dla przyszłych klientów - szkoda tylko ze niektóre firmy które o tym zapominają


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez ARTI2019
      Przymierzam się do zakupu xp31, na co szczególnie zwrócić uwagę? i jakie opinie macie o tych kombajnach, przesiadka będzie z bizona więc pewnie spory przeskok natomiast zastanawia mnie awaryjność głównie na forach najwięcej tematów awaryjności jest o elektronice? głupi nie jestem proste tematy sam ogarnę natomiast co z sterownikami itd? 
      jak awaryjność podsiewaczy? też coś słyszałem żeby uważać i ogólny komentarz użytkownika potrzebny  
            Cytuj   Edytuj
    • Przez Thorod
      Witam, mógłby ktoś wytłumaczyć czym się różnią oba komputery w serii lexion 400? (98r). Co jest lepszym wyborem, jak z awaryjnością tych serii?
    • Przez Qbszon
      Zastanawiamy się nad kupnem kombajnu bizon odpada zastanawialiśmy sie nad jakimś claasem dominatorem jaki byscie mogli polecić na 60 ha?
    • Przez Cezar81
      Witam kolegów. Martwi mnie dziwny odgłos w trakcie jazdy lexion 420 ale tylko powyżej 20km/h zastanawiam się czy to coś w skrzyni czy zwolnice ... Spotkał się ktoś z czymś takim... Dodam że zmiana biegów bez jakichkolwiek zgrzytów a stany oleju prawidłowe 
    • Gość
      Przez Gość
      Planuję zakup kombajnu na 90ha głównie zboża w grę wchodzą wszystkie marki. Proszę o opinię na temat tych kombajnów. 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj