Skocz do zawartości
zetor6441

VI REGIONALNA WYSTAWA ZWIERZĄT HODOWLANYCH oraz TARGI ROLNICZE –SIERPC 2009

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
k0b    5

województwo mazowieckie, słyszałeś bo to niedlaleko kujawsko-pomorskiego północno-zachodnie mazowsze 40km do Płocka, jakieś 100km do Warszawy

Wiadomość z agroFakt.pl

drzewis98    8

chłopaki raczej wyciągne starszego na te pokazy, do sierpca mam jakieś 22 km, co do spotkanie to niezły pomysł, w zeszłym roku chyba te poakzay były w Brodnicy pozdr

k0b    5

w tym roku wystawa tylko jeden dzień będzie 17 maja w niedziele, co do spotkania to chyba za mało agrofotowiczów z rejonu sierpeckiego jest :)

k0b    5

no ja znam raz, dwa, trzy no pięciu jest w promieniu ok. 7km odemnie :) o widziałem dyplom w galerii gratulacje, pamiętam, że było coś takiego że można było zagłosować która krowa zwycięży i nawet coś wygrać, ojciec nawet dobrze obstawił i później żałował, nie pamiętam co było do wygrania... roczny zapas koncentratów z nutreny :) hehe

pozdrawiam

milanreal1    290

Ja do Sierpca mam ok 20km i nie byłoby problemu dotrzeć. Ale mnie nie będzie bo w poniedziałek pisze maturę.

drzewis98    8

ja namówiłem szfagra także bede, @milanreal1 wsam raz przydało by ci sie takie odprężenie chyba nie bedziesz się uczył dzien przed maturą czego miałeś się nauczyć to się nauczyłeś hehe pozdr;)

Gość maciek08   
Gość maciek08

hehe to przyznawać sie kto był na wystawie?

Ja byłem i przyznam ze szału to niebyło....... ;)

k0b    5

ja ja byłem , lipa 2 lata temu już dużo lepiej bo więcej maszyn, zwierząt i w ogóle wiecej atrakcji było np. pokazy konne, a 3 lata temu to chyba była najlepsza wystawa, teraz słabo ale co kryzys, brak sponsorów pewnie i co zrobić

ja byłem gdzies tak ok. 14 a wy?

drzewis98    8

też byłem na tej wystawie od 12.30 do 14-stej, na nic nie było zawieśić oko pozatymi dużymi jelonkami co przywiexli rolnicy bydło, o zetorek mi sie spodobał ta proxima 105, agrofarm miał za wąskie lacze a te mniejsze case takie sobie chociaż ten wiekszy był nawet nawet widziałem jak wsiadali do niego, ogólnie słabo się postarali

Gość maciek08   
Gość maciek08

poza wystawą było więcej sprzętu do obejrzenia. ;)

Chociaż ten maxxum to ładniutki :D

ja byłem od 12 do 13

nhcr    3

Piszę tu, bo nie chce zakładać nowego tematu.

Czy ktoś zna wyniki bydła mlecznego w tegorocznej edycji wystawy i jak ogólnie wypadła tegoroczna dwudniowa edycja?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się