SIEWCA

Czy to znów susza ?

Polecane posty

No coś tam sika dzisiaj ale co to jest bym stał cały dzień i bym nie zmókł.


Chce kupić windę (przekładnie łańcuchową) do podnoszenia, o udźwigu powyżej jednej tony. Proszę o kontakt na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Nie padało juz hoho jęczmienie przypalone na pniu nie wykłoszone bieda z nędzą na jare zboża wczoraj jak zaczęło lać to przez godzine i puste błotka wylały w rowach woda wylewała się, szosa była wielkim potokiem także teraz już jest ok jarych już nie uratuje tydzień szybciej by spadł. Ale pyrka się cieszy :D


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W nocy spadało ponad 50 mm, normalnie masakra woda na łąkach stoi, takie błoto na podwórku że szok buty można zostawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

Wczoraj lało dosłownie cały dzień, dzisiaj nie pada nawet słońce wyszło. Szkoda tylko, ze tak zimno...


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PatrykGY    4

U nas wreszcie zaczęło porządnie padać od środy :D Może trawa urośnie w końcu :P


Darowanemu koniowi nie zagłada się w zęby tylko zakłąda mu się siodło!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duzy1    13

Wczoraj lało dziś tylko pada już woda na łąkach stoi przydało dy się z tydzień pogody to by zrobił sianokiszonkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

Teraz niecvh pada jak już pada to trawa odrośniei będzie na siano i sianokiche i ziemniak obrodzi


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesmag    54

dwa tygodnie suszy i nie ma takiego marudzenia jak po dobie deszczu-trochę deszczu i od razu tylu niezadowolonych słyszę-jeszcze zatęsknicie za deszczem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duzy1    13

Na deszcz to ja nie narzekam może i co 3 dni padać na moich polach to 3 godziny słońca po deszczu i już się kurzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesmag    54

@Duzy1-bo jesteś wyjątkiem,i masz podobnie jak u mnie-po 3 godzinach się jeszcze nie kurzy,lecz ziemniaka można już spokojnie wybierać,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

U mnie w ciągu 2 ostatnich dni spadło ok 30-40mm, jest już lepiej ale padać dla mnie może dalej, przynajmniej pomoże qq i ziemniakom.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thug    236

U mnie w ciągu 2 ostatnich dni spadło ok 30-40mm, jest już lepiej ale padać dla mnie może dalej, przynajmniej pomoże qq i ziemniakom.

130 mm/metr od czwartku bardzo dużoooo nie za bardzo zrobił się z Ciebie służbista tylko cały czas dajesz mi ostrzeżenia a później nie mogę pisać bo uważam że nie cytowałem postów poprzednich no chyba że ze dwa wyrazy ale to już przesada blokujecie ludzi to się robi śmieszne to tak gwoli wyjaśnienia bez urazy.

Edytowano przez thug

Thug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

Dobry jest :D

Dziś pada, pada średnio wiatr robi wieksze zamieszanie. powaliło mi zboża. Jak myślicie zwalone pszenżyto wstanie ?


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ovi    210

u mnie pada już 3 tyg i to prawie codziennie. Już ma dosyć tej pogody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thug    236

thug- a teraz to co zrobiłeś? Nie zacytowałeś poprzedniego posta? :blink:

cytat to cytat a nie dwa wyrazy na krzyż


Thug

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
manik    34

U mnie już pada dobry tydzień, dzisiaj na przykład leje cały dzień z małymi przerwami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filipoo    14

u mnie w piatek od 14,30 +/- do prawie 18 nie padało a lało dalej jak 20 metrów nic nie widzialem siwo normalnie samochody nie jechały wszyscy stali ale oczywiscie ja jechałem :D na podwórku momentalnie stawek od domu po stodoły garaze nie mówiąc co było koło obory heh wczoraj przelotne dzisiaj od rana mrzawiło ale popołudniem sie wypogodziło i nawet przemoknięte siano przewróciłem ale niedzielna praca w gówno sie obraca i fakt pompa hydrauliczna w 60 siadła ;[ a tak to nie padało juz z 2 tygodnie a napewno tydzien teraz znowyu pogoda to moze sie skonczy 1 pokos

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez sambao
      Jeżeli ktoś ma doświadczenia jakiekolwiek na temat uprawy uproszczonej zapraszam do podzielenia się uwagami i spostrzeżeniami.
    • Przez volvofh12
      Sprzedam podłoże popieczarkowe z dowozem do klienta lubelskie podkarpackie mazowieckie świętokrzyskie 
    • Przez Klakier125
      Witam!!! Panowie co poradzicie na zwiększenie białka w przenicy?
    • Przez Holder
      Ze wzgledu na mokre warunki dopiero teraz bede aplikowal n2 w postaci RSM. Obawiam sie o poparzenia , rosliny sa juz dość wysokie i rozkrzewione . jakies porady jak zminimalizować to zjawisko?
    • Przez yanek_113
      Zakupiłem dzisiaj kwalifikowane nasiona gryki cena 500zl za 100kg. Przywożę do domu otwieram worek a tam pełno chwastów i to nie byle jakich - rzodkiew świerzpa,  dosyć sporo w polu widzenia. Jest to chwast trudny do zwalczenia, wiem bo sam mam kilka kawałków zapapranych i ciężko to wytępić a z gryki prawie niemożliwe do odczyszczenia. Co byście zrobili na moim miejscu? Próbować zwrócić do centrali  czy kontaktować się z producentem? Gdyby nie to że potrzebuje papier do integrowanej produkcji to miałbym to w głębokim poważaniu i zasiałbym swoją idealnie czystą… boję się za***ac sobie kolejne pola tym gownem
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj