SIEWCA

Czy to znów susza ?

Polecane posty

Rolnik1973    15357

Wczoraj lało, dziś pada, już u nas zbożom susza nie straszna bo już ziarnko jest i nawet jak przypiecze to już cośtam będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafal11195    7

Łodzkie ,Pow. radomszczanski, u nas susza na maksa , nie pamietam kiedy padalo , jezczmienie juz zolkna, jak nie popada bedzie kleska

Edytowano przez rafal11195

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault9514    54

U nas już 3 dni ładnie leje na tytoń i zboża elegancko bo już dawno widzieli deszcz :rolleyes: Plon narazie zapowiada się ładny... jeden aby feler bo pszenżyto mi wyległo :D


ZETOR Team !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pietrek1    1

u mnie w kwietniu połowa normy w maju 28mm/metr w czerwcu jak do tej pory 20mm/metr susza potężna dobrze ze mam dobrą ziemię to jeszcze wszystko trzyma ale plonów rewelacyjnych nie będzie. PŁN-wsch Dolnego Śląska dodam ze ani przedwczoraj ani wczoraj ani chyba dzisiaj ani kropelki deszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

Ciesz sie ;)

U mnie straszy juz od 2 dni, wczoraj cos popadało ale troche mało. Nie jest strasznie sucho ale przydałby sie deszcz :)


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skamp    0

a ja musiałem zaprzestać siano kosów na razie bo pogoda w kratkę była.

Ale za to jęczmień mi kipi na polu :rolleyes: owies też dobrze idzie jak i pszenżyto. ogólnie zapowiada się ciekawie.


Myślenie Nie Boli!!!
Najpierw pomyśl... Potem dopiero pisz posta lub zakładaj nowy temat.

KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
feliks135    3

pada deszczyk pada po polskiej krainie

koło Łodzi regularnie Stryków

ale dziś zimno jak w kwietniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

zazdroszczę wam... u mnie znowu nic. W poniedziałek troche pokropiło i dziś w nocy. Puste chmury znowu. Zboża są ok ale kuku i ziemniaki już dostały... jak tak dalej pójdzie to II pokos będę kosił w 2012.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    164

u mniew wczoraj 5 mm. Burza większa jak ten opad. No i w drzewo koło domu przywaliło :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

U mnie wczoraj wieczorem rzucałem nawóz na qq, w nocy przeszła burza spadło sporo deszczu ale to nadal mało, ale trawa cosik się budzi do życia :) Dobre i tyle.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skamp    0

u mnie malina. zboże elegancko odbiło już mogło by przestać padać. jeszcze pierwszego pokosu nie skończyłem..


Myślenie Nie Boli!!!
Najpierw pomyśl... Potem dopiero pisz posta lub zakładaj nowy temat.

KPK Kumurun Team

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

a u Mnie ciągle pada :( od początku czerwca średnio co trzeci dzień jest dobry deszcz, także plon w tym roku będzie dobry :) na początku ziemia zrobiła swoje, teraz "saletra z nieba" która w dodatku da ziemi co roślina zabrała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
saszeta    164

w zielonej górze wczoraj grad wielkości grochu. Przez moment ulice zasypane. Na szczęście to 10 km ode mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dddpp    2

U mnie maj prakrycznie bez deszczu, na początku czerwca dwie burze przeszły a od dwóch tygodni znów nic, z kukurydzy szczypior się robi, a na zboże lepiej nie patrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez sambao
      Jeżeli ktoś ma doświadczenia jakiekolwiek na temat uprawy uproszczonej zapraszam do podzielenia się uwagami i spostrzeżeniami.
    • Przez volvofh12
      Sprzedam podłoże popieczarkowe z dowozem do klienta lubelskie podkarpackie mazowieckie świętokrzyskie 
    • Przez Klakier125
      Witam!!! Panowie co poradzicie na zwiększenie białka w przenicy?
    • Przez Holder
      Ze wzgledu na mokre warunki dopiero teraz bede aplikowal n2 w postaci RSM. Obawiam sie o poparzenia , rosliny sa juz dość wysokie i rozkrzewione . jakies porady jak zminimalizować to zjawisko?
    • Przez yanek_113
      Zakupiłem dzisiaj kwalifikowane nasiona gryki cena 500zl za 100kg. Przywożę do domu otwieram worek a tam pełno chwastów i to nie byle jakich - rzodkiew świerzpa,  dosyć sporo w polu widzenia. Jest to chwast trudny do zwalczenia, wiem bo sam mam kilka kawałków zapapranych i ciężko to wytępić a z gryki prawie niemożliwe do odczyszczenia. Co byście zrobili na moim miejscu? Próbować zwrócić do centrali  czy kontaktować się z producentem? Gdyby nie to że potrzebuje papier do integrowanej produkcji to miałbym to w głębokim poważaniu i zasiałbym swoją idealnie czystą… boję się za***ac sobie kolejne pola tym gownem
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj