SIEWCA

Czy to znów susza ?

Polecane posty

Badylarz    15

fdt309ci a skąd jesteś? Ja z okolic Wielunia...

 

U mnie jeszcze trochę kropi ale popadało ładnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj u nas lunął duży deszcz i jeszcze pada przejeżdżałem obok ziemniaków i woda stoi w rządkach,ach poratuje zboża ;).


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodzio1108    181

@fdt309ci Szkoda że już przestało, ale naprawde popadało pięknie ;) Te deszcze które ostatnio przekrapiały co któryś dzień i ciepełko to naprawde bardzo dużo zdziałało, zboża ładnie się zielenią, QQ też super, nawet trawa jak na taką susze to u mnie na dzień dzisiejszy jest super i to co dzisiaj popadało to żeby po niedzieli była pogoda i ciąć w kiszonke, bo wystarczą 3 dni przegapić i trawa sie całkowicie wykłosi i bedzie kiszonka mało wartościowa :):)


Sprzedam:
Schładzalnik na mleko Alfa-Laval 650l

kontakt na pw lub gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fdt309ci    1
fdt309ci a skąd jesteś? Ja z okolic Wielunia...

 

U mnie jeszcze trochę kropi ale popadało ładnie...

 

 

Ja jestem z okolic pabianic ;)

 

 

Moim zdaniem taki równy deszczyk jest najlepszy bo czasem to przyjdzie jakaś burza to stłucze wszystko i żadnego z tego porzytku a tak to chociaż ziemia równomiernie nasiąknie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MartineZ    14

lepsza ulewa niz nic-przynajmniej na dzien dzisiejszy....

u mnie ladnie padalo ale nadal troche malo....moze jeszcze cos spadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

A u mnie wczoraj była kozacka burza , jak ładnie błyskało ;)

Pierwszy raz po deszczach woda stała na polach, musiało nieźle popadać.


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
semos    77

a u mnie w Małopolsce ani kropli dzisiaj nie spadło, a miało być tak pięknie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fdt309ci    1

a ja nie pamiętam kiedy była taka porządna burza , chyba jak była ta trąba co pozrywała dach ludzią ale wtedy to było jak w dniu niepodległości a ja mieszkam na taki terenie że albo wszystkie burze ściąga zalw jeziorsko albo kopalnia bełchatów a u nas spadnie pare kropel na krzyż kolega bodzio1108 może potwierdzić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RaceMen    0

No i suszy już nie widać ;) Dzisiaj ogromnie popadało, aż mi nie dało trawy wykosić :)


GO FIAT YAMAHA TEAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

U nas dzisiaj ostro padalo ;) jak jechalem drogami pod gorke to woda lala sie dosc mocno


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

u mnie sie zanosi na burze nagle sie sciemnilo ze nic nie widac (chociaz i tak juz wieczór) i błyska ladnie moze popada cos ;) bo jak narazie to tylko straszy


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

U nas już trzeci dzień pada ;) oczywiście z przerwami ale już ładnie napadało :)


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian1992    102

U mnie też cały czas od paru dni pada ale teraz trochę przestało, a w nocy burza była


Nie zezwalam na korzystanie z zamieszczonych przeze mnie obrazków bez mojej wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotrek4x4    30

a u mnie nic, burze przechodzą bokami, deszcz też. dziś nic nie padało, wczoraj porosiło, chmury ciemne i groźne przechodzą ale wszystko ściąga Bzura albo idzie na Wisłę na Wyszogród i lipa, pod butami się kurzy, siano rośnie na pniu tylko ścinać i zaraz prasować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

Pałuki, poranna burza, 10mm ;)


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mister    54

Po południu zanosiło sie na deszcz i był, a nawet burza i jeszcze pada ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartus16    10

woj lubelskie codziennie popaduje i bardzo dobrze ;)


Jeżeli każdy pomysł wydaje Ci sie genialny to dopij wódkę i idz spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stasiex    24

U nas też popaduje od kilku dni i to całkiem nieźle. Właśnie przyszła burza... Gorczyca i pyry super wyrosły, proso jutro dostanie azot i mam nadzieję na normalny plon.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcint19    3

u nas 11 Maja była taka burza że aż poniszczyła gorczycę jutro wrzucę zdjęcia to zobaczycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MartineZ    14

moim zdaniem susza juz swoje zrobila i zadne duze ulewy tego nie zmienia...napewno zboza odzyja i dostana kopa ale strata w plonie bedzie na 100%..przynjamniej na lekkich ziemiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez sambao
      Jeżeli ktoś ma doświadczenia jakiekolwiek na temat uprawy uproszczonej zapraszam do podzielenia się uwagami i spostrzeżeniami.
    • Przez volvofh12
      Sprzedam podłoże popieczarkowe z dowozem do klienta lubelskie podkarpackie mazowieckie świętokrzyskie 
    • Przez Klakier125
      Witam!!! Panowie co poradzicie na zwiększenie białka w przenicy?
    • Przez Holder
      Ze wzgledu na mokre warunki dopiero teraz bede aplikowal n2 w postaci RSM. Obawiam sie o poparzenia , rosliny sa juz dość wysokie i rozkrzewione . jakies porady jak zminimalizować to zjawisko?
    • Przez yanek_113
      Zakupiłem dzisiaj kwalifikowane nasiona gryki cena 500zl za 100kg. Przywożę do domu otwieram worek a tam pełno chwastów i to nie byle jakich - rzodkiew świerzpa,  dosyć sporo w polu widzenia. Jest to chwast trudny do zwalczenia, wiem bo sam mam kilka kawałków zapapranych i ciężko to wytępić a z gryki prawie niemożliwe do odczyszczenia. Co byście zrobili na moim miejscu? Próbować zwrócić do centrali  czy kontaktować się z producentem? Gdyby nie to że potrzebuje papier do integrowanej produkcji to miałbym to w głębokim poważaniu i zasiałbym swoją idealnie czystą… boję się za***ac sobie kolejne pola tym gownem
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj