SIEWCA

Czy to znów susza ?

Polecane posty

pioter    46

@kat duża burza, mały deszcz ;)


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arni    1

U mnie wczoraj na wieczór ładnie popadało i dziś rano troszkę ;)


17 lutego 2007r - 17 lutego 2012 pięć lata na af!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    869

Rano nie zapowiadało się na deszcz, było ładnie i ciepło, a potem deszcz ładny zaczoł padać i tak od około 10 do 14


Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmermf    80

unas to chyba ciągle susza bo wtym roku to z 5godz padał deszcz w 5 ratach i kałuż z tego to niebyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U nas na Lubelszczyźnie rano kilka minut pokropiło i nic,ale ogólnie nie jest tak złe trawy mogą być nawet urosły gorzej z ziemniakami i zbożem trzeba czekać.


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majranjd    8
@kat duża burza, mały deszcz ;)

my jestesmy z tego trójkąta pałuckiego, tym razem w moim narożniku popadało, ale oszczędnie, za to teraz zbiera sie na niezłe opady...

Oby...


DEZERTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
360P    4

U mnie jeszcze kropi po niedawnej burzy. Dawało ostro, nawet grad poleciał. Właściwie u mnie nie ma co nażekać bo kilka dni temu padało. Burza przeszła w nocy, padało do rana.Teraz znów burza. Myśle, że roślinom ulży. Jak byłam na polach to jakoś w miare to wygląda ;)


"(...) Idź wyprostowany wśród tych co na kolanach, wśród odwróconych plecami i obalonych w proch.(...) Bądź wierny. Idź" Z.Herbert

Rolnictwo - w służbie ludzkości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

U mnie od rana popaduje co chwile raz mocniej raz słabiej. Wczoraj też trochę napadało więc nie jest źle ;)


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodzio1108    181

U mnie dzisiaj przed południem troche popadało, ale mało ;)

Ale w sumie ostatnio to co któryś dzień sobie tak przekropi, potem sie robi ciepło i jakoś rośnie :):)


Sprzedam:
Schładzalnik na mleko Alfa-Laval 650l

kontakt na pw lub gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

No u mnie na jakiś czas o suszy można zapomnieć. Nad ranem ok 5 przeszły 2 burze, obie dały pokaźną ilość deszczu. I jakąś godz temu następna burza poprawiła.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LeF    43

Wróciłem do domu i widzę, że się chmurzy. Bardzo bym chciał aby popadało dość mocno bo deszcz potrzebny!!


Czym chata bogata tym goście rzygają...
Ursus tractor emotion
Neo's & Ursus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grego    385

A u mnie od zimy padało ze dwa razy i to właściwie tylko "dolistnie", żadnego większego deszczu, ziemia nie przemakała nawet na 2 centymetry. Pszenice są rzadkie i bardzo krótkie. Dziś się trochę chmurzy ale deszczu nie widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcint19    3

na szczęście ostatnio trochę padało zboża od razu mocno podrosły trawy też rosną więc nie jest źle przynajmniej w Małopolsce a i jeszcze zapowiadają deszcze także jestem optymistą(na razie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arek92    9

A u mnie zapowiadało się na burzę i zaczęło trochę padać ale wiatr niestety wszystko przegnał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

koledzy u mnie popadalo dosc intensywnie burza byla konkretna -znaczy sie chyba byla bo ja tam gdy jest burza zawsze spie tak juz mam- najlepiej sie spi ;)

 

ale kaluze sa naprawde konkretne i dobrze bo wczoraj o 21 skonczylem dawac odrzywki na zboza wiec cos to da :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mister    54

U mnie rano pokropiło ;) a teraz zachmurzone więc może teraz też coś spadnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

U mnie pada. Kilka dni temu siołem siano to zaczęło padać .... Dziś pryskałem kuku to zaczęło padać...


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

u mnie juz przestalo a zaczelo przed 13 i padalo dosc ladnie ale krotko... nie mielsimy informatyki bo komputerow nie mozna bylo wlaczyc eh .. ale dobrze ze troche pomoczylo


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benek79    16

W nocy burza i 26 ;) litrów na metr kwadratowy,dzis przed południem 4litry dopadało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny deszcz teraz w Lubelskim pada. Ale działanie poprzednich deszczy widać gołym okiem ponieważ zboża się bardzo intensywnie zazieleniły. I buraki też podgoni trochę ;-)


FUNKMASTER

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badylarz    15

U mnie leje już ponad 2 godziny i teraz już trochę słabiej pada. Jest dobrze :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarekw    2

A u mnie znowu nic ;) Kropi tylko czasami trochę i nic poza tym...


Poszukuję osób posiadających pojemniki paszowe "POJ-PASZ" firmy BIN, proszę o kontakt przez PW lub gg 1772781

"Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali" - Jan Paweł II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez sambao
      Jeżeli ktoś ma doświadczenia jakiekolwiek na temat uprawy uproszczonej zapraszam do podzielenia się uwagami i spostrzeżeniami.
    • Przez volvofh12
      Sprzedam podłoże popieczarkowe z dowozem do klienta lubelskie podkarpackie mazowieckie świętokrzyskie 
    • Przez Klakier125
      Witam!!! Panowie co poradzicie na zwiększenie białka w przenicy?
    • Przez Holder
      Ze wzgledu na mokre warunki dopiero teraz bede aplikowal n2 w postaci RSM. Obawiam sie o poparzenia , rosliny sa juz dość wysokie i rozkrzewione . jakies porady jak zminimalizować to zjawisko?
    • Przez yanek_113
      Zakupiłem dzisiaj kwalifikowane nasiona gryki cena 500zl za 100kg. Przywożę do domu otwieram worek a tam pełno chwastów i to nie byle jakich - rzodkiew świerzpa,  dosyć sporo w polu widzenia. Jest to chwast trudny do zwalczenia, wiem bo sam mam kilka kawałków zapapranych i ciężko to wytępić a z gryki prawie niemożliwe do odczyszczenia. Co byście zrobili na moim miejscu? Próbować zwrócić do centrali  czy kontaktować się z producentem? Gdyby nie to że potrzebuje papier do integrowanej produkcji to miałbym to w głębokim poważaniu i zasiałbym swoją idealnie czystą… boję się za***ac sobie kolejne pola tym gownem
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj