SIEWCA

Czy to znów susza ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
lordhagen    283
U mnie też padało trochę w sobotę w nocy ale co to jest padało może z 10 minut ale miejmy nadzieje że się poprawi pogoda

 

Ale to twoje zboże naprawde ładnie wygląda, a to co ja widze z okna na jednym polu to szkoda gadać, tam to na 2 biegu bedzie Bizonem młócił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mister    54

U mnie już dzisiaj ładna pogoda. Ale już się zanosi na deszcz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arek92    9

U mnie to już od rana zanosi się na burze ale nic nie pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertbara    75

U nas padało z godzinkę około 18, dolało bardzo ładnie, profil ziemi nawilżony odpowiednio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian40000    86

U nas nie ma już suszy padało w sobotę dzisiaj też pada, jest szansa na ładną kukurydzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

u mnie dzis padalo przez jakies 30 min a chmury to od poludnia ale nic z tego ....


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz27    10

odbiegnę trochę od tematu. dzisiaj pryskałem na zielsko i muszę powiedzieć że zboża w tym roku sa o wiele lepsze niż w zeszłym roku. oczywiście susz była ale nie w takim stopniu jak to miało miejsce w zeszłym roku. zboża sa w dość dobrej kondycji i jak się nic po drodze do żniw nie wydarzy to będzie całkiem dobrze.


sprzedam kombajn fortschritt E 517

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

u mnie w nocy popadalo co prawda szalu nie bylo ale dobre i to

co do zboz to jare po deszczyku ladnie wygladaja oziminy tez byly podkarmiane odzywkami wiec jest dosyc ladnie co do zbiorow to jak wiadomo w zniwa sie wszystko wyda

ale dla mnie najwazniejsza jest sianokiszonka i kukurydza sianokiszonka w tym roku pierwszy pokos bedzie to 40% zeszlorocznego a co do kukurydzy to sie zobaczy narazie sie przebija przez ziemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MartineZ    14

u mnie tylko chmury sie przesuwaja i pare kropel spadnie..do bani z takim deszczem...wszedzie leje ale nie umnie...tragedia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turtojs    436

martineZ u mnie podobnie jak u ciebie niebo zachmurzone a tak tylko rosi i nie umie sie rozpadać . ja jestem z okolic dobrodzienia olesna chyba kojarzysz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

U nas wczoraj popoludniu, w nocy i dzisiaj od rana pada ;) popadalo dosc mocno wreszccie :)


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

U mnie też ładna burza dziś przeszła i nieźle popadało


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arek92    9

A u mnie znowu tylko deszczyk popadał przez 15 minut a zapowiadało się na niezłą burzę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MartineZ    14

Wacek21 najlepsze jest to ze u ciebie pada i to dosc obficie a ok 30km dalej ani kropli...bezsens

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arek92    9

To zupełnie jak u mnie 10km dalej padało jak niewiem a u mnie suchutko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cihu    151

u nas teraz ladnie ostatnimi dniami pada, ziemia przesiaknieta. jeczmien dostal drugą dawke azotu i na weekend zapowiadaja sie kolejne opady deszczu. oby padalo bo zboze na jesieni przypalone bylo opryskiem ale teraz po tych opadach rosnie bardzo ladnie i jak na poczatku bylo najzółtsze w porównaniu z polami sąsiadów to teraz jest najzielensze... heh... ale co susza zabrała w tym roku to to tego juz nikt nie odda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LeF    43

Dziś między 4 a 5 nad Poznaniem przeszła burza z opadami deszczu. Troszkę napadało deszczyku.

Ciekawe jak wrócę do domu to też zobaczę nasiąkniętą ziemię. Na Pałukach nas deszcze omijają :/


Czym chata bogata tym goście rzygają...
Ursus tractor emotion
Neo's & Ursus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

Pałuki, po porannej burzy (ładnie łupało ;) ) spadło 2mm... ciągle mało :)


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kat    113

@pioter

Padało u was rano?? U nas może ze dwie krople spadły... A burzy nawet słychać nie było ;) ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez yanek_113
      Zakupiłem dzisiaj kwalifikowane nasiona gryki cena 500zl za 100kg. Przywożę do domu otwieram worek a tam pełno chwastów i to nie byle jakich - rzodkiew świerzpa,  dosyć sporo w polu widzenia. Jest to chwast trudny do zwalczenia, wiem bo sam mam kilka kawałków zapapranych i ciężko to wytępić a z gryki prawie niemożliwe do odczyszczenia. Co byście zrobili na moim miejscu? Próbować zwrócić do centrali  czy kontaktować się z producentem? Gdyby nie to że potrzebuje papier do integrowanej produkcji to miałbym to w głębokim poważaniu i zasiałbym swoją idealnie czystą… boję się za***ac sobie kolejne pola tym gownem
    • Przez AlexH
      Witam,
      co zasiać dla bydła na bardzo słabej glebie, żółty piach dotąd siałem co drugi rok seradelę ale, że coraz droższa a ledwo powschodzi bo wody nie ma i co polecacie zasiać, myślałem o wyce albo czymś takim, chodzi mi o to żeby wypędzić krowy i miały co zjeść, albo skosić rotacyjna i zrobić kiszonkę w bele
    • Przez koksilato
      Dzień dobry.
      Od dwóch lat uprawiam żyto Kszyca, pszenicę okrągłoziarnową i Kamut. Czy jest ktoś kto zajmuje się podobną uprawą?
    • Przez miturskir
      Żółknie mi pszenżyto czym podratować 
    • Przez Rad11
      Witam jak myślicie która odmiana będzie najlepsza rgt ritter, argument, buldozer jeżeli chodzi o parametry konsumpcyjne 
      Stanowisko będzie po rzepaku klasa 3a3b
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj