SIEWCA

Czy to znów susza ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
fedzio255    1

U mnie na wieczór to już prawie pół tygodnia pada, dobrze by było żeby jeszcze druga połowa taka była :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monteks    0
Padały u kogoś małe białe kulki.(zapomiałem jak to się nzaywa.)

 

 

Te białe kulki to "grad" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

U mnie lało cało noc i rano też tak do 10 potem się przejaśniło i jest ładna pogoda


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

podlaskie no popadało tak do 14 a teraz słońce , podobno ma być przymrozek?


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    499

U mnie ładnie w nocy padało i w dzień tak do 12 teraz słoneczko w wiaterek z wieczora wysieje saletre na pzenzyto an kłos :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz_820    0

u nas wczoraj padalo od poludnia do wieczora dosc obficie i zapowiadaja dalsze deszcze. Czerwiec zapowiadaja sloneczny oby nie za bardzo


www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juchaf    0

no u nas tez popadało wczoraj zdrowo ale niepotrzebny ten grad był- Rajbrot okolice Bochni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

Nareszcie spadl porzadny deszcz :P Wczoraj lało a wieczorem i przez cala noc padalo spokojnie ale caly czas wreszcie namoklo :P:P


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mtz_820    0

lepszy grad teraz niz w czerwcu


www.youtube.com/watch?v=h2Rj1KTcGdE

Zapraszam do oglądania oceniania i komentowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maciula    0

Dwa dni padało, a nawet nocami lało :P - wcześniej wysiałem nawozy i śmiem twierdzić że chyba coś w końcu się za zieleni, bo miejscami na piachu zborza były pożółkłe że szok włosy szło rwać garściami z głowy ale mam nadzieje że teraz będzie gites. Fakt że ozimibna się już nie rozkrzewi i rzepaki ale ten deszcz napewno pomoże


Wszystko dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasztelan    0

Co można zasiać na piachu??? tylko żyto, ale i ono już teraz nie wyrabia ( któryś rok z kolei). U mnie trochę popadało 3 dni temu (nizina mazowiecka) ale wczoraj były już tumany kurzu, na żyta (o ile to można tak nazwać) nie można patrzeć (a nic innego nie wchodzi w rachubę) więc przypinam kosiarkę i zaczynam żniwa :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MURZYN    0

U mnie w Opolskim padał przed wczoraj


Czy mi smutno czy mi źle -U-R-S-U-S- zawsze przy mnie jest!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

U mnie cały dzień ładna pogoda jest i nie zapowiada się na opady.


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczewko    33

U nas padało 3 dni w tamtym tygodniu i troche dzisiaj popaduje ale nawoz sie jeszcze dobrze nie rozłożył wiec niech pada jak najdłuzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

U nas od rana ładnie równo pada i to dosyć dużo ;)


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

u mnie znowu przeszla ostra burza i dalej pada ale lagodniej i niech tak bedzie przez pare dni


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez yanek_113
      Zakupiłem dzisiaj kwalifikowane nasiona gryki cena 500zl za 100kg. Przywożę do domu otwieram worek a tam pełno chwastów i to nie byle jakich - rzodkiew świerzpa,  dosyć sporo w polu widzenia. Jest to chwast trudny do zwalczenia, wiem bo sam mam kilka kawałków zapapranych i ciężko to wytępić a z gryki prawie niemożliwe do odczyszczenia. Co byście zrobili na moim miejscu? Próbować zwrócić do centrali  czy kontaktować się z producentem? Gdyby nie to że potrzebuje papier do integrowanej produkcji to miałbym to w głębokim poważaniu i zasiałbym swoją idealnie czystą… boję się za***ac sobie kolejne pola tym gownem
    • Przez AlexH
      Witam,
      co zasiać dla bydła na bardzo słabej glebie, żółty piach dotąd siałem co drugi rok seradelę ale, że coraz droższa a ledwo powschodzi bo wody nie ma i co polecacie zasiać, myślałem o wyce albo czymś takim, chodzi mi o to żeby wypędzić krowy i miały co zjeść, albo skosić rotacyjna i zrobić kiszonkę w bele
    • Przez koksilato
      Dzień dobry.
      Od dwóch lat uprawiam żyto Kszyca, pszenicę okrągłoziarnową i Kamut. Czy jest ktoś kto zajmuje się podobną uprawą?
    • Przez miturskir
      Żółknie mi pszenżyto czym podratować 
    • Przez Rad11
      Witam jak myślicie która odmiana będzie najlepsza rgt ritter, argument, buldozer jeżeli chodzi o parametry konsumpcyjne 
      Stanowisko będzie po rzepaku klasa 3a3b
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj