SIEWCA

Czy to znów susza ?

Polecane posty

lordhagen    283

W Lubelskim u mnie przez noc też popadało, ale naprawde nieciekawie sie sytuacja prezentuje z tą suszą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

u nas w warmińsko-mazurskim średnio co 2 dni pada i jest ciepło więc pogoda marzenie :P


Pozdrawiam JohnDeere8320 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruniu25    3160

Z rana pomrzawiło a około godziny 10 zaczeło się chmurzyć,grzmiać,błyskać i nic nie popadało. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie też cieniutko z opadami deszczu a jak byłem zobaczyć jak tam łąki do koszenia to sie już trawa kłosi i pewnie nic już nie będzie z tego. Dobrze że jest żyto<smile>


Usługi prasowania: CLaas Rollant 350RC Same Silver 105

<663510562> jeśli zainteresowani
GG: 8717144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

U mnie rano cos tam pokropiło ale nawet tego nie widać cały czas wieje wiatr i zapowiada sie na deszcz ale juz pare razy w tym tygodniu już było tak i deszcz nie padał ,trzeba czekać i być dobrej myśli.


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benek79    16

U mnie w nocy troszke popadało ale nie za duzo :P Zawsze to lepiej niz nic ale ciagle mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafff24    27

z deszczem cienko, pszenica nic nie rośnie i zaczyna zółknąć , gleba jak beton, na prognozach deszcz jest chyba tylko dla podbudowania nastrojów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sydney    32

Dziś orałem po życie na sianokiszonkę i powiem wam, że po mimo tych ostatnich deszczy to nie pamiętam kiedy było tak sucho-popiół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benek79    16

Te prognozy to wielka lipa!!!! Deszczyku jak nie widac tak nie widac!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz27    10

u mnie w zachodniopomorskim od rana spadło sporo deszczu że aż kałuże się porobiły na podwórku. ciekawe czy ten deszcz podratuje ośliny które już pożółkły.


sprzedam kombajn fortschritt E 517

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

U na to trzeba przynajmniej 1 calutki dzien deszczu. Buraki jeszcze nawet paczka nie puscily, QQ to samo i jeszcze jest powalcowana oj czarno widze tegoroczne zbiory :P:P


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczewko    33

Od rana leje az z domu nie mozna wyjsc :P W ciagu tygodnia padało z 4 dni wiec niezle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
turtojs    436

w zachodniopomorskim i pomorskim dosć popaduje tak wynika z waszych postow a u mnie w opolskim to te troche deszczu w srode a teraz to ani kropla i dalej slonce swieci, parno, ciepło i jeszcze dosc silny wiatr do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

Mnie to chyba deszcz omija. Nniedawno deszcz padał 2 km odemnie aż do samego Płocka. U nas tylko poświeciło :P

Teraz wiatr dmucha, jest pochmurno ale nie pada :P


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Gago popieram Twoją wypowiedź bo i u mnie takie same objawy że wieje chmurzy sie i zapowiada sie na deszcz a tu nic


Usługi prasowania: CLaas Rollant 350RC Same Silver 105

<663510562> jeśli zainteresowani
GG: 8717144

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brzozak2    241
U mnie jak tak bedzie to może z 30-50 t z ha wyciągne buraków. :P

to malo??? ja bym sie bardzo cieszyl gdyby srednio przy optymalnej pogodzie wychodzilo 50 t/ha. ile normalnie zatem zbierasz 80 T/ha??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Henius91    1543

u mnie jest super pogoda. 2-3 dni swieci slonce a potem znowu 2 dni deszczu. normalnie az zboza rosna w oczach. wczoraj zasialem QQ i jak bedzie taka pogoda to kukurydza bedzie miala dobry start.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

U mnie nici z deszczu :P 2 dzień mówili zę będzie padać i nic :P ani kropli deszczu. Jak tak dalej będzie to nawet siana nie bedzie bo trawa nie urośnie :P


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukas17    0

umnie tzn woj pomorskie prawie codziennie pada od tygodnia, dziś i we czwartek popadało solidnie:)


sprzedam deutz fahr M36.40, Bizona Z056, oraz ursusa 360 bliższe informajce na pw lub tel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dodi    517

U mnie nareszcie solidnie popadało. Ale więcej takiego deszczu w moich okolicach nie nadają :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mickas092    500

U mnie własnie przeszła konkretna burza :P Ładnie popadało nawet lepiej niz ładnie :P:P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez sambao
      Jeżeli ktoś ma doświadczenia jakiekolwiek na temat uprawy uproszczonej zapraszam do podzielenia się uwagami i spostrzeżeniami.
    • Przez volvofh12
      Sprzedam podłoże popieczarkowe z dowozem do klienta lubelskie podkarpackie mazowieckie świętokrzyskie 
    • Przez Klakier125
      Witam!!! Panowie co poradzicie na zwiększenie białka w przenicy?
    • Przez Holder
      Ze wzgledu na mokre warunki dopiero teraz bede aplikowal n2 w postaci RSM. Obawiam sie o poparzenia , rosliny sa juz dość wysokie i rozkrzewione . jakies porady jak zminimalizować to zjawisko?
    • Przez yanek_113
      Zakupiłem dzisiaj kwalifikowane nasiona gryki cena 500zl za 100kg. Przywożę do domu otwieram worek a tam pełno chwastów i to nie byle jakich - rzodkiew świerzpa,  dosyć sporo w polu widzenia. Jest to chwast trudny do zwalczenia, wiem bo sam mam kilka kawałków zapapranych i ciężko to wytępić a z gryki prawie niemożliwe do odczyszczenia. Co byście zrobili na moim miejscu? Próbować zwrócić do centrali  czy kontaktować się z producentem? Gdyby nie to że potrzebuje papier do integrowanej produkcji to miałbym to w głębokim poważaniu i zasiałbym swoją idealnie czystą… boję się za***ac sobie kolejne pola tym gownem
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj