SIEWCA

Czy to znów susza ?

Polecane posty

timasz    55

a u mnie pomzylo jakies 6 minut pozniej spadlo moze z 5 kropli i juz po wszystkim :/ normalnie jak tak bedzie to nic nie musze sie martwic o plony bo ich nie bedzie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MartineZ    14
U mnie (kuj-pom) chmurzy sie, ale nie pada i raczej znajac moje okolice to deszczu nie bedzie. To juz 40 dzień bez deszczu ;)

mam podobne tereny...specyficzny mikrokliamat...tragedia..ziemia sie zamienia w piach a raczej popiol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrian2    17

U mnie troche kropi.Oby się rozpadało...


-U-R-S-U-S- i wszystko jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jerzy    3

Czekam na deszcz, jest tragicznie sucho , pszenica od dołu żółknie, jest naprawdę źle, jestem z lubelszczyzny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

podobno w malopolsce polalo moze przyjdzie do mnie :P;)


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Dzis mial byc u nas deszcz. Ja widze slonce. Wiec deszczu nie bedzie.

 

 

 

 

Deszcza>deszczu

Marcin974


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balzak    6

u mnie sie chmurzy z nocy trochę prysnęło wiec moze do wieczora sie nauczy padac


<p>Doradca Żywieniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iron    1037

u mnie pochmurno ale nic nie pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrzej2110    535

W nocy trochę poświęciło ale to jest i tak za mało. Potrzeba z tydzień deszczu.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Henius91    1543

u mnie jak u kolegi @edzio. pada bez przerwy, juz kaluze sa nawet ;) zycze wszystkim zeby i u was byla taka pogoda :P jak tak bedzie dalej padac to na pewno da porzadny plon pszenzyta w tym roku. mialem dzis QQ siac no ale jak deszcz pada to nie bede narzekal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rafffffff    9

ehhh a u mnie chmurzy sie ,spadna dwie krople na krzyz i sie przejasnia i tak wookolo....zobaczymy czy popoludniu cos sie zbierze:)

 

ps .chlopaki z pomorskiego dmuchajcie w te chmury to do centralnej Polski moze sie doczlapia heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Henius91    1543

no az tak wam nie pomoge bo przeciez u mnie tez musi jeszcze troche popadac ;) a tak na serio to u nas wczoraj tak bylo ze co chwile sie przjasnialo no ale popoludniu zaczelo padac. Wy bynajmniej macie leprze ziemie a u mnie musi duzo poadac zeby cos uroslo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peron    369

Dyszczu jakoś ni ma i sucho wokoło. Mieszanka ledwo wzeszła i usycha za stodołą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1piotr1    14

dolnośląskie zachmurzone już drugi dzionek , a dziś już w końcu odrobinę pada, raz mżawka przez chwile , a raz lekki deszczyk kapie , ale chmury idą dalej więc na łódzkie i póżniej lubelszczyzne też dojdą ;) ale mimo wszytko i tak mało może z 1 cm zmoczyło ale zawsze lepsze to niż nic i ciągle pada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sydney    32

Nareszcie pada, chmurzyło się dwa dni i w końcu zaczęło padać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KAROL4    5

Ponad 40 dni nie padalo w mojej gminie.Jak dzisiaj nie popada, to dopiero będzie lipa,bo od jutra znowu mówią o słońcu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

U mnie w nocy troszeczkę zmoczyło ziemię a teraz od ok 2 godz pada taki wolny spokojny deszcz. Żeby tak ze 2 dni popadało to już coś by było.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilchaja    24

U mnie zachmurzone już trzeci dzień i nic a na polach nie ciekawie bez deszczyku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Combinator    0

U mnie nareszcie spadł deszcz pada już od 2 dni. :P;)


Mój Sprzęt:
Zetor Forterra 10641 z ładowaczem czołowym SL260 & MTZ 82 na 31ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

A u mnie pada deszcz , nawet w tej chwili jescze kropi, nareszcie może trawa ruszy bo kiepsko wygląda. ;)


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez sambao
      Jeżeli ktoś ma doświadczenia jakiekolwiek na temat uprawy uproszczonej zapraszam do podzielenia się uwagami i spostrzeżeniami.
    • Przez volvofh12
      Sprzedam podłoże popieczarkowe z dowozem do klienta lubelskie podkarpackie mazowieckie świętokrzyskie 
    • Przez Klakier125
      Witam!!! Panowie co poradzicie na zwiększenie białka w przenicy?
    • Przez Holder
      Ze wzgledu na mokre warunki dopiero teraz bede aplikowal n2 w postaci RSM. Obawiam sie o poparzenia , rosliny sa juz dość wysokie i rozkrzewione . jakies porady jak zminimalizować to zjawisko?
    • Przez yanek_113
      Zakupiłem dzisiaj kwalifikowane nasiona gryki cena 500zl za 100kg. Przywożę do domu otwieram worek a tam pełno chwastów i to nie byle jakich - rzodkiew świerzpa,  dosyć sporo w polu widzenia. Jest to chwast trudny do zwalczenia, wiem bo sam mam kilka kawałków zapapranych i ciężko to wytępić a z gryki prawie niemożliwe do odczyszczenia. Co byście zrobili na moim miejscu? Próbować zwrócić do centrali  czy kontaktować się z producentem? Gdyby nie to że potrzebuje papier do integrowanej produkcji to miałbym to w głębokim poważaniu i zasiałbym swoją idealnie czystą… boję się za***ac sobie kolejne pola tym gownem
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj