SIEWCA

Czy to znów susza ?

Polecane posty

andrzej2110    535
Dzisiaj start z nawozami na większość upraw z nadzieja ze popada. Gorzej jak nie...

 

Ja z odżywkami na zboża czekam aż popada. wczesnej opryskiwacza nie przypinam.


Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym.
ani każdym innym następującym po tym terminie.Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny :D

bullet_black.png

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rino    13

ja podobnie ja andzrzej2120 z odzywkami sie wstrzymuje, ale czy popada to nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

Panowie u mnie zaczeło nawet tak intensywnie kropic i sie ciemne chmury pojawiły czyli raczej bedzie deszcz. Wreszcie ;)


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manio1523A    0

U nas też licho ;) . Deszcz miał padać w poniedziałek ale go nie wiedziałem :P . Lecz widzę że dobre wiadomości nadchodzą od użytkownika @Gago. Aby u nas popadało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LukaszZduny    1

U mnie nawet ładnie sie zachmurzyło i zaczeło kropić. Niestety jakoś sie wszystko rozeszło i porzadnego deszczu nie widać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

'Manio1523A' ja jestem z pod Biłgoraja jakieś 25km i u mnie jest taka dobra mżawka nawet, szosa mokra i kurz już nawet tak dobrze przybiło i dalej pada czyli bedzie dobrze ;)


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mister    54

Kolego @Gago to może i u mnie popada bo sucho... przydał by się większy deszcz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Manio1523A    0

No to dobrze. U mnie też już się zachmurzyło. Jak spojrzałem na rzepak to aż mnie przeraziło. Jak teraz nie popada to nie będzie czego zbierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

Kolego 'mister' jak tak patrze przez okno to u Ciebie też popadało trochy ;)

Ale lipa!!!!!!!!!!!! już po deszczu co to kur**** ma być już ładnie sie zachmurzyło i podadał deszczyk i koniec!!!!


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Henius91    1543

u mnie pada juz prze 2 godziny ale taka mocniejszcza mzawka no ale lepiej taki deszcz niz intensywny bo to by nic nie dalo bo by woda splynela tylko a tak powoli wsiaka ;) jestem bardzo zadowolony ze wreszcie cos popadalo. jutro ma padac jeszcze wiecej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

'Henius91' masz racje bo taki większy deszcz to aby powyrywa w polu doły jak jest z góry i zamuli na nizach a taka mżawka to w ziemię wsiaknie odrazu.


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol091193    869

jak byłem w szkole przed 12 to ładne chmurki się pokazały na niebie, już się cieszyłem że będzie deszcz padać a tu lipa z tego:(

Niech deszczyk poczeka jeszcze do czwartku, bo wtedy posieje się kukurydzę i nawóz na kukurydze i będę miał jak co roku najlepszą kukurydzę w okolicy


Wszystkie moje posty i zdjęcia są chronione prawem autorskim ;)
Zainteresowanych wykorzystaniem proszę o kontakt na PW

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radek000111    2

brawo karol091193 brawo, niech poczeka do czwartku to posiejecie a potem jeszcze niech poczeka do niedzieli to Ci pranie wyschnie, a potem jeszcze pare tygodni niech nie pada prawda i jak zawsze bedziesz miał najlepiej na polu na całą okolice. Ile Ty masz lat 12? 13? żeby myślec w tak ograniczony sposób...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Trochę takie myślenie jak Pawlaka ze Samych Swoich. Żeby na Kargula same plagi spadły... Takim tokiem myślenia to w ogóle nie powinno padać. A deszcz jest potrzebny i to na gwałt. U mnie cały dzień jest obniesione koło 5 spadło parę kropel i to na tyle... ;)


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOOMER    0

wg prognoz METEOGROUP jutro deszcz powinien spaść w całej Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MartineZ    14

tak samo jak dzisiaj...boje sie ze z tego deszcu nic nie bedzie a jezeli nawet to popada miejscami...oby sie to nie sprawdzilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Peron    369

A 10 kilometrów ode mnie to dawało konkretnie ponad godzine, jechałem dzisiaj tamtędy, to widać że jeszcze ziemia mokra, a u mnie nic :P Ksiądz sie słabo modli. Za to nowym Tiguanem jeździ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A 10 kilometrów ode mnie to dawało konkretnie ponad godzine, jechałem dzisiaj tamtędy, to widać że jeszcze ziemia mokra, a u mnie nic :P Ksiądz sie słabo modli. Za to nowym Tiguanem jeździ ;)

 

W sąsiedniej parafii kilka lat temu ludzie zamówili msze zeby deszcz spadł. Ksiądz po zebraniu tacy powiedział że "tyle to na zachmurzenie wystarczy"


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz27    10

nareszcie zaczyna padać tzn. kropić ale lepsze to niż susza. może się rozkręci i lepiej popada.


sprzedam kombajn fortschritt E 517

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcin974    30
Marcin może się wstrzymaj?.Zapowiadają deszcze na Lubelszczyźnie troszkę pokropiło.i zapowiada się na deszcz.

Rozsiewaliśmy to zaczeło kropić, kota popędziło bo jeszcze 7ha było przed nami ale tyle napadało ze tak jak sie kurzyło tak się kurzy, moze w nocy cos sie skołuje, juz nie mogę się doczekać kiedy na burak po deszczu pojadę heh.


Czujniki (nowe zamienniki) do kombajnu buraczanego stoll sprzedam
Kontakt 661995047

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rino    13

U mnie (kuj-pom) chmurzy sie, ale nie pada i raczej znajac moje okolice to deszczu nie bedzie. To juz 40 dzień bez deszczu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawid727    153

u nas mrzy od godziny 14 czasem ładnie pada ;] własnie sialiśmy nawozy... mam nadzieje że na piachach mi zboża odbija....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez sambao
      Jeżeli ktoś ma doświadczenia jakiekolwiek na temat uprawy uproszczonej zapraszam do podzielenia się uwagami i spostrzeżeniami.
    • Przez volvofh12
      Sprzedam podłoże popieczarkowe z dowozem do klienta lubelskie podkarpackie mazowieckie świętokrzyskie 
    • Przez Klakier125
      Witam!!! Panowie co poradzicie na zwiększenie białka w przenicy?
    • Przez Holder
      Ze wzgledu na mokre warunki dopiero teraz bede aplikowal n2 w postaci RSM. Obawiam sie o poparzenia , rosliny sa juz dość wysokie i rozkrzewione . jakies porady jak zminimalizować to zjawisko?
    • Przez yanek_113
      Zakupiłem dzisiaj kwalifikowane nasiona gryki cena 500zl za 100kg. Przywożę do domu otwieram worek a tam pełno chwastów i to nie byle jakich - rzodkiew świerzpa,  dosyć sporo w polu widzenia. Jest to chwast trudny do zwalczenia, wiem bo sam mam kilka kawałków zapapranych i ciężko to wytępić a z gryki prawie niemożliwe do odczyszczenia. Co byście zrobili na moim miejscu? Próbować zwrócić do centrali  czy kontaktować się z producentem? Gdyby nie to że potrzebuje papier do integrowanej produkcji to miałbym to w głębokim poważaniu i zasiałbym swoją idealnie czystą… boję się za***ac sobie kolejne pola tym gownem
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj