SIEWCA

Czy to znów susza ?

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Wacek21    35

Wczoraj bylem sie popatrzec w jakim stanie sa zboza wszedlem do trójnika a tam wody po kostki :D lepiej zeby juz byla sloneczna pogoda bo boze byc juz nieciekawie. najgorsze jest to ze mam jeszcze siano na polu :)


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MartineZ    14

mi tez deszcz przeszkadza i mam go serdecznie dosyc...mam nadzieje ze wkoncu przestanie padac..... :):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mister    54

U mnie dziś nic nie padało ale za to było gorąco... może w nocy będzie padać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

U mnie dzisiaj cały dzień upał że szok a na koniec dnia mocna burza :D


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmermf    80

mam 28lat ale takiej burzy to nie pamiętam jak dziś, deszcz i grad. Na polu prawie wszystko poległo, a ciągle pada i grzmi woj. podlaskie, powiat bielski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

U nas teraz jest taka burza że szok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
milanreal1    319

Jest burza i piszesz? Ja bym się o kompa bał.

Te deszcze to już przeginka. U mnie piachy a są miejsca że woda stoi. Aż strach pomyśleć co jest na cięższych glebach.


Zapraszam na swój profil
Pozdro :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodzio1108    181

U mnie dzisiaj w dzień znowu była burza, ale już nie taka potężna jak wczoraj wieczorem. Dolało znowu że na łąkach w dołkach woda stoi. Z siana niewiem co bedzie jeszcze


Sprzedam:
Schładzalnik na mleko Alfa-Laval 650l

kontakt na pw lub gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marti565    2

u mnie w dzień deszcz wiatr i tak prze 15 minut ale i to wystarczyło aby na łace woda się pojawiła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pioter    46

w dzień parówa, teraz błysk co 3-5s, ale jeszcze wszytko daleko jest gdzieś między wlkp, a kuj-pom.


Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arek92    9

U mnie też nic nie padało i niech jutro nie pada to wreszcie sprzątnę resztę siana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MartineZ    14

jak pogoda sie nie zmieni to szlak tarfi wszytskie zboza(glownie pszenice do ktorej juz sie dobieraja choroby grzybowe i bielmo sie po prostu wyzarte)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

U nas o suszy zapomniano. czy na dlugo?? nie wiadomo teraz jest dosc duzy zapas wody, ziemniaki gnija bo woda stoi w grzadkach trawa to juz na pol sloma przydalo by sie dobrej pogody bo juz pomalu bedize trzeba zaczynac zniwa :D


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

5 dzień z rzedu bez opadów i powyrzej 32 stopni ! Ale upał ! :D teraz pewnie bedzie pogoda a jak przyjdą żniwa to będzie lało jak zawsze :)


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MartineZ    14

u nas na razie bez opadow...oby tak dalej....ale kazdy dzien zbiera sie burza ale przechodzi bokiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56

Podlaskie , pow. Siemiatycze, gm. Milejczyce - oberwanie chmury, grad wielkości piłeczek do tenisa stołowego, rzeka Nurczyk zgubiła swoje koryto, sianokiszonka pływa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

woj mazowieckie ,pow. ostrolecki dzis nie padalo ale 2 dni pod rząd to burze przechodzily i mokro jak cholera na ląki nie mozna wjechac no chyba ze jakies wysokie sa a tak to niema mowy w ziemniakach woda nie chce opasc tylko stoi bo niema gdzie fsiaknąc jak wszedzie juz wszystko nasaczone pelne rowy melioracyjne wody starczy juz tych deszczy trawy to juz po pszekwitaly jakiej jakosci te siano będzie narqa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yarecki12    2

u nas na Dolnym Śląsku i Opolszczyźnie pada prawie codziennie od dłuższego czasu, w polu mokro woda stoi,,niedobrze, tak mokro było ostatnio że pusty ciągnik się zakopał z napędem. W kotlinie kłodzkiej powódź, w zachodniej części opolskiego też niewesoło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
es8    0

mam szczerze dość tej duchoty i burz już, przed chwilą tak piorun walnął 100m od mojego bloku, że w kilku samochodach na parkingu włączył się alarm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez sambao
      Jeżeli ktoś ma doświadczenia jakiekolwiek na temat uprawy uproszczonej zapraszam do podzielenia się uwagami i spostrzeżeniami.
    • Przez volvofh12
      Sprzedam podłoże popieczarkowe z dowozem do klienta lubelskie podkarpackie mazowieckie świętokrzyskie 
    • Przez Klakier125
      Witam!!! Panowie co poradzicie na zwiększenie białka w przenicy?
    • Przez Holder
      Ze wzgledu na mokre warunki dopiero teraz bede aplikowal n2 w postaci RSM. Obawiam sie o poparzenia , rosliny sa juz dość wysokie i rozkrzewione . jakies porady jak zminimalizować to zjawisko?
    • Przez yanek_113
      Zakupiłem dzisiaj kwalifikowane nasiona gryki cena 500zl za 100kg. Przywożę do domu otwieram worek a tam pełno chwastów i to nie byle jakich - rzodkiew świerzpa,  dosyć sporo w polu widzenia. Jest to chwast trudny do zwalczenia, wiem bo sam mam kilka kawałków zapapranych i ciężko to wytępić a z gryki prawie niemożliwe do odczyszczenia. Co byście zrobili na moim miejscu? Próbować zwrócić do centrali  czy kontaktować się z producentem? Gdyby nie to że potrzebuje papier do integrowanej produkcji to miałbym to w głębokim poważaniu i zasiałbym swoją idealnie czystą… boję się za***ac sobie kolejne pola tym gownem
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj