SIEWCA

Czy to znów susza ?

Polecane posty

Chmurzy się ładnie, mam nadzieję że bedzie padało konkretnie w nocy


sprzedam

Opryskiwacz Pilmet 

www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-pilmet-2018-18-m-2000l-nie-hardi-rau-evrard-CID757-IDxqwma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

u mnie 30 min deszczu i koniec :P


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor10045    13

A u mnie dziś troszkę popadało co prawda rewaluacji nie było ale lepsze to niż nic :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
denzel    28

a u mnie NIC w tamtym tyg troszkie i koniec mialo dzis padac i NIC chmurzy sie i wieje ale deszczeu nie widac bylem dzis na łąkach i traw raczej nie bedzie nawozy jeszcze leża na wieszku jeszcze gdzie troche nizej cos tam jest zielonego a jak wyzej to niema nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

Panowie padało :P nawte była mała burza zagrzmiało pare razy polało ze 2 godziny i to tak dobrze i teraz też zaczyna kropić czyli pewnie cało noc bedzie deszcz :P


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pynczor    15

wychodzi na to ze laki bedziemy kosic tylko raz jesli tak dalej bedzie, dobrze ze u mnie duzo odstawionych lak to moze cos nazbieram siana chyba ze wszyscy sie rzuca to bedzie kiepsko

jak myslicie??


mtz82, mtz82,mtz82,mtz80,wladymirec,pronar 1221A nie ma to jak miec cały wschód pod domem :)
21 November 09 rok wejście w AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iron    1037

a u mnie nic :P tylko gadają i piszą że padać bedzie a tu nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dzisiaj miałem okazję obejrzeć uprawy w ok.Bolkowa,Jeleniej Góry i tak słabych zbóż jeszcze tam w życiu nie widziałem,a trochę żyje.Tamtejsze gleby do słabych nie nalezą ,jare zboża tragiczne lub nie wzeszły ,a ozime mocno podpalone.Trawy w zasadzie nie ma.Widac z deszczem jest tam cieniutko, gdyz zapasy wody po zimie sa tam większe jak gdzie indziej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samczyk1991    83

Dzisiaj w moich okolicach deszcz popadał :P .

 

Na początku wiosny liczyłem ,że sianokosy na początku czerwca rozpocznę no i d... , najwcześniej w połowie czerwca , ładna, gęsta, zielona trawa , tylko że ona sięga mi nieco powyżej kostek :P

 

Dopiero mi się nawóz na łąkach rozpuścił, mineło 2 dwa tygodnie od rozsiania, zapewne trawa zacznie dobrze rosnąć i pozostaje tylko czekać i mieć nadzieje.


Wieczny kawaler ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

'pynczor' dobrze mówisz, w tym roku siana nie będzie za dużo :P


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na Lubelszczyźnie troszkę popadało u nas z 20 minut popadał ładny deszczyk,przynajmniej trawy poratuje :P.


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jarekw    2

A w moim rejonie ku*** nic, nawet jedna kropla nie spadła... :P


Poszukuję osób posiadających pojemniki paszowe "POJ-PASZ" firmy BIN, proszę o kontakt przez PW lub gg 1772781

"Wymagajcie od siebie choćby inni od was nie wymagali" - Jan Paweł II

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
staszek    3

u nas nic nie pada! ostatni deszcz był 2 tygodnie przed swietami! jest juz bardzo żle zboża nie rosną trawy prawie wcale nie ma! masakra :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
timasz    55

u mnie wczoraj tez nic nie padalo wogole to jest do wysrania jak tak dalej bedzie to znowu sachara zero wilgoci a kuzy sie jak diabli :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Badylarz    15

U mnie pada już chyba 3 godziny i to porządny deszcz, aż kałuże stoją :] Nareszcie! :P Bardzo zachmurzone jest i narazie nie zanosi się żeby przestało :] Jestem z południowo - zachodniego łódzkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetorek12    0

U mnie jak byłem na wycieczce to trochę popadało i dzisiaj pada już ze 2,5 godziny i zapowiada się więcej mieszkam w południowej Wielkopolsce


ŻyJ SzybKo, Umrzyj Młodo..Zostaw Atrakcyjne Zwłoki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tommy66692    2239

u mnie wczoraj ładnie polało z godzinę ale dzisiaj już tego nie widać, coś się kroiło bedzie na noc-oby :P ale maliny i zboza ładnie posiliło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelo1414    5

U mnie dobrego deszczu nie było od Wielkanocy :P ostatnio tylko troszkę pokropiło i tyle :P


Forza JUVE!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez yanek_113
      Zakupiłem dzisiaj kwalifikowane nasiona gryki cena 500zl za 100kg. Przywożę do domu otwieram worek a tam pełno chwastów i to nie byle jakich - rzodkiew świerzpa,  dosyć sporo w polu widzenia. Jest to chwast trudny do zwalczenia, wiem bo sam mam kilka kawałków zapapranych i ciężko to wytępić a z gryki prawie niemożliwe do odczyszczenia. Co byście zrobili na moim miejscu? Próbować zwrócić do centrali  czy kontaktować się z producentem? Gdyby nie to że potrzebuje papier do integrowanej produkcji to miałbym to w głębokim poważaniu i zasiałbym swoją idealnie czystą… boję się za***ac sobie kolejne pola tym gownem
    • Przez AlexH
      Witam,
      co zasiać dla bydła na bardzo słabej glebie, żółty piach dotąd siałem co drugi rok seradelę ale, że coraz droższa a ledwo powschodzi bo wody nie ma i co polecacie zasiać, myślałem o wyce albo czymś takim, chodzi mi o to żeby wypędzić krowy i miały co zjeść, albo skosić rotacyjna i zrobić kiszonkę w bele
    • Przez koksilato
      Dzień dobry.
      Od dwóch lat uprawiam żyto Kszyca, pszenicę okrągłoziarnową i Kamut. Czy jest ktoś kto zajmuje się podobną uprawą?
    • Przez miturskir
      Żółknie mi pszenżyto czym podratować 
    • Przez Rad11
      Witam jak myślicie która odmiana będzie najlepsza rgt ritter, argument, buldozer jeżeli chodzi o parametry konsumpcyjne 
      Stanowisko będzie po rzepaku klasa 3a3b
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj