luki21

Zbiornik 1000l

Polecane posty

luki21    1

Witam poszukuję zbiornika do opryskiwacza ciąganego 1000l własnej konstrukcji czy możecie coś polecić z tańszych ok 1000zł ale żeby był kompletny. Czy orientuje się ktoś w cenie zbiornika do Skotarka 1000l ?? A może ktoś z was zmieniał ostatnio zbiornik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrius    9

Ja kupowałem w tym roku zbiornik ale 1700 litrów to płaciłem 2500 zł brutto i był już cały uzbrojony tzn. pokrywy , zbiornik do czystej wody, mieszadła itd.

A kupiłem w firmie Tad - Len . Z tego co wiem to oni robią też opryskiwacze ciągane tysiączki to możesz tam zadzwonić . http://www.tad-len.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luki21    1

dzięki za odp 1700 to już wielki stąd taka cena...! ja potrzebuję 1k wydaje mi się że u nich będzie kosztował ok 1600zł jakby proporcjonalnie przeliczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
endrius    9

Nie wiem czy dobrze pamiętam ale 1200 kosztuje 1200 netto. A skąd dokładnie jesteś bo też jest miejscowość Góra oni robią opryskiwacze i tam też można kupić zbiornik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyrebski1    103

też podobny szukam ok 1000l. Kiedyś widziałem jak ktoś zrobił zbiornik z pojemnika 1000l na palecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luki21    1

jestem ze Dolnego Śląska pow Złotoryja koło Legnicy ja potrzebuję 1000l nie większy bo szkoda kasy mam za mały areał na konkretniejszy sprzęt a nie mówiąc już o zakupie nowego mam dostęp do stali w garażu czeka oś i dwie nowe pompy które będą pracować na wspólnym wale więc po co wydawać pieniądze jak będą mnie w sumie kosztować zbiornik, węże i dysze bo chcę założyć potrójne...! Co do patentu ze zbiornikiem na palecie to widziałem również każdy się ratuje czym może ale trochę kijowo to wygląda ja lubię żeby wszytko miało "ręce i nogi" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luki21    1

napisałem meila zobaczymy czy coś odpiszą jak nie to trzeba będzie zadzwonić...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szynszyl    0

Ludzie ,kupujesz od tad-lena czy od skotarka czy od jakiegos innego montera to placisz podwójnie , w Chelmie produkują takie zbiorniki, a wiem ze tad -lon z tamtąd bierze.Jesli jeszcze jestes zainteresowany to mogę sie popytać ,mam jakies 50 km od nich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luki21    1

Przestań nie będziesz jechał 50 klocków a nie masz jakiegoś kontaktu tam? Mi odpisali że nie ma możliwości kupna samego zbiornika tylko i wyłącznie całe opryskiwacze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szynszyl    0

Właśnie ze nie mam kontaktu,,,.Ale kidyś przypadkiem byłem tam i widziałem te zbiorniki ,leżą gdzie popadnie bez ładu i składu.W agromie też widziałem 1000 siączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RSM32    0
Witam poszukuję zbiornika do opryskiwacza ciąganego 1000l własnej konstrukcji czy możecie coś polecić z tańszych ok 1000zł ale żeby był kompletny. Czy orientuje się ktoś w cenie zbiornika do Skotarka 1000l ?? A może ktoś z was zmieniał ostatnio zbiornik?

Podaję tel. producenta zbiorników 1000 litrów /takie jak w Pilmetach/ 1100 zł. wersja polowa.

506 188 515 Głowno /łódzkie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

Te zbiorniki bez klatki nie wytrzymają długo.




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Avendrion    40

Mam 6 takich po 1tys litrów ale z koszami i za taką małą cenę są one dosyć dobre. Ale nie wiem jak będzie to wyglądać bez kosza.


Za tym co mówię! Zawsze stanę
Za tym co myślę! Zawsze stanę
Za tym w co wierzę! Zawsze stanę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oFsik    138

Ja ma takie dwa w koszyku to i tak czasami jak ostro buja to aż to wszystko trzeszczy.




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matias89    2
Te zbiorniki bez klatki nie wytrzymają długo.

100% racja wyciągnołem jeden zbiornik aby z klatki zrobic zbiornik na opakowania po opryskach a do zbiornika wlałem wode i umieściliśmy go na przyczepie, było kilka takich wyjazdów z wodą i zbiornik pękł, z tego co zauwarzyłem najbardziaj narażone miejsca to dolne 4 rogi u nas własnie w tych miejscach były pęknięcia


Moje filmy na YouTube: http://pl.youtube.com/user/Godziu89 <----- zapraszam do oglądania i komentowania!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wacek21    35

dokladnie pekaja i nic juz potem nie mozna zrobic ;)


Fendt 400tyś,John Deere 200tyś,Zetor 150 tyś,jazda 60tką, bezcenna!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luki21    1

Te zbiorniki się nie nadają mają za mały wlew to raz a i ciężko byłoby zamontować w nich króćce od mieszadła i spustowy. Ja już mam zbiornik upatrzony a ramę pod niego już zrobiłem (częściowo) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luki21    1

Witam Panów po długiej przerwie. Z moich rozważań i kilku ładnych tygodniach nieobecności zdecydowałem się na kupno zbiornika który w całości z moim nowym opryskiwaczem SAM made in garaż prezentuje się w sposób ot taki :)

 

a>[/url]

 

a>[/url]

 

a>[/url]

 

a>[/url]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez trum
      Witam,
      Poszukując informacji dotyczącej obsługi komputera opryskiwacza RAU-QUANTOTRON TA.
       
      Nie wiem jak skonfigurować, dokonać kalibracji komputera, w zasadzie nie wiem czy mój komputer posiada funkcję automatycznego sterowania cieczą(dodam, ze to mój pierwszy opryskiwacz z komputerem, wiec jestem zielony). Proszę o materiały, rady, o wszelkie informacje, które będą mi pomocne w poznaniu maszyny, w załączniku przesyłam zdj. komputera.
       
      Z góry dziękuję za wszelką pomoc.

    • Przez ketlin23
      Planuje wymiarem opryskiwacza aktualnie mam krakowiaka Apollo 1500l belka 15 m na jakiś 2800-3500 l belka 24m tylko czy ciągnik 110km Deutz fahr agrofarm 430 podoła z takim opryskiwaczem mam dużo gór i jakiej firmy szukać ma być w miarę prosty w obsłudze i naprawie i w miarę dobry dostęp do części chciałbym żeby już miał zmienny wydatek cieszy od prędkości i lance niezależne prawa lewa strona tzw jaskółka budżet około 60 tyś
    • Przez d4rek
      Jak w temacie czym pospawać jaki rodzaj spoiwa do spawarki po próbie sklejenia żywica po pewnym czasie odpadlo, gdyz pęknięcie jest na rancie wewnątrz zbiornika.
    • Przez luk110
      Witam mam slabe ciśnienie w opryskiwaczu rozkręciłem zawór stałego ciśnienia i w środku był taki plastik widoczny na zdjęciu, Miał ktoś podobny problem ? Sterownik działa i jak daje plus lub minus to obraca się 

      Ten plastik był w środku 




    • Przez agroplusf75
      Opryskiwacz hardi problem z komputerem hc 2500 nie pokazuje przepływu cieczy co może być
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj