Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Profil usunięty

tablica rozdzielcza.

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Tablica
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Mój pronar 82 SA jest z 2004 roku. W instrukcji zauważyłem ze jest tam wskaźnik ciśnienia oleju w skrzyni biegów. Nie wiem czy u mnie jest pomylony znaczek na zegarze, czy jest błąd w instrukcji ale na zegarze mam identyczny znaczek jak kontrolka od ciśnienia oleju w silniku. Jak to w końcu jest?

Bartek19992    0

napewno sa 2 rozne kontrolki... z tego co pamietam to od skrzyni jest w ksztalcie takiej strzalki jakby skierowanej w dol a od silnika wiadomo...

Bartek19992    0

sorki jednak ta o ktorej mowilem jest od zanieczyszczenia filtra powietrza... ja u siebie nie znalazlem kontrolki od cisnienia oleju w skrzyni... jest za to kontrolka od cisnienia oleju w ukladzie kierowniczym... mialem juz z nia do czynienia. na szczescie wina lezala tylko po stronie czujnika cisnienia. po jego wymianie jest ok

Wiadomość z agroFakt.pl

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

U mnie tez tak jest. Od ciśnienia w silniku jest inna i od ciśnienia w u. kierowniczym jest inna., Ale na zegarze jest symbol ciśnienia w silniku. A instrukcja podaje ze ten zegar jest od ciśnienia oleju w skrzyni biegów. Jak to jest?

LukaszZduny    0

Na pewno coś pomylone. Od cisnienia oleju w skrzyni biegów jest kontrolka w pronarze 1025 może nie doczytałeś a raczej na pewno bo w tych skrzyniach nic takiego nie ma...

Bartek19992    0

dokładnie.... u mnie tez tak jest...dopiero teraz zwrocilem na to uwage. coprawda mam troche inny caly zegar ale tylko kolorystyka i rozmieszczenie poszczegolnych wskaznikow sie rozni. to musi byc blad w druku. jakie w skrzyni moze byc cisnienie ;) jakies tam napewno ale chyba nie w przedziale od 2 do 5 atmosfer. moim zdaniem to wskaznik od cisnienia oleju w silniku i tak tez sie zachowuje a w instrukcji sie pomylili

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować