Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
jd6330

Case Puma i Fendt 412 Vario

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
galeria
Case
jd6330    0

witam, nadal mysle nad kupnem ciagnika o mocy 110, wtym przypadku case puma 125 albo fendt 412 vario.

wiem ze case ma 6 cylindrów ale kasa mi tak pasuje :) . ja mam 26ha,

siewnik 3m z agregatem, agregat 4,5m, prasa claas variant, przyczepy 2 po 14ton,

dzięki za podpowiedzi!!! ;)

kris14    259

Kolego, z tego co wiem to najmniejsza PUMA ma 167KM.

Ze stajni Case'a ciągnikiem o mocy 110KM-120KM jest seria Maxxum X-line oraz Maxxum Multicontroller.

I jak na 26ha to ja brałbym Case'a bo na taki areał zakup nowego Fendt'a jest z mojego punktu widzenia nieopłacalny.

Gago    0

Najmniejsza puma ma 125km a z 110 km to będo Maxxumy tylko ale na twoim miejscu brałbym Case miałem kiedyś MX-a 100C miał 6 lat i 8500tys motogodzin był z Francji i chodził dobrze a Fendt to jest według mnie za bardzo skomputeryzowany za duzo w nim elektroniki jest :) jak coś siądzie to tyle nic sam nie naprawisz a w Case jeszcze da rade coś zrobić. Wybór należy do Ciebie ale jak bym to ja wybierał to wybrałbym Case. ;)

Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Wiadomość z agroFakt.pl

jd6330    0

brzozak@ mi przysłał ulotke TECH-KOM o szywstkich modelach i jest tam puma 125, 140, 155

Gago    0

No jak nie ma Pumy 125 jak jest taka bo mam plakat ze wszystkimi Case i tam jest taka

Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

marcin99023    0

na tej stronie faktycznie nie można znaleść pumy 125... ale samo pierwsze zdanie mówi o tym że taka jest: "W nowej serii ciągników Puma™ najważniejsza jest wydajność. Siedem modeli serii Puma™ o mocy od 127 do 213 KM dostarcza odpowiednią moc do podstawowej uprawy gleby, prac kultywacyjnych, siewnych i transportowych."

i gdzieś kiedyś na ulotkach też pume 125 widziałem...

:)

kris14    259

A to przepraszam :)

Z Pumami jest tak- zwykła seria zaczyna się od 167KM a wersja Multicontroller zaczyna się od 125KM ;)

To tak czy siak ale ja bym brał Pumke zamiast Vario.

Gago    0

Case z pługami do roboty w pole a Fendt na lawecie na Stelowo Wole ;):):) Case jes lepszy bo kiedys było jakieś porównanie RPT i była Puma 170 km i Fend z to samo moco i Puma mniej paliła miała mocniejszy podnośnik i wiekszą moc uciągu na zaczepie.

Zetor Team

brzozak2    236
Z Pumami jest tak- zwykła seria zaczyna się od 167KM a wersja Multicontroller zaczyna się od 125KM :)

czyli wiadomo czym sie roznia??

nie wiedzialem, ze sa mniejsze pumy, CNH mogloby odswierzac swoje strony ;)

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Gago    0

Róznią się TUZ-em tylnim bo te mniejsze od 125 do 155 podnoszo 8257 a te od 165 do 210 podnoszo 8650, wszystki są 6 cylindrowe i są takie same z wyglądu i w środku kabiny

Zetor Team

brzozak2    236

przekladnia jest ta sama?? cvx do mniejszych jest rowniez mozliwa opcja?

Do zobaczenie na innym forum dla profesjnonalnych rolnikow, portal spolecznosciowy to nie dla mnie!!!

Gago    0

'brzozak2' co do przekładni nie wiem bo ma mplakat z końca tamtego roku ale wtedy miały takie same przekładnie te mniejsze i te większe, a jesli chodzi o CVX to ma od 140 koni do 195km.

Zetor Team

Gago    0

Pumy mają skrzynie (z tego co wiem) 18X6, 19X6 Eco

Zetor Team

Gago    0

A tego to nie wiem ;) ale mysle że gdzieś ze 230-250 tyś brutto.

Zetor Team

bobik85    0

230-250 tys ale netto (prawdopodobnie)

jest już PUMA CVX(ciekawe czym się różni od serii CVX)

brzozak2    236

na pewno silnikiem ;)

wszystkie masy i gabaryty tez sa zdefiniowane na nowo, nie wiem jak z hydraulika, czy podnosnikami

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Piotrass
      Witam ma do wyboru dwa ciagniki , ciagnik bedzie pracowal przy turze w wekszosci czasu. Nh mam  okazje kupic za 185 netto a Jd za 220tys, warto doplacac 35 tys?
    • Przez Farmer4255
      Zamierzam niedługo kupić używany ciągnik. Troche czytałem na temat tych ciągników i rozmawiałem z właścicielami, ale chciałbym żebyście i wy mi doradzili. Jakie macie zdania na temat Case MX 120 czy Fendt Favorit 512 lub ich serii. 
    • Przez pawelkarczewski
      Witam Wszystkich, Chciałbym zaczerpnąć informacji na temat ciągników do 100KM, planuje zakup ciągnika lecz zupełnie nie wiem jaką markę wybrać w tym przedziale mocy, jedyne jaka marka mnie nie interesuje to Fendt I JD, reszta może być. I tak wstępnie myślę nad Steyr lub Valtra. Mogę liczyć na waszą pomoc i konkretne informacje poparte praktyką i doświadczeniem?
      Dodam tylko że cena to drugorzędna sprawa
    • Przez xdx
      co sadzicie o ciągniku solis 60 
    • Przez Fugeo
      W najbliższym naborze będę próbował swoich prób w PROW. Chciałbym starać się o dofinansowanie na ciągnik rolniczy do pracy z ładowaczem czołowym, opryskiwaczem, rozsiewaczem nawozów.
      Moje propozycje:
      CASE IH FARMALL C 65/75
      DEUTZ-FAHR AGROLUX 65
      JOHN DEERE 5067E (minus to udźwig tylnego tuza - 1800 kg)
      KUBOTA M6060
      NEW HOLLAND T4.65 UTILITY
      ZETOR MAJOR 60
      I może jeszcze jakiś ursus, ale póki nie słyszałem żadnych sensownych opinii.

Zależy mi na dobrej zwrotności , na jak najlepszym stosunku cena/jakość, niskim spalaniu, jak najmniejszej awaryjności, udźwig tura w granicach 1300-1500 kg.