Skocz do zawartości
anx

samochód dostawczy z chłodnia na PROW

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
anx    2

witam

mam zapytanie dla obytych w temacie , posiadam gospodarstwo rolne + dzialy specjalne produkcji rolnej

czy moge ubiegac sie o dofinansowanie z PROW ( modernizacja gospodarstw rolnych ) na samochód dostawczy z chłodnia ?

bo mam sprzeczne informacje z róznych źródeł

pozdrawiam

kissmy...    57

zgodnie z rozporządzeniem do kosztów kwalifikowanych nie są bezpośrednio zaliczane środki transportowe, jednak przy dostatecznym uzasadnieniu samochód można zakwalifikować jako urządzenie do sprzedaży bezpośredniej lub coś w tym rodzaju

ja podpinając się pod wątek zapytam, czy uprawiając co dwa lata ziemniaki mogę zakupić wagoworkownicę oraz samochód dostawczy w ramach działania "Modernizacja gospodarstw rolnych"?

lukas93cs    0

Podłącze się pod temat. A dokładnie chciałbym uzyskać dotację na samochód ale na pozarolniczą działalność gospodarczą. Miał by to być samochód dostawczy, ile mógł by kosztować taki samochód ? Jest szansa dostać dotacje na samochód za 85tys? Działalność związań z handlem obwoźnym.

Edytowano przez lukas93cs

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez kamil1985
      Młody rolnik w 2017. Jak skorzystać, kiedy nabór? Ciąg dalszy dyskusji z wątku 
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/88807-m%C5%82ody-rolnik-2016/
      Szukasz więcej informacji o programie Młody Rolnik? Rozwiązania wszystkich problemów znajdziesz w wątku
      http://www.agrofoto.pl/forum/topic/2868-m%C5%82ody-rolnik-nowe-zasady/page-1590?view=getlastpost

dlaczego przecież w pierwszym kwartale 2017 roku będzie nabór a pula znowu została zwiększona

• Przez rolnik22
      Czy już coś wiadomo jak będą wyglądały nabory na PROW 2014-20? Na jakich zasadach będą przyjmowane wnioski o dofinansowanie z UE? Co z Młodym Rolnikiem i Rentami Strukturalnymi na kolejne lata?
    • Przez karolr2
      Witam chcę założyć nowy temat poświecony modernizacji małych gospodarstw na terenach południowowschodniej części Polski.Słuchałem dzisiaj ministra Kalemby i podobno sie szykuje jakaś dla nas pomoc.Jeśli ktoś coś wie to proszę niech się wypowie w tym temacie. Z tego co wiem ja to ma być pomoc dla gospodarstw o wielkości średniej wojewódzkiej ilości posiadanych ha
    • Przez misiekbz2
      Witam. Byłem dziś w ODR i od marca podobno ma być nowy nabór. Województwo świętokrzyskie zna ktoś kogoś dobrego do zrobienia i prowadzenia biznesplanu? Gość z ODR od razu kazał przyjść po nowym roku i że zrobi ale nie wydaje mi się żeby był bardzo "obity flakami".  I jakie są ceny za prowadzenie i zrobienie biznesplanu?
    • Przez Vinci007
      Witam!

Zakładam nowy temat "Inwestycje w gospodarstwach położonych na obszarach Natura 2000  w ramach Prow 2014-2020"
      Na ten temat jest mało wiadomośći w necie, a program rusza już w I kwartale 2017 roku. 
      Każdy niech pisze co wie? Jakie wymagania, na jakie maszyny można dostać itp.