Zaloguj się, aby obserwować  
mateusz07120

Case JX 90 czy Proxima Plus 90

Polecane posty

Dawid777    0

No i weźsie tu teraz czegoś dowiedz jak każdy chwali to co ma B)


“Sukces, to robienie tego, co chcesz robić, kiedy chcesz, gdzie chcesz, z kim chcesz, tak długo, jak tylko chcesz.” Anthony Robbins
Sprzedam: rozsiewacz rauch zs(a) komet, rozsiewacz kuhn zsa 450 hydr, rozrzutnik czarna białostocka, przyczepę 3.5t niską wywrotkę zarejestrowaną, agregat ścierniskowy kongskilde vibro-flex 9 łap, Prasę z224/1, alufelgi 18" BMW m3 styling 72

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

Naprzykład ja ostatnio byłem w ROLTEXIE i był NH ta wersja starsza TNDA i kosztuje ona 148 tyś za takie coś to Proxa przy niej to jak 9540 przy 5211 jest większa Proxa i mniej kosztuje


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan2130    17

Witam panowie sam sie zastanawiam na tymi traktorami cena podona lecz do case trzeba dopłacic za sprezarke


Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

W zetorze kabina nie jest też aż taka duża niż w case, w jx jest trochę jajkowata, zaokrąglona i się wydaje mniejsza gdyż w proximie jest bardziej kwadratowa.

U mnie w okolicy 2 case jx są jeden 80 drugi 95 z turem lecz proxy nie ma ale o case powiem ci tak.

JX od proxy lepszy z turem jest na 100% trochę nim jeździłem i naprawdę widoczność ok i bardzo zwinny do turka. Do ciężkich prac takich jak do orki to on jest dobry ale chyba lepsza jest proxa, bo ten case trochę wywrotny jest, kiedyś z kumplem jechałem i szybko w zakręt nim wszedł to nas mało nie przewaliło.

W case masz tyle dobrze,że klima jest w standardzie i 4 lampy na dachu z tyłu w 90 i 95 a reszta to podobnie jak proxa elektroniki też nie ma za dużo.

A co do tych case co w okolicy są to jeden ma rok drugi 4 miechy i oba się dobrze spisują, miały jakieś drobne awarie ale nić większego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan2130    17

Witam jestes w błędze my teraz nie dano bylismy u dilera case w zasadze przyjechał do domu i za klime sprezarke dodatkowe lampy szersze opony trzeba było by dopłacic z tym ze radio i obciazniki na przud sa nam za jx80 powiedzał 115tys zł +2tys za opony szersze + sprezarka ale dokładnie niepowiem ci jaka cena bo to w euro bylo a druga zecz zastanawiamy sie czy wogule brac sprezarke a chalogeny to jakies groszowe sprawy


Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mario_08    4

Wszystko zależy od dealera, nasz dealer case zamawia ciągniki tylko z szerszymi oponami, które są w standardzie. Spreżarka, faktycznie jest za dopłatą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal18    0

za szersze opony nie trzeba dopłacać i z halogeny też nie ma dopłaty moim zdaniem przy dobrych negocjacjach cena case z serii JX wyjdzie taniej niż porównywalnej mocy zetora , przerabiałem ten temat w tym miesiącu i wybrałem case jx80 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

Tak ale z tego co wyczytałem to chodzi ci o case JX 80 tak oczywiście JX do 80 są słabo wyposażone, mało elektryki, brak klimy, 2 lampy z tyłu na dachu i wąskie opony.

Ale ja mówiłem o JX 90 i JX 95 i one mają w standardzie klimę, szersze kapcie, 4 lampy na dachu z tyłu, i tyle wiem ale może coś jeszcze.

Więc to ty kolego @jan2130 jesteś w błędzie gdyż nie czytasz dokładnie a potem się wymądrzasz, napisałem,że w wersji 90 i 95 w poprzednim poście więc na drugi raz najpierw przeczytaj dwa razy zanim komuś wytkniesz błąd, którego nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ginterpol    20

ja nadal będę się dziwił jak można się zastanawiać i wybierać między zetorem a case. ja osobiście nie mam ani zetora ani case ale powiem tak

mój kuzyn kupił sobie 100-tkę case 2 lata temu i na stukał nim ponad 2300 mtg a sąsiad zetora w tym samym czasie i ma ponad 800mtg.

ja jako firma usługowa dzierżawię oba ciągniki w razie moich potrzeb to żaden z moich pracowników nie chce jeździć zetorem...

następna sprawa to sąsiad w zetorze bez przerwy ma jakiś problem to z przednim napędem to z pneumatyką i teraz po 2-ch latach cienko zapala i często nie rozłącza napędu a w ogóle od początku żałuje że nie wziął pompy hydrauliki o większej wydajności bo podnośnik pracuje bardzo powoli i hydraulika zewnętrzna tez do du_y.. czego nie można powiedzieć o case.. mój kuzyn co o sprzęt nie dba bo ma zdanie, że jest po to aby zarabiał na siebie, kompletnie nic przy nim nie robił i robi jeszcze sporo usług prasą kvernelanda pasową, zielonki na kiszonkę. w zeszłym roku na żniwa wypożyczyłem case i jak wąż pękł od hydrauliki to pracownicy zobaczyli, że ten olej to jakaś gnojówka i dzwonię do kuzyna czy wymieniał kiedyś olej w skrzyni a on mówi, że nie.. -a w silniku?? - kiedyś tak.. więc zrobiłem wymianę olei i dalej do roboty. co prawda u mnie ma lekko przy przyczepach ze słomą.. mogę tylko podziwiać ciągniczek case bo nie było z nim problemów, działa wszystko i bez problemów, szybciej jeździ i lepiej się go prowadzi. nigdy do bani by mi nie przyszedł pomysł aby wybierać i to jeszcze z zetorem a sam właściciel zetora to twierdzi, że popełnił wielki błąd kupując zetora a nie case czy NH albo MC.. ale nigdy nie zetora zwłaszcza że dorabia sobie w mojej firmie jako operator kombajnów czy ciągników i wie co się dzieje z innymi i nie ma rewersa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

No i 100-tka case to nie wersja JX bo JX jest tylko do 95 a twoi pracownicy nie chcą jeździć zetorem, bo najprawdopodobniej jest to case z wyższej pułki, domyślam się że JXU albo CS PRO więc do zetora jakiego kol wiek się nie zniża, wygodniejsze te case więc każdy wolałby jeździć w większym komforcie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

'Ginterpol' według mnie to CNH to najgorzszy koncern maszyn, zbieranina wraków, weź naprzykład TL i Forterre TL-ką nie obrócisz bardzi pługa obracanego 4 bo ma niskie koła i pług w ziemie bedzie zacierał przy obracaniu i to samo jest w case a Forterro sobie bez problemu obrucisz. Wogóle miałem kupić case jxu zamiast Forterry jak kupowałem ale postawiłem na Zetora bo mam Zetora 9540 i miałem kiedyś Case mx100c (z 2002roku) i to według mnie najgorsza firma przy 9540 to ginoł z uciągiem 9540 latał sobie z 4 obrotowymi bez problemu nie robiło mu nic czy jest pod górke czy z górki , a jak przyczepiłem te pługi do Case to miał z nimi problemy chociaż miał 8km więcej, wogóle palił 4 litry więcej od Zetora i ginoł przy nim z moco! Wogóle to tak słyszałem że EURO3 te silniki weszły po to żeby zlikwidować Zetora bo miał dużo do przerobienia w nich zeby zrobić Euro3 i zachodnie firmy chciały go zlikwidować ale się nie udało Zetor nie musi się łaczyć w żaden koncern jak np. CNH bo Zetor sam sobie poradzi chociaż może nie ma tyle kasy na modernizacje co inne koncerny i to właśnie zachodnie ciągniki tracą do niego dużo a nie on do nich!!! bo Zetor sam sobie radzi a reszta musi się łączyć w koncerny zeby coś stworzyć!


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlodiw    2

Co do maski to tez myślalem , że będzie zasłaniać, ale jest ok. A co do masy do proxa będąc cięższą myślę że będzie się lepiej sprawować, bo oba ciągniki moim zdaniem są za krótkie do ich możliwości udźwigu, uciągu i mocy co przy podczepianiu ciężkiego agregatu czy długiego pługa, będzie się negatywnie odbijało na ich stabilności, Ja na twoim miejscu rozpatrując już taka moc ciągnika, szukał bym ciągnika większego np. Forterra. Moje zdanie jest takie, że te ciągniki typu JX czy Proxima powyżej 80 koni mimo, że mają moc odpowiednią do większego sprzętu nie mają gabarytów i masy do swobodnej trakcji z tym sprzętem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

Gago wiesz każdy chwali to co ma ale bez przesady może miałeś case jakiegoś ale nie oceniaj tak źle tych ciągników. I case i zetor jest dobry każdy ma swoje zdanie, ja osobiście wole case i zetorki się nie umywają może są trochę tańsze ale odbija się to na jakości.

 

A to że zetor sam produkuje ciągniki a nie ma całego koncernu to świadczy o tym że są słabi i nie potrafią produkować dobrze nawet jednej marki, każdy ciągnik jest pod jakimś względem dobry i zetory też bardzo dobre są, mi się osobiście podobają forterry.

 

Ale prawdę mówiąc to spółka CNH produkuję Case, New Holland i Steyr dokładnie nie wiem w jakich przedziałach mocy ale coś mniej więcej od 40 do 330 i oni sobie radzą i ciągniki Case i NH i Steyr są bardzo popularne i chwalone przez ich posiadaczy, tym bardziej że Zetor jest sprzedawany tylko w Europie i to chyba w paru krajach a Case, NH i Steyr są sprzedawane w Europie, Afryce, Azji i Ameryce.

Więc pomyśl dobrze i wywnioskuj co takiego potrafi zetor czego nie potrafią CNH?

Zetory są produkowane w przedziałach mocy chyba od 40 do 120 a więc co z tego że są wyższe i cięższe od nie których case jak nie grzeszą wygodą.

Wiec podsumowując jak jesteś zakochany w swoim zetorze to spoko i to bardzo dobrze że go chwalisz i ci się ta marka podoba ale zastanów się zanim napiszesz takie bzdury.

"Zbieranina wraków" - ty wiesz co ty wogóle mówisz?

Pacnij się w ten swój cylinderek zanim coś napiszesz.

Kozacy to są ci co myślą że uratowali by Ursusa i z jakiejś najgorszej marki zrobili najlepszą tylko jak by ich obsadził na stanowisku prezesa to by gówn.... zrobili.

A mówiąc że NH, Case i Steyr to wraki pokazujesz swoja głupotę i brak wiedzy na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mister    54

Kolego Kamillo0 skoro piszesz ze zetor jest słaby i nie potrafi nawet produkować nawet jednej marki dobrze to wytłumacz mi dlaczego ich tyle jeździ po polskich polach???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodzio1108    181

@Kamilloo Skoro uważasz że Zetor nawet nie potrafi produkować jednej marki i dla tego się z nikim nie łączy, ale tak naprawde to on nie musi się łączyć z nikim bo sam sobie świetnie radzi, Euro3 potrafili zrobić bez Common Rail, czego inne marki nie zrobiły :D A druga sprawa to taka że Zetor niejest zlepiony że każda część, każdy podzespół z innego końca świata pochodzi, tylko nieliczne rzeczy ma z innych firm, a tak to wszystko swoje :D

Następną rzeczą jest to że niemówiąc o starych Zetorach tylko już o tych nowszych tak powiedzmy od 2000roku, to jakbym się Ciebie zapytał czemu Zetora tak dużo sie sprzedaje to byś pewnie napisał że to jest przekonanie z dawnych lat że Zetor dobry, a te nowe to nic nie warte że kto kupił to już więcej tego nie zrobi, ale od tego jak przyjeliśmy 2000roku sprzedały sie ich tysiące i nadal bedzie się sprzedawać, tylko dla czego??? Skoro to takie badziewie i wogóle to poco to ludzie kupują jak za tą cene bądź niewiele większą można mieć coś bardziej 'zachodniego' bardzo dobrego i wogóle??? Ile sie sprzadaje Zetorów w Polsce przez ostatnie lata?? Jakby były takie beznadziejne to po roku, dwóch by sprzedaż spadła a tak nie jest :D:D

 

Ja przeciwny Case nie jestem, wręcz przeciwnie bo robiłem jakiś czas Casem MX110 i powiem że to było coś pięknego, ale wady też można było dostrzec, tak samo jak w Zetorze :D

 

I niepiszcie że mam Zetora i za to go 'bronie' :( NIE! :)

Ma swoje wady i zalety B)


Sprzedam:
Schładzalnik na mleko Alfa-Laval 650l

kontakt na pw lub gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

Słuchaj mister nie chodzi mi o to że zetor to tandeta tylko zdenerwował mnie Gago pisząc że CNH produkuje złomy a zetor nie jeśli CNH produkuję złomy to zetor też.

Gdyż CNH potrafi produkować ciągniki o mocy od 40 do 330 , nie wiem dokładnie ale mniej więcej taki przedział i aż 3 marki , nie ważne że są bardzo podobne ale ważne to,że mają tyle modeli a zetor ma obecnie 3 modele więc przyznaj że zetor jest słabszą firmą niż CNH.

A ciągników zetor jest dużo w Polsce i według statystyk w 2007 roku w Polsce najwięcej nowych ciągników sprzedano właśnie zetorów dlatego że są to ciągniki tańsze gdyż nie mają zbyt dużo elektryki i co właśnie wpływa na + gdyż wielu rolników woli kupić ciągnik tańszy i mniej skomplikowany z małą ilością elektryki gdyż jest łatwiejszy w obsłudze i w tańszy w naprawie.

I właśnie ciągników bardzo dobrych jakościowo jest mało gdyż są drogie i skomplikowane i tylko rolnicy których stać na kupno i utrzymanie takowego ciągnika decydują się na jego kupno.

A mi właśnie chodzi o to który ciągnik jest lepszy bez względu na cenę, jeśli ktoś ma dużo pieniędzy to raczej nie kupuje zetora tylko ciągnik z wyższej półki, na której znajduje się między innymi case i NH.

 

Nie chce się z nikim kłócić i spierać bo dobrze wiem dlaczego są sprzedawane najlepiej zetory w Polsce i wcale nie uważam ze to gówno tylko wręcz przeciwnie bo przecież starsze zetory i ursusy te z lat 1980-1995 to potęga polskiego rolnictwa w tamtych latach tyle ze ursus pozostał na tamtych latach a zetor poszedł do przodu.

Ale kolega Gago powiedział że zetory są lepsze od case i że case, NH i steyr to jedno wielkie gówno i chciałem tylko mu udowodnić że jeśli według niego CNH produkuje gówniane ciągniki a produkuję ich 3 marki każda po kilka lub kilkanaście modeli a zetor to dla niego super maszyna no to się z tym nie zgodzę,że firma zetor jest lepsza od CNH.

To tak jakby jeden spożywczak był lepszy od sieci sklepów spożywczych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodzio1108    181

No tak masz racje, ale nie do końca :D

Sam chyba pisałeś że ten Case który jest w temacie to też elektryki tyle co w Zetorze i cena podobna :D To czemu ludzie kupują więcej Zetorów (złe :D ) skoro za taką samą kase mogą mieć coś bardziej zachodniego też prostego (bardzo dobrego :D )?


Sprzedam:
Schładzalnik na mleko Alfa-Laval 650l

kontakt na pw lub gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

bo Zetor Ma tańsze części zamienne niż zachodnie marki

Jak rozglądałem się za ciągnikiem , to kolega który sprzedaje SDF i Zetora, bardziej polecał mi zetora... bo jak się coś zepsuje to naprawa 3 razy tańsza np szyba z tyłu wtedy do Agrofarma kosztowała niby 1200 pln , a do zetora 350pln

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodzio1108    181

Po niekąd to prawda :D

Kupując ciągnik ten czy ten kosztuje tyle samą bądź podobnie, ale serwis i części to już inna bajka, bo nawet nie wymieniając części tylko dłubiąc przy jakiejś pier**le serwisant od Zetora weźmie mniej niż od zachodniaka :D

 

 

 

A tak prawde mówiąc to podobno zachodnie ciągniki sie nie psują tylko Zetor sie psuje więc chyba nawet wyjdzie na korzyść zachodniego :D


Sprzedam:
Schładzalnik na mleko Alfa-Laval 650l

kontakt na pw lub gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gago    0

['Kamillo0' CNH to są buble jakich mało !!! wyjo skrzypio i się psujo taka jest prawda znam gosci co mają case i ich nie chalą a Zetor jest tak silny że nie musi łączyc się w koncern bo ma inne firmy gdzieś!


Zetor Team
Posiadacze i sympatycy Zetorów zapisujcie się do klubu: www.agrofoto.pl/forum/topic/50791-klub-posiadaczy-zetorow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamillo0    132

Tak owszem pisałem gdyż case JX do 80 ma tyle samo elektryki co proxima i taką samą moc no może różnica parę koni ale podobna moc.

A ja tłumacząc Gago jakie głupoty wypisuje mówię o całym koncernie CNH i wszystkich zetorach, casach, new hollandach i steyrach a wystarczy popatrzeć na produkcję i ogólną sprzedaż gdyż case to są dobre ciągniki ale droższe niż zetor i są modele o większej mocy a zetor kończy swoją ofertę na 120 KM.Więc ludzie czy wy nie potraficie wywnioskować że cała firma zetor jest gorsza od firmy case?

A kupując ciągnik trzeba przemyśleć to 1000 razy, gdyż to nie jest rower że jak się nam nie spodoba to sprzedamy i kupimy drugi tylko to drogi sprzęt i trzeba się liczyć ,że paliwo kosztuje a ciągnik na wodzie nie jeździ i że to nie telefon że nam na gwarancji zrobią jak się coś zepsuje albo będzie to kosztowało max parę stów tylko to wydatki kilku tysięcy, przeglądy naprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
['Kamillo0' CNH to są buble jakich mało !!! wyjo skrzypio i się psujo taka jest prawda znam gosci co mają case i ich nie chalą a Zetor jest tak silny że nie musi łączyc się w koncern bo ma inne firmy gdzieś!

Na ten temat można by było podyskutować ale stwierdzenie "CNH to są buble jakich mało wyją skrzypią i się psują" to chyba gruba przesada :D,żeby wszystkie marki były na poziomie koncernu CNH to byłoby idealnie wyją i skrzypią jak już to 30letnie internationale które obróciły licznik gdzie innym markom nawet się nie śniło,uważam że to co napisałeś jest bez sensu podaj jakiś konkretne przykłady.Sorry za OT.


Podziwiać należy wielkie czyny, a nie wielkie słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bodzio1108    181

A no właśnie, jak Zetor sie popsuje to naprawa w klku stówach sie zamknie jak coś poważnego no to więcej, ale jak w takim Case sie coś popsuje to chyba wyjdzie drożej no tylko też zależy co. Tak jak już wcześniej pisałem że za 'takie jakieś przypadkowe dłubanie' w Zetorze serwisant weźmie mniej niż od np. Case


Sprzedam:
Schładzalnik na mleko Alfa-Laval 650l

kontakt na pw lub gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
No tak masz racje, ale nie do końca :D

Sam chyba pisałeś że ten Case który jest w temacie to też elektryki tyle co w Zetorze i cena podobna :D To czemu ludzie kupują więcej Zetorów (złe :D ) skoro za taką samą kase mogą mieć coś bardziej zachodniego też prostego (bardzo dobrego :D )?

W krajach gdzie rolnictwo jest bardziej dochodowe Zetor nie sprzedaje zbyt wiele, w przeciwieństwie do CNH. Porównanie Zetora (jako firmy) do CNH jest nie na miejscu, inna liga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Krzyszt0f
      Witam, doradźcie jakiej mocy ciągnik wybrać na ok 45/50ha myślę nad MF 7s155 albo 7s180 (tylko mf wchodzi w grę) 7s180 przemawia na przyszłość tym że mogę go podnieś do 210km a chyba 7s 155 nie da rady do 200km podkręcić? 
      W przyszłości myślę kupić bezorkowiec, albo jakiś dłutowiec i zastanawiam się nad mocą ciągnika? 
      ziemie w 95% piaski 
      doradzicie coś? 
    • Przez MalyRolnik18
      Witam. Jest kilka różnych tematów o tych ciagnikach ale jasno określonego nie ma, dlatego zakładam nowy temat dla siebie i ludzi którzy będą zainteresowani tym ciągnikiem. Mianowicie. Pytanie kieruje do osób które użytkują lub użytkowali ciągnik Renault 103.14, chciałbym się wszystkiego o nim dowiedzieć tzn. jaki komfort, jakie prędkości w pracach polowych? Jakie spalanie? Jakie awarie najczęściej występują w tych modelach, jak z dostępnością części i trudnościami w naprawach? I przede wszystkim na co zwrócić szczególną uwagę przy oględzinach?  żeby nie wpaść na przysłowiową minę. Zapraszam serdecznie wszystkich którzy mieli lub mają doczynienia z takim ciągnikiem do dyskusji i pomocy, z góry dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam. 
    • Przez c308
      Witam doszło mi do moich 8 ha 10 ha do obróbki chiałbym kupić nowy porządny traktor w przedziale mocy 70_110 km co proponujecie.Zastanawiam sie nad Tureckim hattatem 398 kolega ma,Jakims lovolem oraz Arbosem napiszcie co polecacie najbardziej,Ciągał by prase,pług cztery skiby,agregat 3 m,przyczepe 5 t.
    • Przez upadłymtz
      Witam. Stoję przed wyborem ciągnika ok.90 koni. Oglądałem wyżej wymienione modele i nie wiem na co się zdecydować.
      W Case skrzynia 12x12 rewers mechaniczny i podnośnik mechaniczny. W New Holland tak samo. Zetor dużo lepiej wyposażony, ale trochę się boję bo ostatnio różne opinie o nim chodzą. Zetor z 2021 roku, jeszcze bez ad blue. Użytkuje ktoś z was takie ciągniki? Jak z awaryjnością?  Z góry dzięki za pomoc. 
    • Przez damianos95
      Witam proszę o podpowiedź co wybrać lepiej renowke 103.54 czy case cs94 renowka full mechaniczny ciągnik czy case skrzynia mechaniczna nie wiem czy jest polbieg jedynie ma ehr i silnik sisu
      Co będzie lepsze na ponad 20ha praca z turem orka agregat itd co będzie tańsze w naprawie dostępność części czy ogólna awaryjnosc tych ciągników 
      Cena dość zblizona jednak 10 lat różnicy między nimi 
      Jakie opinie o silniku sisu jak spalanie awaryjnosc czy części i jeszcze do znawców tematu jakie tam są tuleje ?
      Ogólnie co byście wybrali i dlaczego 
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj